Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kochani ale mam dylemat,wiecie ale chyba zrezygnuję z tej żółtej podbitki i zielonej elewacji-będzie nasrane.

a to moja druga propozycja:do czarnego dachu zrobię jasną elewację nie białą może śmietankową(tylko w atlas nie ma takiego ,widziałam już coś w greinplaście jasne)a może ktoś robił czymś takim i z tych firm.Podbitkę zrobię grafitową bo i orynnowanie mam grafitowe nie będzie za ciemno??

spód bomu będzie mozaika szarawa przypomne okna mam białe-i co mogę zrobić nad nimi ??biel złamaną??czy może ciut ciemniejszy od elewacji??

jak myślicie może być taka kolorystyka??czy będzie za ponuro??DORADZCIE MI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może ktoś mi podpowie jak wykonać te paski poziome?

Poprostu namalować czy może są to wgłębienia w styropianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowałam z zielonego koloru poszłam teraz w jasny taki świetlisty śmietankowy.będzie tak

DACH-czarny mat

PODBITKA-grafitowa

ORYNNOWANIE-grafitowe

OKNA-białe

ELEWACJA-będzie jasny kolor greinplast 1110

SPÓD DOMU,COKÓŁ?-mozaika szara(grafitowa)

NAD OKNAMI????????????????????

No właśnie nie wiem co zrobić nad oknami??myślę o szarym lub grafitowym kolorze aby je podkreślić!!co o tym myślicie.widzieliście może takie zestawienie??jak to by wedłóg was wyglądało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi podpowie jak wykonać te paski poziome?

Poprostu namalować czy może są to wgłębienia w styropianie?

 

Paski nie są wgłębieniami w styropianie, ani nie są namalowane farbą.

Ekipa robiła to za pomocą taśmy jakiejś, pewnie PCV. Czyli okleili to zgodnie z rysunkiem, a potem nadładali tynk jasny i ciemny. Nie byłam przy tym.

Ale marudzili trochę, że wymyśliłam jakies paski. Zainkasowali za to dodatkowo coś ok. 650 - 700 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos tynk w kolorze F8050 lub biel polarna ze wzornika Kabe?

Zawezilam wybor do tych dwoch i dalej nie moge sie zdecydowac.

Nie bardzo widze roznice.

Pewnie bedzie widoczna w duzym formacie. Tylko, ze moze byc juz za pozno

:)

 

ja też chcę zobaczyć....proszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja mam K10030, mogę zaprezentować...

bardzo chętnie popatrzę.też szukam coś jasnego ,ale nie czystego białego z greinplastu,jakby ktoś coś miał to byłabym wdzięczna .

bo nie ma nic takiego jasnego tylko biek i od żółci pochodzące.

 

doradzcie mi coś!!!do mojego czarnego dachu i białych okien,a co zrobić nad oknami podkreślić na ciemno czy już nic nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata83, białe okna świetnie podkreśla czysta biel, zyskują na "rozmachu" :) Myślę, że mozna tą biel dopasować do bieli okien i będzie to ładnie wyglądało. Tak czysto i przejrzyście.

Nie podkreślałabym okien na czarno, wygląda to dość ciężkawo. Jeśli masz ciemne parapety, to już sprawi, że okna nie będą tylko jasnymi plamami.

 

Powodzenia!

 

Aha, można linie okien podkreślić prostymi ( albo dekoracyjnymi, jak kto woli ) styropianowymi opaskami, pomalowanymi np. na biało, przy białych oknach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkanka7 dzięki za odpowiedz ,juz rozwiałaś moje wątpliwości ,zrobie tak jak piszesz i będzie super tylko jeszcze jasny kolor z greinpolasu -może ktoś robił takim ??widze tu dużo domków na jasno zrobionych

białe okna świetnie podkreśla czysta biel
to sugerujesz abym elewacje pomalowała na biało??biało może nie,może wolałabym coś ciut ciemniejszego,taka złamana biel :roll:

Jeśli masz ciemne parapety
będą grafitowe lub czarne.

a i mam dwa filary z przodu domu-to też na taki kolor jak nad oknami czy jak elewacja??

a kolor 1110 z GREINPLASTU??JEST BARDZO JASNY ZALATUJE TAKĄ LECIUTKĄ LIMONKĄ CZY PÓJSC W KERMIK :roll: :roll: :roll:

CIĘŻKO JEST DOBRAĆ COŚ JASNEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...