Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

jezeli poczekasz okolo tygodnia to wrzuce Ci tu zdjecie grafitowej karpiowki na dachu z bawolim okiem, za tydzien, bo to kawalek drogi, a za tydzien bede w okolicach tego klienta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jezeli poczekasz okolo tygodnia to wrzuce Ci tu zdjecie grafitowej karpiowki na dachu z bawolim okiem, za tydzien, bo to kawalek drogi, a za tydzien bede w okolicach tego klienta

 

Poczekam :-) I bardzo dziękuję już teraz.

Straszą mnie co prawda, że ceny dachówek pójdą w górę (nie będzie już atrakcyjnych promocji), ale z drugiej strony zamówić cokolwiek żeby tylko zamówić...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie ma ktoś może zdjęcia i może wkleić takiej kombinacji

- czarny dach - okna mahoń. Jaki kolor elewacji macie do tego? I czy nie za ciemno jest od środka z takimi oknami.

Myślimy jeszcze o takiej możliwości

- czarny dach - okna złoty dąb (jasna podbitka) elewacja w odcieniach piaskowych.

Proszę o pomoc bo właśnie musimy wybrać kolor okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie AGA NR1 I Vafel !!!! Bardzo mi miło że podoba Wam się mój domek !!Od samego początku miałam obawy czy nie przesadzę z cegłą ,bo jak widać to moja największa milość i po prostu nie mogę się opanować jak widzę różne ceramiczne cuda ,ostatnio mężuś montował gadzety różę wiatrów pod szcztem ,termometr w kuch nym oknie ,zegar na tarasie i takie tam ....Początkowo dom miał byś ecry ,ale moja sasiadka mnie ubiegola a ja nie lubie mieć tak samo więc wynalazlam to prawie kiwi czy oliwkę zwał jak zwał ale na dzień dzisiejszy nie żałuję !!!

Zawsze chciałam mały ceglany domek z tajemniczym wielkim ogrodem,mój ogródeczek jest tylko wielki duchem ,bo działka malutka i niestety nie z gumy ale w sumie to dobrze ,bo jakby była większa to bankructwo murowane mój slubny juz wielkim łukiem omija markety i giełdy ogrodniecze,szkółki ,bo ja wszędzie coś dla siebie znajdę...

 

Twój domek Vafel jest bardzo w moim typie ,kształtna parteróweczka taki domek do schrupania nic tylko w nim zamieszkać ile ma metrów?Ja projektu szukałam chyba z rok ale jak trafiliśmy na irysa to wszystkie poszły w kat trochę go zmodyfikowałam ,ale w koncu to mój dom a nie projektanta!A co ty budujesz AGA NR 1?

 

POZDRAWIAM GORĄCO DANA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :-)

 

Mój dom to z zewnątrz DM11 z pracowni Bauherr, ale w środku kompletnie przemeblowany. Powoli go kończymy i trzeba będzie zastanowić się nad zagospodarowaniem terenu dookoła. Podoba mi się to, że masz wiele roślin dookoła domku. Chyba się trochę zainspiruję :-)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham roślinki ostatnio sobie wykombinowałam kacik koło ceglanej oczywiście studzienki nazywam go fioletowy ,bo rosnie tam wszystko co kwitnie w tym kolorze efekt dopiero za rok ale juz nie mogę się doczekać,za domem mam -biały pas- co by to nie znaczyło wszystko kwitnie na biało widzialam kiedys taki monotematyczny ogród i się zakochałam .Tylko nad oczkiem mam troche roślinek od mamy więc jest i żółty i pomarańczowy ,ale jak bedę je miała komu podarować to nad oczkiem będzie polaczene fioletu i bieli,myslę że bedzie ładnie łaczyło się z zielenią domu tak troche po prowansalsku...myślę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich odwiedzaczy i dyskutantów.

Już troszkę tutaj jestem i obserwuje wasze realizację i dyskusje przed wyborem struktury i koloru elewacji. Wnioski ( możliwe że oczywiste ) nasuwają się takie:

 

* do każdego projektu "przypisane" są tylko niektóre kolory i sposoby na strukturę elewacji. Domeczek TOMASZA chyba niespecjalnie wyglądałby w kolorach które zastosowała dana1s i odwrotnie. Oba są SUPER w swojej kolorystyce! Pięknoty!

* kolory elewacji powinny w jakiś sposób komponować się z działką na której stoją (roślinność, jej wysokość, mała architektura itd, itp)

* kolory powinny również nawiązywać do otoczenia domu czyli ulica inne domki itd......

W dwóch przypadkach możliwe chyba jest żeby to była kontynuacja ale......może kontrast?!?!?!?!???!?!?!?

* Charakterek mieszkańców-bezcenne i Naj Naj NajWAżniejsze!

 

Co Wy na to?

Edytowane przez Jędruśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vafel Super odważna i kontrastowa elewacja!

 

dana1s przeczytałem caluśki Wasz dziennik i jest wszystko poukładane jak......w pudełeczku! Elewacja klasa!

 

TOMASZ Nasza inwestycja i projekt baaaardzo podobny do Twojego! Możliwe że będziesz naszą inspiracją w sprawie koloru elewacji!

Edytowane przez Jędruśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!Jędruśki bardzo mi miło że odwiedziłeś mój domek ,od samego początku bardzo cenie sobie opinie ,bo to głównie one utwierdzały mnie w tym ,że to co robie i jak to wygląda ma sens i trzyma się jakiejs "kupy"

Roboty było mnóstwo,kasy poszło tyle sobie w sumie jak na dom chyba mało w porównaniu z innymi tutaj ale zadowolenie z mieszkania w moim "raju"bezcenne.Bardzo Ci zyczę dokładnie tego samego tj moje dzieci nie chcą z domu wychodzic a ja nie kładę się spać bo szkoda mi każdej chwili na delektowanie sie moim -co najważniejsze moim domem,moze są jakies niedociagniecia,błędy ale wszystko zrobiliśmy sami i nie mam na kim się wyżywać czasami tego własnie mi brakuje .....Do końca jeszcze troche zostało ale narazie trzeba podbudowac budżet pozdrawiam DANA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...