Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

o.n.k.a. Jeszcze poproszę o kolor dachówki, okien i drzwi. Też mi się bardzo podobaja. Kolor farby już spisałam :oops:

 

"dachówka" to blacha ;) Lindab kolor ceglasty (na fakturze jest napisane: 762 mat), okna Veka złoty dąb i drzwi Stolbud sosnowe, kolor też złoty dąb.

W moim poście, gdzie pokazuję elewację zmieniłam zdjęcie na takie gdzie widać zamknięte drzwi.

Pozdrawiam i miło mi, że się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To moze nasza elewacje wkleje ;-)

 

http://img2.imageshack.us/img2/4788/img6506f.jpg

 

Pozdrawiamy

 

Dokładnie o taką podbitę mi chodzi.

Mam również antracytowy dach a podbitka ma być właśnie taka antracytowo -biała. Wasza jest drewniana? Czym malowana? Jak dobraliście kolor antracytowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wieczorowo. Czy ktoś wie, może jak zrobić okrągłe słupy przed domem. Elewacja jasny ecry, słupy myślałem na biało. Tyle, że one są betonowe i nie wiem czy tynkować normalnie-na elewacji baranek 1,5gr. Nie wiem czy w białym tynku baranku (1,5gr.) nie będą głupio wyglądać....Na zdjęciach takie ałupy wyglądają na gładkie. Malowane?. Za podpowiedzi mile widziane....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wieczorowo. Czy ktoś wie, może jak zrobić okrągłe słupy przed domem. Elewacja jasny ecry, słupy myślałem na biało. Tyle, że one są betonowe i nie wiem czy tynkować normalnie-na elewacji baranek 1,5gr. Nie wiem czy w białym tynku baranku (1,5gr.) nie będą głupio wyglądać....Na zdjęciach takie ałupy wyglądają na gładkie. Malowane?. Za podpowiedzi mile widziane....

 

Pozdrawiam

 

Też mam słup tyle że jeden i kwadratowy :) Na niego poszedł klej z siatką i tynk jak na reszcie budynku. Oczywiście zamiast tynku możnaby pomalować go farbą elewacyjną w kolorze tynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wlasnie stoje przed wyborem koloru (rodzaju tez:)) dachowki no i oczywiscie musze juz pomyslec o elewacji i drewnianych elementach domu. A że wymarzyl mi sie wiejski styl, to mysle o cegalstym kolorze dachowki, bialej elewacji i do tego chyba ciemnnobrazowych drewnianych dodatkach. macie jakies pomysly - a najlepiej w postaci zdjec, bo z moja wyobraznia ostatnio kiepsko :lol: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dział wnętrza chyba przede wszystkim odwiedzany jest przez żeńską część tego forum a że pytanie mam skierowane do tejże (bo dotyczy kolorów czyli totalnie abstrakcyjnej kwesti dla naszych wspaniałych panów) prosze o poradę. Coprawdanie w sprawie wnętrza ale ... kolorów elewacji czy raczej kominów. Macie jakieś pomysły jak do ciemnoszarego dachu, białych okien i drzwi dobrac kolor cegły klinkierowej na kominy ? Ogólnie krokwie, podbitka itp bedą w kolorze szarym, zastanawiam się nad urozmaiceniem domku cegłą o kolorze burgundu czy jakiś pochodych. Szary dach, białe okna i szarobordowa elewacja (ta ostatnia na razie tylko w marzeniach) do tego kominy wraz z kafelkami klinkierowymi jako wykończenie elewacji. Macie jakies pomysły inne ? Czy ktoś z Was ma może elewacje w odcieniach burgundu, bordo itp. przechodzacego w szarość ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...