Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja elewacja jest jednak w znacznie lepszym stanie niż Twoja "sprzed", ale idealna też nie jest. Ja nawet wiem czyja to jest elewacja :p

a ja chyba wiem kto robil Twoja jak juz sobie tak tajemniczo piszemy :) cos mi sie kojarzy....

 

A Ty wiesz ktora to ta ze zdjec, czy ta ktora dopiero mamy naprawic sami po sobie :)

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
fighter1983 który styropian aktualnie jest najlepszy?

troche nie w tym miejscu piszesz.

Swisspor Lambda Mega White

Knauf Etixx

Swisspor Lambda White

Austrotherm Reflex

wszystkie 0,031 normalnych producentow

wszystkie 0,032 normalnych producentow

a pozniej produkty styropianopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejnosc nie jest przypadkowa.

MegaWhite ma biala powloke i jest mega dokladny wymiarowo

etixx knaufa jest mega dokladny wymiarowo bez tej powloki, natomiast jasnoszary

lambda white biala powloka i bardzo rowny

reflex - standard wymiarowo - ale biala powloka

0,031 grafity z normalna tolerancja rownosci czyli moga byc krzywe

 

z czystej przyzwoitosci wyslalbys mi na nie zapytanie, bo kolejne pytanie na ktore odpowiadam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślę wyślę tylko jeszcze nie jestem na etapie elewacji :( ale jak widzę ile jest zawiłości ze styropianem to już wiem, że byle gdzie nie kupię :D

hahaha to jak dojdziesz do zawilosci systemu elewacyjnego, chemii i marketingu powszechnego to dopiero zdziczejesz :)

styropian w tym to najprostsze co moze byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał, żebyś mi całą elewację zrobił ale małopolska Wam daleko będzie :( Około 450m2 elewacji będzie u mnie.

gadaj z moim kolega wykonawca ze slaska - Tomasz Fabian 697427380 - ogarnie doskonale .. o ile terminy jeszcze ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się zdecydował na wełnę zamiast styropianu to też ogarną równie doskonale?

Ogarną. Czy doskonale - nie ma ludzi doskonałych. Ja właśnie jestem w trakcie usuwania własnej usterki i błędu na elewacji. Więc zdarza się niestety czasami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo ;) chodziło mi tylko o to, czy robią jedno i drugie.

A przyznawanie się do błędów pokazuje klasę fachowca.

Partacz to zawsze broni swojej fuszerki...

A Twoja firma sprzedaje coś do systemowego ocieplenia wełną ?

Dzieki, nie kazdy to rozumie.

Oczywiscie... komplet z Greinplasta, komplet z Caparol-a

za okolo 2 tyg powinienem zaczac 1000m2 wykonania elewacji na welnie co ciekawe w kolorze RAL7016 (prawie czarny) - stad tez ta welna, z tynkami Greinplast barwionymi zimnymi pigmentami. Akurat tu przypadek taki ze sam sie obsluze handlowo i wykonawczo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć relację na fanpage na Fb ;)

Jak robisz na wełnie to zalecasz potem wewnątrz malowanie farbami lateksowymi czy coś takiego ? czy to mit

 

Relacja z tej czarnej to na 100% będzie.

Nie zabieram głosu publicznie na temat "oddychania ścian" a dokładniej dyfuzji pary wodnej. To analiza cw powinna wykazać.

Ja realizuje to co mam w projekcie lub jeżeli widze jakieś niebezpieczeństwo - staram się wpłynąć na zmianę.

W tym przypadku te 1000 MKW to garaż przy budynku wielorodzinnym . Wełna 5cm, i tynk prawie czarny. Wełnę udało się przeforsować bo na eps pomimo zimnych pigmentów eps mógłby sobie nie poradzić z temperaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że ciemny kolor się bardziej nagrzewa a styropian koło 80stopni się topi?

Wełnę będzie kołkował?

 

Kurcze jak już się upomniałes o relacje na FB to myślałem że mam "followersa" czy jak to się nazywa :D

Tak będzie kolkowana. Wełna jednogestosciowa i zaślepka z wełny.

A co do zagadnienia :

https://www.facebook.com/2187153427979515/posts/2555873211107533/?sfnsn=mo

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...