Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo ladnie, u nas tez w kolorze dachu bedzie. Mam pytanie o swiatelka w podbitce. Jaki jest odstep miedzy swiatelkami? Ja sie boje dac za gesto, a ze nie mam mozliwosci jechac na budowe, to niestety musze to obgadac z elektrykiem przez telefon:sick:

 

rety, wieki mnie tu nie było...

 

odległość ok 2,8 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Greywolf,

 

BARDZO Ci dziękuję za zestawienie, kawał ciężkiej dobrej roboty wykonałeś :jawdrop: - my już wybraliśmy tynk - kolorystyka bardzo podobna do użytkowników, których wymieniłeś, zgodnie z zasadą, że prostota i pierwsza myśl są najlepsze:) - po prostu złamana biel i delikatna szarość:

Caparol Graphit 16 i Graphit 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje zdjęć, na których będą zestawione razem okna w okleinie winchester (lub jakiś jasny odcień drewna) i drzwi wejściowe w kolorze antracytowym/szarym.

Do tej pory poszukiwałem drzwi w okleinie winchester, ale po wizji lokalnej okazuje się, że żadna okleina nie odwzorowuje dokładnie okleiny Schueco i zastanawiam się nad drzwiami w kolorze antracytowym/szarym.

 

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką fotkę:

http://e-fotek.pl/images/08100122814224512413.jpg

 

Poszukuje zdjęć, na których będą zestawione razem okna w okleinie winchester (lub jakiś jasny odcień drewna) i drzwi wejściowe w kolorze antracytowym/szarym.

Do tej pory poszukiwałem drzwi w okleinie winchester, ale po wizji lokalnej okazuje się, że żadna okleina nie odwzorowuje dokładnie okleiny Schueco i zastanawiam się nad drzwiami w kolorze antracytowym/szarym.

 

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje zdjęć, na których będą zestawione razem okna w okleinie winchester (lub jakiś jasny odcień drewna) i drzwi wejściowe w kolorze antracytowym/szarym.

Do tej pory poszukiwałem drzwi w okleinie winchester, ale po wizji lokalnej okazuje się, że żadna okleina nie odwzorowuje dokładnie okleiny Schueco i zastanawiam się nad drzwiami w kolorze antracytowym/szarym.

 

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

 

Są drzwi drewniane w bardzo podbnym kolorze tylko słabo szukałeś (nie pamiętam jakie, ale widziałem). Ja mam metalowe. Kiedyś wrzucałem zdjęcia elewacji, ale zginęły one w gąszczu innych postów. Dla przypomnienia

 

[ATTACH=CONFIG]133372[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]133373[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]133375[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]133376[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]133377[/ATTACH]

 

 

[ATTACH=CONFIG]133378[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]133379[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]133380[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]133381[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]133382[/ATTACH]

Edytowane przez pawko_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są drzwi drewniane w bardzo podbnym kolorze tylko słabo szukałeś (nie pamiętam jakie, ale widziałem). Ja mam metalowe. Kiedyś wrzucałem zdjęcia elewacji, ale zginęły one w gąszczu innych postów. Dla przypomnienia

 

To, że są drzwi w podobnym kolorze to wiem. Widziałem takowe naocznie (stalowe), ale ich okleina nie zachwyciła mnie. Np. w Wikędzie okleina winchester nie jest podobna (brak sęków) do tej z Schueco, w Mikea odcień jest znacznie ciemniejszy.

Dlatego skłaniam się ku antracytowemu lub RAL7024.

 

Jakiego producenta masz drzwi? Jaką okleinę maja okna?

 

hubertsain

wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi z KMT są indentyczne jak okleina winchester na Schuco od Jezierskiego. Brama garażowa Wiśniowskiego identyczna jak reszta. Także wszystko dobrałem pod tą samą okleinę :)

 

Jak długo masz te drzwi i jak się sprawują?

Wyczytałem niepochlebne opinie o produkcie tej firmy jakim są drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbitka grafitowa z PVC.

nie wiem czy będzie dobrze widać, ale wrzucam zdjęcia.

 

[ATTACH=CONFIG]230880[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]230881[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]230882[/ATTACH]

 

oliwkawawa możesz proszę napisać co to za dachówka, szukam dachówki dla siebie a Twój dach bardzo mi się podoba.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko,

super!!!!!!!!!!

mam pytanie -te szare dodatki - chyba bonie to się zwie - to jest wypukłe? co to jest tak dokładnie? kawałek styro dolepiony?

jaki tynk i kolory? pytam z ciekawości bo u mnie ma byc podobnie?

i czy te bonie to droga sprawa?

będę wdzięczna za odpowiedź

gratuluję ślicznego domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...