Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja nie ryzykowałabym pokazywania "cudzych" domów :-? Zwłaszcza jeśli przyswoim avatarze mam napisane dość dokładne swoje dane, i piszesz ze zdjęcia są z okolicy. Dla chcacego nie ma nic trudnego...

No nie ma, ale co może ten chcący? Bo jakoś nie czaję. Przecież nie pokazujesz rozkładu pomieszczeń nie piszesz o systemach zabezpieczających, o zwyczajach właścicieli itd. No w czym tkwi zagrożenie? Napisz bo nie łapię.

 

No a co może chcieć "ten chcący"? Przecież po tym świecie chodzą nie tylko uczciwi ludzie. Moich przyjaciół w ciągu miesiąca!!!! "obrobili" dwa razy :o .I...to w nocy kiedy wszyscy byli w domu..co prawda spali, ale byli.I nie znali wcześniej rozkładu pomieszczeń.Poznali, jak już się włamali :-?

Lepiej nie kusić...Może ja przewrażliwiona jestem, ale wolę odpowiadać za swoje...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już wiem Bogen Granat Brązowy. Zachorowałam na nią i stanęła do odstatecznego castingu z Futurą Creatona Brązową Glazurowaną Noblesse.

Super elewacja. :D

 

 

Dzięki za ocenę elewacji :D 8)

Jeszcze zdjęcie elewacji od fontu :wink:

http://images30.fotosik.pl/281/90ef21d539ba9dcbmed.jpg

 

 

Bingo :D :lol: .Polecam dachóweczkę, to był naz faworyt od samego początku-całej mojej rodzinki 8)

 

 

Pozdr

 

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież po tym świecie chodzą nie tylko uczciwi ludzie. Moich przyjaciół w ciągu miesiąca!!!! "obrobili" dwa razy :o .I...to w nocy kiedy wszyscy byli w domu..co prawda spali, ale byli.I nie znali wcześniej rozkładu pomieszczeń.Poznali, jak już się włamali :-?

Lepiej nie kusić...Może ja przewrażliwiona jestem, ale wolę odpowiadać za swoje...

 

Pozdr

Hehe a to dobre - to jak pokażesz dom w internecie (bo przecież na FM to sami złodzieje, nie?) to stanowi zagrożenie, a jak ktoś koło niego przechodzi to już nie? Chyba łatwiej sobie domy pooglądać jeżdżąc po dzielnicach willowych niż szukając na FM, gdzie nie ma podanych adresów!

Luuuudzie wrzućcie na luz - JoShi dobrze mówi - przecież to paranoja jakaś :-? Może jak robię foty na swojej budowie to też mam tak kadrować, żeby przypadkiem nie znalazł się na zdjęciu kawałek domu sąsiada? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak robię foty na swojej budowie to też mam tak kadrować, żeby przypadkiem nie znalazł się na zdjęciu kawałek domu sąsiada? :lol:

 

To zalezy od tego jakiego masz sasiada. :wink:

 

Ja zawsze tak kadruje. :D :wink: A jak zdjecia z Netu wklejam to zawsze podaje zrodlo, aby nie bylo, ze komus cos kradne... :lol:

No ale na mnie nie patrzcie, kazdy wie, ze ja nie z tej ziemi. :lol: :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak robię foty na swojej budowie to też mam tak kadrować, żeby przypadkiem nie znalazł się na zdjęciu kawałek domu sąsiada? :lol:

 

To zalezy od tego jakiego masz sasiada. :wink:

 

Ja zawsze tak kadruje. :D :wink: A jak zdjecia z Netu wklejam to zawsze podaje zrodlo, aby nie bylo, ze komus cos kradne... :lol:

No ale na mnie nie patrzcie, kazdy wie, ze ja nie z tej ziemi. :lol: :wink: 8)

Nie no, cudze zdjęcia to co innego niż zdjęcia cudzych obiektów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co może chcieć "ten chcący"? Przecież po tym świecie chodzą nie tylko uczciwi ludzie. Moich przyjaciół w ciągu miesiąca!!!! "obrobili" dwa razy :o

Ja wiem co on może chcieć, ale co on może zrobić na podstawie zdjęcia elewacji. No sama powiedz? Naprawdę nie łapię jakie zagrożenie stwarzam pokazując czyjś dom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że robicie burzę w szklance wody. Fakt internet to potężne medium ale co z tego jak ktoś pokaże elewację czyjegoś domu. Nie przesadzacie?

