Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dziennik WICHURY - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hey Beata - doczytałem o twoich pieskach :D

masz 100procentowego owczarka? krótko czy długowłosego? Ja choruję na wilka od wielu lat - i mam nadzieję, że uda mi się to spełnić jak się wprowadzimy.

Ostatnio bardzo spodobał mi się hovawian - niestety cena tego psiska to prawie całe moje ogrodzenie 8)

Póki co mamy kocura mieszańca ze schroniska i na budowie małego kundelka który się przypałętał i zostawiają go budowlańcy...a niech już zostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam jedno pytanie, a wlasciwie dwa :D

jedno - pisałas ze projekt jest Muratora albo cos zle zrozumialam - moglabys podac nazwe projektu? Na poczatku myslalam ze projet nazywa sie Wichura ...

 

i mam drugie pytanie, przepraszam bo moze niedelikatne - co Ty u licha masz z oknami w domu?! :o bo z tego co widze na fotce - na dole sa drewniane ( w tym jedno zielone - ono tak ma byc czy po prostu pozostale sa jeszcze niepomalowane?) czemu to 1 zielone i 1 drewniane jest duze a okno obok ma mniejszy wymiar?

no i pytanie o okna na poddaszu - te z kolei sa biale i na moje oko plastikowe ???? :o , te na gorze maja zupelnie inny styl (i nawet inny podział :o ) niz te na dole ..., czy to tak jest " na razie" i beda wstawione inne czy tak jest docelowo?

pytam sie o to po obejrzeniu tego zdjęcia:

http://bsitarska.photosite.com/~photos/tn/17_348.ts1137931031399.jpg

 

ps. pytam tez o projekt bo nie wiem co w nim zmienialiscie natomiast jesli byl to projekt robiony przez architekta i zaprojektował wam te hmmm ... "lukarne" widoczna z kolei na tej fotce (tu obita ta niebieska folia) :

 

http://bsitarska.photosite.com/~photos/tn/1_348.ts1137930393942.jpg

 

to nalezało by go zastrzelić :-? i odebrac jakiekolwiek prawa do projektowania czegokolwiek

 

od razu przepraszam bo nie chce urazic, wiadomo ze tani dom bedzie mial proste sciany prosty dwuspadowy dach , zadnych ozdóbek itp.

ale.... i tani dom - z zasady prosty w swej architekturze - moze byc ładny wizualnie (albo wrecz piekny w swojej prostocie i minimalistycznym stylu)

a tu...delikatnie mowiac ...tak nie jest :-?

prosze Cie - podaj nazwe typowego projektu z jakiego budowaliscie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...