Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

co prawda nie jestem ani Hubertem ani Fighterem :)

Ale pozwolę sobie odpowiedzieć.

Czytając Twój post od razu pomyślałem o: kiesel - jeszcze nawet nie zacząłem czytać Twoich propozycji :)

A więc wg mnie: Kiesel.

 

Ewbuxxxo,

bardzo wielkie dzięki za podpowiedź - na żywo KIESEL nie jest taki "buro-mysi"? - bo taki się wydaje na wzorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ewbuxxxo,

bardzo wielkie dzięki za podpowiedź - na żywo KIESEL nie jest taki "buro-mysi"? - bo taki się wydaje na wzorniku.

 

 

Ej........... pytasz faceta o kolor? :)

Przypomnij się jutro to sprawdzę gdzie ten Kiesel robiłem bo gdzieś się przewinął - ale tak bez kajetu to nie pamiętam gdzie, a kajet w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharlotka,

 

Może pomogę. Nie tak dawno sukcesywnie wykonywałem benedyktyńską pracę przekopując wątki i szukając na forum domów o podobnej kolorystyce, z zamiarem znalezienia czegoś odpowiedniego do odświeżenia swojej elewacji. Podobne zestawienia kolorystyczne z caparola do poszukiwanych przez Ciebie znalazłem m.in. u:

- ardea;

- atika;

- balbina;

- kris_bialystok;

- moorela;

- myszonik;

- spirea;

- tatarak.

 

Koloru dla siebie nie wybrałem do dzisiaj;), ale w 2014 na pewno zrobię lifting elewacji. Trudno wybrać bo wszystkie wyselekcjonowane przeze mnie elewacje u ww. użytkowników są przepiękne. Mam nawet wynotowane gdzieś w kajecie jakie nazwy kolorów tynków były u ww użytkowników. Jeśli chcesz, mogę poszukać. Może przyda się Tobie lub innym szukającym w przyszłości przełamanych bieli wpadających w szarości z caparola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...