Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Noo, nad szarym to nie pomyślałam przyznam :) Beż, jak najbardziej biorę pod uwagę. Sam biały (zwłaszcza złamany) wygląda na brudny, przynajmniej w zestawieniu z tym "pomarańczowym" klinkierem. Może z brązem wyglądałby lepiej.

Elewację robimy za ok 6 tyg. i do tego czasu wciąż jestem otwarta na propozycje:)

Bardzo dziękuję za odzew :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam biały (zwłaszcza złamany) wygląda na brudny, przynajmniej w zestawieniu z tym "pomarańczowym" klinkierem.

 

No dlatego pomyślałam o szarym - kolor będzie dłużej świeży no i po połączeniu zimnego koloru z ciepłym (klinkier) nie powinno być mdło.

A myślałaś o delikatnej oliwce (też chłodnej) ? Chociaż biel złamana szarym wydaje mi się dalej lepsza.

Daj znać co wybrałaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images50.fotosik.pl/95/8ec0f2be510f0f01med.jpg

 

http://images43.fotosik.pl/95/d90d177dd89782e2.jpg

 

 

Pomóżcie. Od tygodnia się zastanawiam nad tą elewacją. Niby różnica nie duża ale przynajmniej 20 lat będę na to patrzył. Co do mahoniowych wykończeń to jestem zdecydowany (prawie). Tylko ten kolor elewacji... Biały? Żółty? Kremowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz np. dom Rezi kolor elewacji złamana biel. Wygląda ślicznie. Kolor najlepiej wybrać ze wzornika pierwszy po białym. Rezi z tego co pamiętam to ma kolor stary biały. Taki czysty biały troszkę zbyt intensywny,ale bardzo leciutko przełamany super.

Ja osobiście nie lubię tych brzoskwini,zółtych i innych kolorowych elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chcemy pokryc dach dachówką bitumiczna tylko teraz mamy dylemat. Kłaśc jednolity kolor czy pstrokatą. Kolor elewacji chcemy miec kanarkowy. okna białe. Pomóżcie jaki kolor dachówki wogóle pasuje do kanarkowego. Stolarkę chcemy w jednym kolorze , czyli oblicówka i okiennice. Budujemy "Smukły" z muratora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...