Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aniawmuratorze pięknie prezentują się kolory na Twoim domku, my z mężem też myślimy o takim rozwiązaniu, a teraz jak zobaczyłam to się już przekonałam na 100 %, super, gratuluję!

hej jagoda mój mąż chciał coś zółtego ale udało się go przekonać do szarego z nutą niebieskiego - ostrzegam kolor na malej próbce wygląda jak brudny od palców klientów biały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też problem z pogodą :cry: na dwuch ścianach w poniedziałek rano panowie położyli tynk, dwie pozostałe ściany czekają zagruntowane. Zastanawiam się czy taka pogoda ( u nas padał deszcz od poniedziałku popołudniu a dziś już śnieg) nie wpłynie na ten tynk. Przecież nawet nie miał kiedy wyschnąć :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też problem z pogodą :cry: na dwuch ścianach w poniedziałek rano panowie położyli tynk, dwie pozostałe ściany czekają zagruntowane. Zastanawiam się czy taka pogoda ( u nas padał deszcz od poniedziałku popołudniu a dziś już śnieg) nie wpłynie na ten tynk.

Jeśli tynk nie został wymyty to wszystko będzie ok. ale pamietaj o temp. 5 stopni C.

Przecież nawet nie miał kiedy wyschnąć

w tej chwili tynk schnie ok.tygodnia i tyle potrzebuje aby mozna go było pomalowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też problem z pogodą :cry: na dwuch ścianach w poniedziałek rano panowie położyli tynk, dwie pozostałe ściany czekają zagruntowane. Zastanawiam się czy taka pogoda ( u nas padał deszcz od poniedziałku popołudniu a dziś już śnieg) nie wpłynie na ten tynk.

Jeśli tynk nie został wymyty to wszystko będzie ok. ale pamietaj o temp. 5 stopni C.

Przecież nawet nie miał kiedy wyschnąć

w tej chwili tynk schnie ok.tygodnia i tyle potrzebuje aby mozna go było pomalowac.

 

U nas dajemy gotowy kolor, właśnie jak by był biały do malowania to bym się mniej martwiła, bo pewnie malowałabym na wiosne. A jeśli chodzi o 5 stopni to nie może być niżej przez jaki czas po położeniu tynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mam problem :cry: bo u nas temperatura jest niższ niż 5 stopni. na sobote zapowiadają nawet -1 w nocy. Co może się stać przy tan niskiej tem. ?

nie denerwuj się .......

jeśli będziesz miała jakieś pytania dotyczace tynku to zapraszam Ciebie do moich komentarzy albo na pw.nie będziemy się tutaj rozpisywac bo za chwilę nas zlinczują :wink: .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...