Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie juz za pozno (cos przestala mi dzialac subskrypcja na watek), ale u mnie jest Nebraska1 i Nebraska3. Paski ciemne boni to Nevada.

Nie mam niestety teraz lepszych zdjec, ale musze sie zmobilizowac i opstrykac dom...

Pzdr

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=129680&d=1344320235

 

gglio mam prośbę o więcej zdjęć z różnych perspektyw,bo ja dokładnie planuje tymi samymi kolorami tynkować :D Tzn.Nebraska 1 i 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajny efekt. Zdradzisz, jaki tynk (rodzaj, kolor) i jaka podbitka? Kolorystyka prezentuje się bardzo spójnie. Też mamy dachówkę antracytową i szukam rozwiązań...

 

 

Dziekuje. Tynk mamy silikatowo-silikonowy Optolith o grubosci 1,5mm, nr koloru 2171. Podbitka drewniana, kolor piniowy firmy Sadolin. Elewacja z desek w tym samym kolorze.

 

DSC01584.JPG

 

DSC01582.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

poszukuje zdjęć albo jakichkolwiek innych informacji na temat domów wykończonych tynkami Ceresit Texas 1 i 2 ewentualnie Madeira 2.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Pozdrawiam

 

My mamy Ceresit texas 1 jak zrobię zdjęcia to podeślę , my chcieliśmy jednak jeszcze jaśniejszy , jak jest jasno to tynk jest prawie biały jak ciemniej to już taki jasny nie jest. Próbki mieliśmy pomalowane farbą texas 1 i ta zdecydowanie była jaśniejsza silkat ma kolor ciemniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już co prawda mija rok jak wykończyliśmy elewację, ale dopiero teraz natrafiłam na ten wątek.

W dobie wszechogarniającej żółci, nasz dom nieco odznacza się we wsi...

 

Tu jeszcze w trakcie prac:

DSCN4990.JPG

 

DSCN4992.JPG

 

Końcowe efekty

DSCN5243.JPG

 

DSCN5035.JPG

 

Witam,

 

ane3ka1- bardzo podoba mi sie kolorystyka Twojej elewacji. Czy mogłabyś podać nazwę firmy i kolory dachu i elewacji? My właśnie szukamy pomysłu na jaki kolor pomalować nasz domek a to, jak się prezentuje Twój powaliło mnie na kolana :).

 

Pozdrawiam Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu!

Przede wszystkim bardzo bardzo dziękuję.

Dach to Rupp Ceramika czarny brylant (najczarniejszy z czarnych). Elewację malowaliśmy tynkiem Kabe, ale dokładnego numeru nie pamiętam. Muszę udać się do blaszaka sprawdzić, ale to nie dziś, nie w tej chwili...

 

Pamiętaj, że zdjęcia, komputer mogą przekłamywać kolory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aniu za szybką odpowiedź.

Wiem, że czasem zdjęcie nie oddaje w pełni koloru, a czasem ten kolor "przerysowuje". Ale u Ciebie te kolory tak pięknie ze sobą "współgrają", a wnętrze domu jest fantastycznie zaplanowane i przemyślane, że - jak to mówią - mucha nie siada. Jakby w wolnej chwili udało Ci się odgrzebać numer koloru w swoim blaszaku to będę baaardzo Ci wdzięczna :)

Pośpiechu nie ma - my obecnie jesteśmy na etapie zalanego stropu, więc jeszcze trochę ;) Ale już zaczęłam trochę myśleć nad wykończeniem z zewnątrz, bo chciałabym dokładnie to zaplanować - w końcu parę ładnych lat na tę elewację będę patrzeć, więc lepiej zrobić to z głową i sprawę dokładnie opracować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śledzę ten wątek już dość długo i muszę powiedzieć,że macie naprawdę super pomysły na elewację. Do mojego postu dołączam też zdjęcie mojej elewacji, nie po to żeby się chwalić bo macie dużo ciekawsze pomysły. Nie wszystko skończone no ale...

IMG_1719.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...