 

Ogólnie forum stanowi medum komunikacji grupy osób dyskutujących na pewien temat - w tym przypadku elewacji. Z kolei nikt nie wkleja czyiś fotek wnętrz czy instalacji lub osoby i ich postaci tylko czasami "napotkane" na spacerze elewacje a w 99% własne.

Co innego gdybyśmy to wykorzystywali komercyjnie itd. ale w naszym przypadku to jest jedynie temat dyskusji kręgu znajomych.

 

Reasumując - niepotrzebny krzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro każdy uważa że swoją rację ma..........

 

To pokasujcie również zdjęcia na których widac dom sąsiada.

 

PS.Niesprawiedliwe było pouczanie Janusza75 skoro wątek przewija się od dawien dawna.

 

Ja pisalam ze swojego doswiadczenia, bo akurat mam sasiadke ktora trzeba obchodzic z daleka. A na pewno nie ona jedna taka na tym swiecie. Jak pisalam posta do Janusz75, to raczej z troski, bo sama napisala, ze to ze spaceru po okolicy. Wiec sobie wyobrazilam takiego sasiada co to przychodzi i chce okna powybijac... (moja akurat chciala :roll: )

Nie bylo to pouczanie! Jezeli Janusz75 tak to odebrala to najmocniej przepraszam.

Niech kazdy robi w zgodzie ze samym soba i bedzie dobrze.., a ja nie bede sie juz czepiac, obiecuje. :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro każdy uważa że swoją rację ma..........

 

To pokasujcie również zdjęcia na których widac dom sąsiada.

 

PS.Niesprawiedliwe było pouczanie Janusza75 skoro wątek przewija się od dawien dawna.

 

Ja pisalam ze swojego doswiadczenia, bo akurat mam sasiadke ktora trzeba obchodzic z daleka. A na pewno nie ona jedna taka na tym swiecie. Jak pisalam posta do Janusz75, to raczej z troski, bo sama napisala, ze to ze spaceru po okolicy. Wiec sobie wyobrazilam takiego sasiada co to przychodzi i chce okna powybijac... (moja akurat chciala :roll: )

Nie bylo to pouczanie! Jezeli Janusz75 tak to odebrala to najmocniej przepraszam.

Niech kazdy robi w zgodzie ze samym soba i bedzie dobrze.., a ja nie bede sie juz czepiac, obiecuje. :oops: :oops: :oops:

 

:) Dokładnie o to samo mi chodziło :) .

I nie zakładam - DorciaIQ- że na FM sami złodzieje :o .Skąd przyszło Ci to do głowy :o .

Niech każdy odpowie sobie sam na pytanie- czy chciałby,żeby zdjęcia jego domu pokazywane były na forum bez jego zgody.I nie ma znaczenia, czy jest forumowiczem czy nie. Ja chyba nie :-?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro każdy uważa że swoją rację ma..........

 

To pokasujcie również zdjęcia na których widac dom sąsiada.

 

PS.Niesprawiedliwe było pouczanie Janusza75 skoro wątek przewija się od dawien dawna.

 

Ja pisalam ze swojego doswiadczenia, bo akurat mam sasiadke ktora trzeba obchodzic z daleka. A na pewno nie ona jedna taka na tym swiecie. Jak pisalam posta do Janusz75, to raczej z troski, bo sama napisala, ze to ze spaceru po okolicy. Wiec sobie wyobrazilam takiego sasiada co to przychodzi i chce okna powybijac... (moja akurat chciala :roll: )

Nie bylo to pouczanie! Jezeli Janusz75 tak to odebrala to najmocniej przepraszam.

Niech kazdy robi w zgodzie ze samym soba i bedzie dobrze.., a ja nie bede sie juz czepiac, obiecuje. :oops: :oops: :oops:

 

Ale się narobiło :roll: a ja tylko kilka fotek ku wzbogaceniu watku chcialam dorzucic :)

 

mam jednak nadzieje, ze temat będzie sie dalej rozwijal, bo ciagle poszukuje pomyslu na swoja elewacje :)

 

pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...