Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a mi się też nie podoba, ani bryła ani wizualizacja, i nie ma co się dziwić że ludzie to piszą, w końcu to forum publiczne a gusta są różne, często w tym np. wątku ktoś zachwyca sie jakąś fotką gdy dla kogos innego jest to zwykły chłam, magazyn, biurowiec czy stodoła..

 

 

Monia i Patryk, super wizualizacja! Rewelacja!! Mam nadzieję, że w rzeczywistości wyjdzie dokładnie tak samiuśko jak na wizualizacji. Pozdawiam.

 

nie wyjdzie, juz widać po fotce, zupełnie inny charakter pokrycia dachu, brak okien dachowych, nie widać komina, na oko wydaje sie być na wizualizacji wiekszy kąt nachylenia połaci (choć to akurat może być zabieg architekta, zabawa perspektywą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze teraz

 

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B7h6fD93z5ztMzUxZjIwMjEtNDFjYS00NTRhLTkzMjUtMjJkYzc1ODU3ODZj&authkey=CL_krNgI&hl=pl

 

edde gdybys czytał posty to byś wiedział ze okien dachowych nie ma bo nie zdazylismy, pisalam o tym, co nie znaczy ze ich nie bedzie

przyznaje Ci natomiast racje w kwestii dachowki, tegalit byl bardzo drogi jak dla mnie i też załuje ze nie moglismy go miec, ale za to na elewacji nie bedziemy oszczedzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika i Patryk, popraw linka bo nie działa. Elewacja bardzo mi się podoba, styl "stajenny" również :) Bardzo jestem ciekawa rozplanowania wnętrz :)

Określenie stylu wg mnie trafione;)

ale podoba mi się!

Wygląda ciekawie, tylko ta elewacja - żeby wyszła jak w projekcie, to będzie fajnie.

Szkoda, że jak nie starczyło na tegalit, to nie próbowaliście zamiast niego dać np.blachy - takiej w pionowych pasach.

Wg mnie bardziej by pasowało. Bo to miało być nowocześnie "stajennie".

Edytowane przez KasioMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa, ale jest tylko parter.

Fajnie, tylko garaż raczej na motor niż na samochód.

Rozumiem, że z wjechanie nie będzie problemu, ale:

Jak Ty z niego wysiądziesz!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, garaz straszny niewypał ale mielismy wąską działke i nie bylo za bardzo opcji, a chcielismy taką prostą bryłe

 

wkleje Wam jeszcze góre w takim razie

 

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B7h6fD93z5ztYzEzZmQyMGItOWZlZi00MDQxLWE1ZTktMDBjMGYwMmIxNTVl&authkey=COzhwn4&hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem tutaj nowa, mam na imie Monika i tez chciałabym pokazać swój domek i poczytać opinie :)

narazie to tylko wizualizacje architekta i wklejam tez zdjecie domku na dzień dzisiejszy, nie ma jeszcze okien dachowych bo juz nie zdążyliśmy

 

W dobie 90% domow wygladajacych identycznie (18spadowy dach + milion lukarni) ten sie wyroznia i to moim zdaniem pozytywnie.

Poniewaz jednak 90% ludzi woli te wspomniane wyzej raczej entuzjazamu wsrod "statystycznego" nie wzbudzi. Ale nie o to chodzi - Wam sie ma podobac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zarzut można postawić wszystkim domkom z ceglaną/klinkeirową/kamienną elewacją. Zwłaszcza tym niezamieszkałym ;)

 

Croolick źle mnie zrozumiałeś. Masz super dobrane kolorystycznie dach, okna i klinkier, tylko po prostu ja nie lubię takich ciemnych domów. Ja zastosowałabym w twoim domu okna z jasna okleiną, a nawet białe, bo biel też jest w klinkierze. Może ze zdjęciem jest nie tak, ale dla mnie dom wygląda ponuro.

Ja też będę miała klinkier (ściana trójwarstwowa), ale w tonacji czerwono-beżowo-szarej do czerwonego lub ostatecznie popielatego dachu, z białymi oknami. Tak jak napisałam wcześniej - kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...