Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ane3ka1

gratulacje za ciągłość i konsekwencje prac! Ten dom w kilku kolorach łącznie z niebieskim i czerwonym by dobrze wyglądał a najważniejsze to konsekwencja ram okien, bram, drzwi, szprosów, obróbek okien i co najbardziej mi się podoba deski szczytowej, podbitki (czyli desek dachu) i zabezpieczeń okna na pietrze.

Taki dom w zabudowie gęstej z domów z żółtą farbą lub czerwonym klinkierem traci urok, ale tu, na zdjęciu przy tym polu żyta to rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ane3ka1

gratulacje za ciągłość i konsekwencje prac! Ten dom w kilku kolorach łącznie z niebieskim i czerwonym by dobrze wyglądał a najważniejsze to konsekwencja ram okien, bram, drzwi, szprosów, obróbek okien i co najbardziej mi się podoba deski szczytowej, podbitki (czyli desek dachu) i zabezpieczeń okna na pietrze.

Taki dom w zabudowie gęstej z domów z żółtą farbą lub czerwonym klinkierem traci urok, ale tu, na zdjęciu przy tym polu żyta to rewelacja!

Dzięki :)

Pamiętam minę mojego męża jak pierwszy raz powiedziałam o białych drzwiach i bramie garażowej. Bezcenne :)

Bardzo żałuję, że nie mamy okien ze szprosami - najlepiej konstrukcyjnymi, ale niestety wymiary okien są różne i niezbyt by to wyglądało.

Fajne jest to, że przy tym zestawieniu kolorystycznym stolarka-dach-podbitka zawsze można zmienić kolor elewacji i będzie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo zrobiona elewacja, brakuje jeszcze wielu detali. Tak wygląda na dzisiaj.

 

Witam,

 

bardzo podoba mi sie kolorystyka jaką jaka masz pomalowany dom. Czy mogłabyś podać z jakiej firmy i jakimi kolorami masz zrobione? My właśnie szukamy pomysłu na jaki kolor pomalować nasz domek i najbardziej chcialabym właśnie w takich odcieniach jak ty masz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy ma ktoś może wykonanaa elewacje firmy greinplast nr.1830. Własnie zdecydowaliśmy się na ten kolorek ale teraz mam małe wątpliwości czy nie jest on za ciemny na facjatki idzie odcień nr.1850. Prosze o odp. Dach jest w kolorze brązowym a okna w kolorze złotego dębu:(

 

Witaj,

ja bedę malowała dom tynkiem silikatowym z tej firmy, przy wyborze koloru przedstawiciel mowił nam że jesli chcemy kolor np. nr 1830 to musimy wybrać kolor o ton jasniejszy czyli 1820 wtedy osiągniemy zamierzony efekt.

My wybralismy kolor nr 1910, ale po pomalowaniu osiągnelismy kolor, który chcieliśmy czyli nr 1920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

bardzo podoba mi sie kolorystyka jaką jaka masz pomalowany dom. Czy mogłabyś podać z jakiej firmy i jakimi kolorami masz zrobione? My właśnie szukamy pomysłu na jaki kolor pomalować nasz domek i najbardziej chcialabym właśnie w takich odcieniach jak ty masz.

 

Pozdrawiam

 

Witam,

Dzięki za miłe słowa.

Tynk Kabe jaśniejszy kolor 10130, ciemniejszy na opaskach 10580, mozaika 233

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

nie lubię się chwalić swoim domem, ale zostało nam sporo tynku mozaikowego po wykonaniu cokołu i pomyślałam, że może jak ktoś obejrzy zdjęcia i mu wpadnie w oko, to go od nas odkupi w atrakcyjnej cenie...

 

Szczegóły o tynku mozaikowym w ogłoszeniu (dzisiaj zamieszczałam jako waldzik).

Pozdrawiam

monika, żona waldzika

 

 

witam

mam pytanie odnosnie twoich schodow z czego sa zrobione????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o pomoc - interesuje mnie kolor elewacji 9-tego zdjęcia ( licząc od góry ).

Mam taką samą dachówkę, okna machoń.

 

Rok temu mialam robioną elewacje i niestety kolor mi się nie udal, miał wyjść ciemny brudny róż a wyszedł róż ostry.

W sierpniu planujemy przemalowanie domu.

dziękuję za pomoc.

 

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

BARDZO prosiłabym GGLIO gglio o ponowne fotki elewacji swojego domku..:)

.na astronie 190 widziałam..ale jakoś chyba kolory przekłamane, czy mógłbyś zrobić fotki domu w dzień, w świetle słońca?? :)) bo bardzo bardzo mi się podoba i chętnie zgapiłabym kolorystykę, co to za kolory i rodzaj elewacji? z góry dziękuję za odp. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Bardzo prosze o opinie o elewacji zamieszczonej w zalaczniku. Po dlugich przemysleniach ostatecznie zdecydowalismy sie na kolory bialy i szary plus elementy drewniane. Dom jest w stylu nowoczesnym. Okna, drzwi i dach sa koloru antracytowego. Poczatkowo elewacje miala byc biala plus drewno tam, gdzie teraz jest szary pasek. Ale po pierwsze dobily nas koszty, a po drugie konserwacja drewna przy tak wysokim budynku tez nas troche przerasta. Okna, jak widac, nie sa szczegolnie symetryczne. :rolleyes: Dlatego zalezy nam, aby troche te symetrie budynku przywrocic. Jak oceniacie nasze plany? A moze jakies propozycje? Bede bardzo wdzieczna. Serdecznie pozdrawiam

elewacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...