Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pomysł na elewacje nie jest moim pomysłem tylko architekta, ale rozumiem, że nie każdemu może się podobać. Zamierzeniem architekta było właśnie zgubienie symetryczności i nadanie jakiegoś charakteru. Naszym zdaniem dzięki temu dom wygląda ciekawie, a nie standardowo.

nie gniewaj sie(niezaleznie od tego czy komus sie podoba czy nie i czy dom wyglada ciekawie),nie moge uwierzyc,ze te elewacje projektowal architekt z zamiarem zgubienia braku proporcji,bo w tym ukladzie jest wrecz odwrotnie,czyli wszystko co bylo do ukrycia jest podkreslone....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem własnie udało się trochę zgubić wysokość ścianki kolankowej takim rozwiązaniem kolorów, uwaga skupia sie na dolnej części domu i za wysoka ścianka kolankowa nie przykuwa uwagi, chociaż ja zrobiłąbym całość w kamieniu do takiej wysokości jak jest, albo te białe też obudowała kamieniem na szerokość okna

 

ale ogólnie jestem ZA :) niesztampowo, spójna kolorystyka, jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze nie wbiłam łopaty, ale właśnie kupuje dachówke, wybraliśmy robena - monza plus - kasztan i tu pojawił sie problem: jakie rynny do tego ? narazie widzę reszte w czekoladowym brązie tzn. rynny,komin, okna, drzwi, ale czy to będzie pasować. no i nie mam kompletnie pojęcia jaki kolor elewacji...zastanawialiśmy się jeszcze nad orzechem z coramiki, ale wtedy wszystko byłoby w brązie , a to mi się nie bardzo podoba.

no i może jest jeszcze kwestia koloru czegoś o czym wogóle nie pomyślałam??

zerknijcie na domek i doradźcie coś :) http://www.dom-jednorodzinny.pl/files/objects/2140/91/665.pdf

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, my jeszcze w trakcie walk ogólnobudowlanych i do końca brakuje mnóstwa drobiazgów nie mówiąc o otoczeniu i zieleni. Póki co jest nieco martwo i bardzo brakuje śladu ludzkiej bytności, jakiegoś pierwiastka człowieczeństwa ale i do tego dojdziemy. 3majcie kciuki! Pozdrawiam.

http://img517.imageshack.us/img517/5364/p1010022jp.jpg

 

Pięknie! Szkoda, że nie ma więcej zdjeć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, my jeszcze w trakcie walk ogólnobudowlanych i do końca brakuje mnóstwa drobiazgów nie mówiąc o otoczeniu i zieleni. Póki co jest nieco martwo i bardzo brakuje śladu ludzkiej bytności, jakiegoś pierwiastka człowieczeństwa ale i do tego dojdziemy. 3majcie kciuki! Pozdrawiam.

http://img517.imageshack.us/img517/5364/p1010022jp.jpg

 

A czy to jest obłożone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...