Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

wiesz, co mi się wydaje?

że Twój domek jest najlepszy kolorystycznie taki jaki jest teraz :)

że ten kolor dachu i te drewniane elementy, nadbitka, brązowe okna, ( widziałabym też drewniany taras) świetnie wyglądają w zestawieniu właśnie z kolorem jasnym : biały, prawie biały, brudno biały, kremowy , ale broń boże żółty! - jak zwał tak zwał.

jeśli wolisz klimaty klasyczne to elewacja bez bajerów , jeśli ma być ciut nowocześniej, ale zakładam, że nie koniecznie, to ewentualnie jakieś poziome paski na elewacji w ciut ciemniejszym odcieniu, może szare albo beżowe, coś jak wyżej Asia wklejała.

Ale kolor zdecydowanie - jakiś odcień białego- taki jest mój typ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiesz, co mi się wydaje?

że Twój domek jest najlepszy kolorystycznie taki jaki jest teraz :)

że ten kolor dachu i te drewniane elementy, ( widziałabym też drewniany taras) świetnie wyglądają w zestawieniu właśnie z kolorem jasnym : biały, prawie biały, brudno biały, kremowy , ale broń boże żółty! - jak zwał tak zwał.

jeśli wolisz klimaty klasyczne to elewacja bez bajerów , jeśli ma być ciut nowocześniej, ale zakładam, że nie koniecznie, to ewentualnie jakieś poziome paski na elewacji w ciut ciemniejszym odcieniu, może szare albo beżowe, coś jak wyżej Asia wklejała.

Ale kolor zdecydowanie - jakiś odcień białego- taki jest mój typ!

 

Teraz jest jasny zielony, ale mi jakoś ten kolor nie leży.

Schody frontowe będą z masaranduby a taras z modrzewia.

https://picasaweb.google.com/107207850370140244581/Dom2#5522381960213133986

Edytowane przez Liwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko,ja sama w innym wątku szukam konkretnego koloru he he .

Do Twojego dachu wydaje mi się że musi być ciepły-teraz gapię się w kolornik ceresitu i wydaje mi się ciepły texas 1-earth

http://cieplowdomu.com/pliki/Flash/ceresit.swf

tylko ja od tego gapienia mam już oczopląs i mogę być nieobiektywna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko,ja sama w innym wątku szukam konkretnego koloru he he .

Do Twojego dachu wydaje mi się że musi być ciepły-teraz gapię się w kolornik ceresitu i wydaje mi się ciepły texas 1-earth

http://cieplowdomu.com/pliki/Flash/ceresit.swf

tylko ja od tego gapienia mam już oczopląs i mogę być nieobiektywna :)

 

Masakra jakaś, ja nawet nie wiem czy widzę dobrze ten kolor :D

Chyba zrobię jakąś małą imprezkę w domu i zlot czarownic, może coś wyczarują:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza 50 zl to nie jest dużo. Ja płacę 55 zl i u nas wszystkie ekipy podobną kwotę chciały. Z tym, że domyślam się że masz do zrobienia wszystko tzn ocieplenie i tynki.

 

Emi pięknie wam wyszło. Może gdzieś w okolicy wypatrzę wasz domek :)

 

Co do boni to ja mam w tych miejscach podwójny baranek. Samego malowania nie chciałam bo za płasko mi się wydawało, a klejenie styropianu mi odradzali właśnie ze względu na brud. No i już mi się nie chciało o to z mężem walczyć ;)

 

Ja elewacji domu jeszcze nie mam (jest w trakcie robienia), ale mam na garażu więc co tam pokażę :)

[ATTACH=CONFIG]142475[/ATTACH]

A tu kolor w słońcu (choć tak naprawdę ani na pierwszym ani na drugim odcień nie do końca odpowiada rzeczywistości)[ATTACH=CONFIG]142476[/ATTACH]

 

przepraszam, że nie na temat, ale dlaczego ten dach jest przy dole tak wywinięty do góry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...