Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam

 

szukam zdjec oliwkowych elewacji..........mam dachowke sirius brazowa i tak sobie mysle, ze ladnie by wygladala do tego oliwka .. :roll: .....jesli Ktos z Was ma w posiadaniu zdjecia to baaaardzo prosze o wstawienie na forum,

 

Pozdrawiam

ja tez takiej szukam :roll:

 

Mam w swoim albumie takie zdjęcie, nie jest to oliwkowa, ale pistacja, jak będe miał czas to zrobię zdjęcie oliwkowej, chyba gdzieś widziałem taką elewację na osiedlu.

 

 

http://images49.fotosik.pl/231/89eb32d1142dceeam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Ja się zakochałam w tej elewacji :D - nie będziecie krzyczeli jak sobie zgapię koncepcję ? - prośba o info jaki to kolor i z jakiego wzornika kolorów, pozdrawiam serdecznie

 

 

znalazłam wiadro - symbol TD 321 firma Weber - to ten ciemniejszy zółty, a jasny byl robiony wczesniej na jaskółkach dopatrzylam sie symbolu kabe 360 i przed tym jest 0 lub D nie moge doczytać. Jesli chodzi o ten jasny klor to ten symbol mozliwe ze jest od podkladu pod kolor Wiadro takie zapackane jest ze nie wiem po czym dokladnie czy po jasnym podkladzie czy po tynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was wszystkich!!!

przeglądam cały wątek o elewacjach, bo ważne decyzje przed nami. nie mam pomyslu na elewację, na wykończenie gibli itp. chcielibyśmy do wkończenia wykozystać drewno i kamień. rmam prośbę moze ktoś ma na elewacji połączone drewno z kamieniem i może wkleić fotki? będę wdzięczna za wszelką pomoc.

 

 

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strix piekna elewacja.podaj jesli mozesz jakie kolory i z jakiej firmy :)

 

Kabe 1050 i dekory 1060

 

Pozdr

strix

 

Piękne! Baardzo mi się podoba. Możliwe, że odgapię. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko :-)

 

Spoko ;) mnie 1050 spodobalo sie u pablitoo - nawet nie pytalem o zgode, bo jeszcze bym nie dostal ;)

 

 

Pozdr

strix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Magda Wojtek, widzę ze okna macie złoty dąb(?), ja także będę miała takie i chcę kolor podbitki zgrać właśnie z kolorem okien i rynien. Możecie napisać jakim kolorem malowaliście drewno na podbitkę? A może ktoś inny, kto ma taki zestawi mi doradzi?

 

To może ja :D Też mamy okna złoty dąb i końcówki krokwi oraz nadbitkę malowaliśmy lakierobejcą Duluxa kolor złoty dąb warstwa pierwsza, wyszło dość jasno, więc druga warstwa była malowana kolorem czereśnia i wyszło tak:

 

http://lh3.ggpht.com/_JE4Mowne5gA/Sp2QQl3fPSI/AAAAAAAAANI/3OTLFFtDAUo/s640/P1010064.JPG

 

Zdjęcia nie oddają dokładnie koloru, bo mocno świeciło słońce, ale po wstawieniu okien kolor nadbitki pasuje idealnie.

 

Podobno dobra jest też kolorystycznie lakierobejca 3V3 lub Tikurilla też złoty dąb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Michał i Magda. A ten kolor czereśnia to też z Duluxa? :oops:

 

Też z Duluxa. Sprawdziłam nazwy: pierwsza warstwa Dąb Jasny, druga warstwa Czereśnia.

 

Generalnie problem polega na tym, że kolory wzorników mają się nijak do tego jak to wychodzi w rzeczywistości. Dulux robi te lakierobejce także w malutkich opakowaniach, więc można popróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...