Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"no i teraz pytanie: czy spodziewasz sie najazdu tatarow w domu ktorzy beda niszczyc i palic wszystko co popadnie, czy tez wpadna znajomi i nie beda robic dzkich awantur "

Zapomniałeś o gwałceniu :)

Taki przerywnik, między niszczeniem a podpalaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"no i teraz pytanie: czy spodziewasz sie najazdu tatarow w domu ktorzy beda niszczyc i palic wszystko co popadnie, czy tez wpadna znajomi i nie beda robic dzkich awantur "

Zapomniałeś o gwałceniu :)

Taki przerywnik, między niszczeniem a podpalaniem.

przyjemnosci to na koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej fighter, pisalem Ci juz 2 maile w zeszlym miesiacu sprawie wyceny materialu niestety brak odzewu :(

Tluke oferty jak karabin maszynowy - nie wyrabiam sie po prostu i czesc maili po prostyu moze umknac uwadze:) poprosze jeszcze raz na [email protected] teraz i od reki zrobie. bo nie wiem ktory to mail byl.

a****[email protected] to to?

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Panowie:)

 

Mój dom ze ścianą trójwarstwową został otynkowany zwykłym tynkiem cementowym. Teraz muszę zdecydować jakim kolorowym tynkiem wykończyć ściany - akrylem, mineralnym czy ??? Dom jest narażony na kurz z drogi. Panowie od tynkowania doradzają akryl - ale czy to dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam,

zwracam się do Was o pomoc. Ponieważ w poniedziałek mają mi wejść tynkarze na budynek a ja nie wybrałam koloru proszę o pomoc.

Bardzo podoba mi mi się szarość Ceresitu Nebraska, którą ma forumowa reni1980 jednakże znalazłam dwie odpowiedzi o konkretnym kolorze tj raz pisze że jest to nr 5 innym że nr 6. Czy ktoś może mi dokładnie powiedzieć który to kolor?

search?q=CERESIT+NEBRASKA+5&newwindow=1&biw=1600&bih=708&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=xCIoVcfqOob-UMyJgZAE&ved=0CAcQ_AUoATgU#imgrc=LUuK2D0Upd4-WM%253A%3B9Sa4Kwpz6A6ucM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg89.imageshack.us%252Fimg89%252F1372%252Fp1040351.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fforum.muratordom.pl%252Farchive%252Findex.php%252Ft-174794-p-6.html%253Fs%253D4bb38a10354ea232ad06a6d8a6187896%3B800%3B600

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie udzieli odpowiedzi na Twoje pytanie dopóki zdjęcie będzie wciąż nie dostępne.

Chyba, ze tylko ja mam z tym problem?

nie jest dostepne. a ze zdjecia nikt nie powie.

Ale nam dzisiaj ladne różowiutkie tynki wyszly dla jednego z forumowiczow :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, znaczy się ze oprócz tego wysyłasz szczęśliwcowi różowego Cadilaca- oczywiście w gratisie:lol2:

w watku o bmw masz swoj przyszly samochod :)

jak zadeklarujesz, ze przyjedziesz nim na zlot FM razem z kolega i nim go przywieziesz :) pomyslimy o gratisie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli tylko grunt i tynk to w piatek lub w sobote skoncza :) beda ciekawe zdjecia w week :)

taaaakie rooozowe :)

i ten samochod na podjezdzie w kolorze elewacji :)

http://pliki.astrobud.pl/grafika/pink2062.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...