Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Widzialam, zdjęć nie mam i miała nie będę, ale wygląda ładnie. Do tego wokół okien były "opaski" na elewacji, (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) w kolorze bieli złamanej leciutkim różem, ale nie majtkowym :lol: W zasadzie o tym, że to nie był biały świadczyła różnica pomiędzy bielą okna a iejże właśnie opaskiTak jakby do beki farby wlać setkę barwnika :lol: Trochę namotałam, ale liczę na Waszą wyobraźnię :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widzialam, zdjęć nie mam i miała nie będę, ale wygląda ładnie. Do tego wokół okien były "opaski" na elewacji, (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) w kolorze bieli złamanej leciutkim różem, ale nie majtkowym :lol: W zasadzie o tym, że to nie był biały świadczyła różnica pomiędzy bielą okna a iejże właśnie opaskiTak jakby do beki farby wlać setkę barwnika :lol: Trochę namotałam, ale liczę na Waszą wyobraźnię :D

 

Własnie jeszcze z tymi "opaskami" ładnie wygląda :D .

 

W ogole słyszałam, że abyśmy mogli zrobic taka elewację to musi być zgoda gminy :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acca5, zdecydowalas sie na cos? Ja, jesli mozna wtrace tu swoje 3 grosze, chociaz spec to nie jestem. Ten pomaranczyk (chyba ze to inny kolor, a zdjecie zmienia) jest jakby nie tego... . Za to to cos na wykuszu mi osobiscie bardzo sie podoba. Moze tak zamiast tego kontrastu pare tonow jasniejszy kolorek na calej scianie i ewentualnie ten sam wokol okien? To oczywiscie tylko sugestia. Pozdrawiam Cie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Przejrzalam prawie cały temacik ale nie znalazłam elewacji jaka mnie interesuje.

Otóż szukam jak wygląda domek z grafitowym dachem, białymi oknami , drzwiami i bramą garażową , a elewacja koloru bordo :wink:

Pozdrawiam.

No to prawie moja kolorystyka :lol: Dach czarny, okna grafitowe, elewacja czerwona :wink: Elementy szarości dla kontrasu :lol: Jestem na dobrej drodze do realizacji tego zamierzenia bo wybrałam już czarny dach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o radę. Decyzję muszę podjąć przez weekend.

 

Jaki kolor podbitki do grafitowego dachu, grafitowych rynien, białej elewacji i stolarki w kolorze złoty dąb?

 

Złoty dąb czy grafitowa?

 

Grafitowa wydaje mi się bezpieczniejsza. Może jednak widzieliście gdzieś złoty dąb w tym zestawieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o radę. Decyzję muszę podjąć przez weekend.

 

Jaki kolor podbitki do grafitowego dachu, grafitowych rynien, białej elewacji i stolarki w kolorze złoty dąb?

 

Złoty dąb czy grafitowa?

 

Grafitowa wydaje mi się bezpieczniejsza. Może jednak widzieliście gdzieś złoty dąb w tym zestawieniu?

 

 

grafitowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze nieskończone, ale wybrałam do grafitowego dachu i okien złoty dąb podbitkę w kolorze zbliżonym do okien. Bardzo mi się podoba 8) mimo, że jeszcze nie ma tynku (będzie bardzo jasny piaskowy). Ale coś juz tam widać :)

http://images21.fotosik.pl/353/9bed35a83b6efbf2.jpg

http://images11.fotosik.pl/62/e2697c737e0dbcb4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i cos takiego, kliknijcie aby to powiekszyć bo warto

dachówka- karpiówka zielono- granatowa, okna zielone, kolor tynku- ciemny róż , zdjecie niestety z daleka , wiem ,że dom jest przepiekny w srodku- od ekipy tynkarskiej. może ktos zna projekt z jakiego biura- zakładam ,że to gotowiec- ale znając właścieciela z opowiadań to chyba projekt indywidualny

http://images12.fotosik.pl/57/9aeb16ead7b087f8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...