Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dawno temu... tak dawno że już nawet nie pamiętam kiedy to było wklejałam tu wizualizacje mojej elewacji. niewiele od tego odbiega domek, ale może komuś się przyda w podejmowaniu decyzji w tą lub w inną stronę. :)

 

śnieg przykrył część niedoróbek :wink: część widać gołym okiem. jednak na dokończenie musimy poczekać do wiosny

 

http://img685.imageshack.us/img685/5476/p1000188a.jpg

 

też lubię literę "L". Mam pytanie - okna wydają się nieotwieralne. Masz AC w cąłym domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

czy ktos moglby mi doradzic jakie wybrac okna do czarnego dachu oprocz bialych i zlotego debu oraz jaki do tego dobrac kolor elewacjii. dom ma juz kominy z klinkieru w kolorze jasny jantar. :

my dach też będziemy mieli czarny- w tym ozdobniki z jakiegoś jasnego klinkieru. Okna - dąb antyczny ( czyli jasne, żółtawe), kolor elewacji- zgaszona biel lub krem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo wszystkim za rady! Wczoraj siedzialam do pozna i przegladalam zdjecia domeczkow z czarnym dachem i zdecyduje sie na ciemny braz okien Urzedowskiego tylko nie wiem jaki to numer .koncepcja elewacjii tez juz jest wiec to juz cos! dzis mialam spotkanie z kuzynem ktory jest projektantem wiec zrobi mi symulacje(nie wiem jak to sie nazywa) jak to bedzie wygladalo .Jezeli ktos ma jakies zdjatka to prosze wklejajcie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś mieszka w lub widział przykład (zdjęcia) elewacji, gdzie łączy się drewno (jasne, naturalne, jak modrzew syberyjski) i grafitowy/ciemny szary,antracyt klinkier? Przejrzałam te wszystkie 50 stron dot. elewacji, ale bardzo mało jest domów z elewacją drewnianą i nie mogę znaleźć wizualizacji tego, co zamierzam zrobić a na takowej by mi zależało. Jeśli ktoś ma coś podobnego - będę ogromnie wdzięczna. Planuję platynowo-szare drewno i ciemy grafit klinkier - dach - blacha tytan cynk. z góry dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...