Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja zastanawiam się nad takim zestawieniem: Dach grafitowy, elewacja baiało kremowa i białe okna dzwi i garaż plus chciałabym obić okan dookoła jakimś ciekawym kolorem kremowym lub nawet kamieniem...U mnie teraz jest niedaleko dom na sprzedaż w podobnych kolorach i baaardzo mi sie podoba :)Wygląda czysto i tak zachęcająco, bez większych kombinacji tak jak lubię... jak uda mi się to zrobię fotkę i dam na forum, i jak byście tez mieli jakięs podobne zestawienia to wklejcie coś... Co prawda przejżałam już raz ten wątek w całości ale wtedy szukałam innych kolorów i inspiracji :-? i nie mam kiedy zacząć od początku :) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktos tynk akrylowy firmy Aspol? Zastanawiam sie nad kolorem G 113, widzialam domki w realu, ale nie porobilam zdjec, wiec juz tak naprawde zapomnialam jaki to kolor, piaskowy, bezowy? Glowa boli od zastanawiania sie, jaki kolor wybrac. Dachowka rustykalna Robena, mahoniowe okna, podbitka drewniana, wiec elewacja powinna byc jasna, ale nie biala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies juz bylo na forum o Fast. Podobno niedobry.

Ja chyba tez bede miala tynk Aspol.

Gabriela, wejdz na ich strone. Tam sa wszystkie kolory i dwa domy, ktore mozesz sobie kolorowac. Wiem, ze to nie to samo, co w rzeczywistosci, ale...

Ja chce taki baaaardzo blady ecru i nie wiem, jak mam go znalezc w tej palecie kolorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze jak tez poprosze o taki sam kolor, ale z Kabe.

Tez chcialabym ecru. Baardzo jasny. I tez nic nie moge znalezc. Te kolory sa jakies dziwne. Mialam szukac pierwszego po bialym, a tam nie ma czegos takiego.

 

U nas jest tynk Armasil T z Kabe. Odcień bardzo jasny beż, właściwie ecru - numer w próbniku K 10650.

Wygląda super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TO: http://foto2.m.onet.pl/_m/1bab589d1d955d167b0b1c810ab669ee,10,19,0.jpg

 

mój "szarak"

 

:D

 

TO: http://foto1.m.onet.pl/_m/8ba205c653fdcfabdddd182377b71f3d,10,19,0.jpg

 

kiedyś było "kostką" z lat 80-tych

 

P.S Właśnie się uczę wklejania zdjęć, mam nadzieje, że będzie je widać.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,czy moze mi ktoś coś doradzić ?bardzo proszę!!

otóż za tydzień przychodzą mi kłaśćtynk i nie wiem co wybrać ,otóż mam czarną blachodachówkę matową rukki,mam 2 koncepcje

1 to podbitke dać żółtą kolor na elewację zielony taki żywy ciemny a nad oknami opaskę dookoła taką w seledynie czyli w jasnym zielonym dodam że okna mam białe,a i spód domu dam w mozaice szarej --czy to będzie ładnie wyglądało??nie za pstrokato??

2 czy po prostu położyć tynk jakiś biały doradzcie coś,parapety robię chyba grafitowe bo mam orynnowanie w graficie do białych okien!!

a i tynki będą pewnie z atlasa pewnie akryl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ytm problem że ja sama nie wiem jaki kolor chciałabym mieć na elewacji .podoba mi sie ten zielony z ytm zestawieniem ale boję się że mi się szybko znudzi .w mojej okolicy jest mnustwo żółtych i pomarańczowych domów,teras przeżucają sie na zielenie bo widzę że dalszy sąsiad robi zielony.

sama nie wiem doradzcie coś ,może uda mi się to wkleję domek mój pózniej.

albo pójść w stonowane kolory np.w szarości ale czy nie będzie to za smótno.???

a dodam że mam kopstkę koło domu taką-ścieżka grafitowa wstawki kokosu a wjazd do garażu to czerwono czarna a i jest zrobione miejsce na skalniaczek w kolorze kamień żółty,ale wam pokiciałam DORADZCIE COŚ BŁAGAM!!!! POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ytm problem że ja sama nie wiem jaki kolor chciałabym mieć na elewacji .podoba mi sie ten zielony z ytm zestawieniem ale boję się że mi się szybko znudzi .w mojej okolicy jest mnustwo żółtych i pomarańczowych domów,teras przeżucają sie na zielenie bo widzę że dalszy sąsiad robi zielony.

sama nie wiem doradzcie coś ,może uda mi się to wkleję domek mój pózniej.

albo pójść w stonowane kolory np.w szarości ale czy nie będzie to za smótno.???

a dodam że mam kopstkę koło domu taką-ścieżka grafitowa wstawki kokosu a wjazd do garażu to czerwono czarna a i jest zrobione miejsce na skalniaczek w kolorze kamień żółty,ale wam pokiciałam DORADZCIE COŚ BŁAGAM!!!! POZDRAWIAM

zdecydowanie dałabym wTwoim przypadku taką złamaną biel,do czarnego dachu i białych okien wyszłoby miodzio,nie dawaj w tym zestawieniu kolorów elewacji zielonej,zresztą przejrzyj sobie ten wątek od początku a przekonasz się :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie dałabym wTwoim przypadku taką złamaną biel,do czarnego dachu i białych okien wyszłoby miodzio,nie dawaj w tym zestawieniu kolorów elewacji zielonej,zresztą przejrzyj sobie ten wątek od początku a przekonasz się

Złamana biel??a podbitke jaką??grafitową???nie będzie za ciemno i za ciężko??a nad oknami co zrobić ??bo chciałabym je podkreślić jakoś!!

nom widziałam jasny kolorek jest elegancki!!sama nie wiem już ,a ta zieleń???

 

a co wiecie o altasie są może takie jasne kolory??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
zdecydowanie dałabym wTwoim przypadku taką złamaną biel,do czarnego dachu i białych okien wyszłoby miodzio,nie dawaj w tym zestawieniu kolorów elewacji zielonej,zresztą przejrzyj sobie ten wątek od początku a przekonasz się

Złamana biel??a podbitke jaką??grafitową???nie będzie za ciemno i za ciężko??a nad oknami co zrobić ??bo chciałabym je podkreślić jakoś!!

nom widziałam jasny kolorek jest elegancki!!sama nie wiem już ,a ta zieleń???

 

a co wiecie o altasie są może takie jasne kolory??

 

Atlas ma taką jasną zieleń /gotowy tynk/, nawet braliśmy go pod uwagę, ale wydał nam się za jasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...