Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zuzza każdemu podoba się coś innego i dobrze! Wiesz jakby było nudno, gdyby wszyscy mieszkali w takich samych domach....Ale stanowisko strzelnicze spodobało mi się.Tzn. to okreslenie dla tego typu okien. Przypomniałam sobie , ze gdy domek nasz był jeszcze w budowie , jeden z przechodniów zapytał czy bunkier budujemy:lol2:

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza, mój dom możesz zobaczyć na moim blogu o elewacjach - link w stopce (zakładka mój dom). Oczywiście tchórzliwa klasyka ;-)

 

Agi, oczywiscie że dobrze! Bardzo dobrze - w końcu mamy wolność ;-) No i oczywiście każdemu może się coś podobać lub nie podobać. A na forum możemy sobie o tym podyskutować ;-) Ja tam lubię czasem trochę pozrzędzić ;-)

 

Pozdrowienia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze pomozcie!!!

Czy do brazowego dachu bardziej beda pasowaly okna orzech i podbitka w tym samym kolorze czy zloty dab: okna i podbitka? Elewacja jakas jasna, moze waniliowa.

VBede wdzieczna za jakas sugestie i pomoc w wyborze!!

 

Ada mnie osobiscie podobaja sie bardziej orzechowe, sa bardziej stonowane a nie krzykliwe i jaskrawe jak zloty dab (jesli kogos lubiacego zd urazilam to przepraszam) i chyba latwiej dopasowac sie z kolorem elewacji.

Że niby zloty dąb jaskrawy???o matko ale się uśmiałam :lol2::

u mnie jest złoty dąb i uważam,że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć,u moich rodziców są w orzechu -wyglądają smutno a w ciemnie pochmurne od środka wyglądają po prostu ponuro :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie, ze cie rozbawilam ;) , opisalam swoje wrazenia, wole jednak stonowane (jak ty to nazywasz - ponure) a jesli chodzi o srodek - nigdy nie zdecydowalabym sie na okna o dwustronnym kolorze.

ps . mam orzech i nie uwazam aby byly ponure. najwyrazniej pkt. widzenia zalezy od .....zamontowanych u siebie okien :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby zloty dąb jaskrawy???o matko ale się uśmiałam :lol2::

u mnie jest złoty dąb i uważam,że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, :sick:

to fajnie, ze cie rozbawilam ;) , opisalam swoje wrazenia, wole jednak stonowane :D

:D

A mnie się bardzo podabają okna szare takie jak tu:http://forum.muratordom.pl/showthread.php?207587-Okna-w-kolorze-szarym

i szara brama z tego wątku . Ewentualnie lubię też antracyt.

Ale będę miała złoty dąb , też mi się podoba , do szarych mogę się poślinić na forum:D:rolleyes:

Podobno złoty dąb ma nam ładniej pasować do szarej elewacji :rolleyes: ( jeden z najmocniejszych argumentów drugiej połówki)

Edytowane przez modena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bialo szara elewacje z przewaga bieli, nie powiem tez porownywalam i orzech i zloty dab - pasowaly oba choc zloty byl jakby "za zloty" stad wczesniej wysmiane okreslenie "jaskrawy"

 

szare okna - moje marzenie :)

Ano marzenie:yes: .

Też chcemy biało szarą elewację i bardziej podoba nam się złoty dąb ( orzechowe mi się nie podobają wogóle)Małż ma na mnie sposób , jak mu smęcę o szarych oknach to mnie straszy że zrobimy orzechowe i wtedy już lubię złoty dąb.:D

Edytowane przez modena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć sama mam złoty dąb to obiektywnie patrząc uważam, że Tarcia ma rację i do orzecha łatwiej dopasować inne rzeczy. A biało-szraa elewacja z orzechem wygląda bardzo elegancko.

A mnie lepiej się dobiera resztę do złotego dębu ( złoty dąb z obu stron) . Może temu że lubimy rudy odcień drewna ( np. drzwi czy meble), na podłogę chcemy woodentic ochra a ściany w szarościach.

Edytowane przez modena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie wszystko kwestia indywidualnego podejscia do kolorow, zauwazylam tez ze zl.d w jednej firmie jest zblizony do miodowego / pomaranczowego zas w innej blizej mu do orzecha niz do debu.

 

Agi - musiasz wpasc i sprawdzic czy ten orzech to taki elegancki a kiedys ja sprawdze twoje zlote deby:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi lepiej się dobiera resztę do złotego dębu ( złoty dąb z obu stron) . Może temu że lubimy rudy odcień drewna ( np. drzwi czy meble), na podłogę chcemy woodentic ochra a ściany w szarościach.

 

 

 

oooo to to wlasnie, tego mi okreslenia brakowalo "rudy" - to nie moj kolor, za cieply - wole chlodniejsze odcienie :)

 

od wewnatrz zas wole biale, uniwersalne do wnetrz, kolor wewnetrzny okna jakos mi narzuca kolorystyke wnętrza. a nie lubie bardzo ograniczen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokowe białe plastiki skutecznie mnie odwiodły od białych okien wewnatrz;) Orzech wydawal mi sie ciemny i stad zloty dab, ktory na szczescie nie jest calkiem rudy (chyba?;)). Po jakims czasie widzialam dom wlasnie z orzechem i biala elewacja i sie zakochalam. Gdybym zobaczyla go wczesniej pewnie bylby orzech :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz ja cieplych rudosci we wnetrzu nie chcialam,nie pasowalyby mi, z kolei tak jak piszesz orzech zbyt przyciezki a bialy idealnie sie w tlo wtopil, ja tez wneki okien traktuje biala farba a nie kolorem jak na scianach, i parapety tez biale (wyleczyly mnie pseudo marmurki zoltawo-zólte w blokach :D ), po prostu lubie jasno.

 

biala / zlamana biel elewacji - ponadczasowa:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...