Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

..... STÓ? - ile macie/b?dziecie miec w domu?


Gajka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 years później...
Ja chciałabym (i takie mam plany) mieć mały, okrągły stół w kuchni na 4 osoby, i duży na 12 - 14 osób w jadalni. Dla mnie takie rozwiązanie jest najbardziej praktyczne, zwłaszca jeśli na święta czy inne okazja zwala się cała rodzinka. a w salonie? niska i niewielkich rozmiarów ława, żeby było gdzie kawę postawić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wszyscy (?) mamy/mieć bedziemy: kuchnię, jadalnię, salon.

W jadalni stół, prawda? :razz:

 

No właśnie i tylko ten jeden? Ten sam uzywany na codzień i

od świeta, przy wiekszej ilości gości?

 

 

 

to wszystko zalezy od tego jaki duzy macie ten stol...

my tez mamy kuchnie, jadalnie i salon...

stol jeden - w kuchni, duzy na 6-8 osob, jadalnia zostala polaczona ze salonem... stolu tam nie bedzie bo nie ma takiej potrzeby

jest oczywiscie stolik w salonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Ja będę miała jeden stół w jadalni, taki rozkładany na jak największą liczbę osób i dodatkowo mniejszy w kuchni. Taki do codziennego obiadowania. Chcę je dobrać tak, żeby po zestawieniu razem pasowały. To opcja na większe rodzinne uroczystości typu komunia dziecka.

Tak to sobie wymyśliłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dużą rodzine i planuję bardzo duży, rozkładany stół w jadalni tak aby dało się go rozłożyć aż do salonu. Co do samego salonu to chyba tylko malutkie stoliki tylu barku na kółkach lub coś podobnego na gazetę, książkę lub coś do picia. Szybka kawka w kuchni przy balcie/ladzie oddzielającej kuchnie od jadalni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...
Wiem, wszyscy (?) mamy/mieć bedziemy: kuchnię, jadalnię, salon.

W jadalni stół, prawda? :razz:

 

No właśnie i tylko ten jeden? Ten sam uzywany na codzień i

od świeta, przy wiekszej ilości gości?

 

Jeden i tylko jeden. Nie rozumiem dlaczego rodzina na co dzień miałaby jadać przy innym stole niż goście. Gorsi jesteśmy czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...