Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Yup, drzewko - Miłorząb. Mamy nadzieję, że przetrwał wszystkich 'fachofców' i będzie rósł prze kolejne 2000 lat.

Taras (i patio) drewniany, w tym tygodniu powinien być gotowy. Potem jeszcze tylko kute łańcuchy zamiast rynien, jakieś lampy i ... będzie można zaczynać pierwszy remont :-(

 

Dzięki za miłe słowo.

 

P.R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało się znaleźć ekipę, która dokończy kamień na elewacji. Tak to mniej więcej wygląda:

 

 

http://lh4.ggpht.com/pawlaczynski/SNTX2eTy1ZI/AAAAAAAAADQ/PvDYvw41fQI/s800/DSC02656.JPG

 

P.R.

 

Pięknie. A możesz jeszcze zdradzic producenta (i kolor) bramy? Na zdjęciu wygląda bardzo ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Brama to Hormann, segmentowa, kolor Decograin® Golden Oak (złoty dąb). Wygląda bardzo fajnie choć trochę za jasna w porównaniu z naszą stolarką. Ale przynajmniej przełamuje te ciemne brązy ;-)

 

Pozdrawiam

P.R.

 

Za to do mojej stolarki pasowałaby idealnie (jeżeli kolor na zdjęciu jest taki, jak w rzeczywistości)... :) W ich folderze odcień wygląda na jeszcze bardziej "ciepły".

Trzeba chyba skoczyć do Hormanna i wypożyczyć jakiś próbnik!

 

dziękuję,

 

(btw, jaka szerokość, i czy już praktycznie przetestowana? To moje 4,5 zaczyna mi się wydawać zbyt wąskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Brama to Hormann, segmentowa, kolor Decograin® Golden Oak (złoty dąb). Wygląda bardzo fajnie choć trochę za jasna w porównaniu z naszą stolarką. Ale przynajmniej przełamuje te ciemne brązy ;-)

 

Pozdrawiam

P.R.

 

Za to do mojej stolarki pasowałaby idealnie (jeżeli kolor na zdjęciu jest taki, jak w rzeczywistości)... :) W ich folderze odcień wygląda na jeszcze bardziej "ciepły".

Trzeba chyba skoczyć do Hormanna i wypożyczyć jakiś próbnik!

 

dziękuję,

 

(btw, jaka szerokość, i czy już praktycznie przetestowana? To moje 4,5 zaczyna mi się wydawać zbyt wąskie)

 

Ja mam dokładnie taką samą bramę a stolarkę też złoty dąb i wydaje mi się że pasuje idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...