Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO DZIENNICZKA RENCI


Recommended Posts

No góra bardziej mi się podoba, dół prawie OK :)

Mogę wam jeszcze coś namieszać w myślach? Mogę? Nie??? :(

 

Eeeee.... namieszam! A CO!!! :lol:

 

Co powiecie o tym?

http://212.160.102.66/lstat/foto/dom_renci.JPG

 

Ja tam wolę patrzeć na kominek siedząc przy stole i jedząc obiadek/kolację :wink: Zwłaszcza podczas wigilii...

Przepust rury przez ścianę z bali można zrobić odpowiednio go izolując (obmurować otwór w balach cegłą, zaizolować niepalną wełną mineralną...)

Heh, ale ze mnie złe licho :evil: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 271
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Kominek zostaje tam gdzie był!

Po raz - moja druga połowa zaprotestowała

Po dwa - projektant też.

 

 

No i dogadaj się tu z chłopami 8) - niektórymi :oops: ...........

 

No coz - ja tylko sugerowalem :) To nie ja tam bede mieszkac, wazne, zeby Wam pasowalo :wink:

 

Gratuluje kolejnych etapow zalatwiania spraw... Cieszymy sie razem z Wami :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to OKI zaraz dzwonię!

A tak apropos przed chwilką delektowałam się twoimi balami i jedna rzecz mnie zastanawia - gdzie masz kable od instalacji elektrycznej , rury od centralnego i wody itd...

W kieszeni! :D:D:D

Ok - przepraszam za mój zadzoirny nastrój... Tracę panowanie nad sobą przez tą robotę...

A więc kabelki na parter będą rozprowadzone po suficie piwnicy (będzie podwieszany) i wyjdą w docelowym miejscu gniazdek i przełączników. Kabel do przełącznika świateł będzie schowany za listwami maskującymi, których jeszcze nie ma. Na piętro pójdą razem z pionem wod-kan i zostaną rozprowadzone pod podłogą.

Rury od centralnego odkurzacza i pod przyszłe centralne ogrzewanie tak samo...

Rozprowadzenie DGP będzie szło w 10cm przestrzeni stropu/podłogi wypełnionej wełną mineralną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pododno tak - nie wiem....

Wyjeżdżałem do pracy o 8:00 to jeszcze ich nie było. Nadal jestem w pracy i nie mam siły myśleć o nich teraz. Dziś muszę przysiedzieć - co najmniej do 22:00 :(

 

Ty nie masz co robić tylko w robocie do tej godziny siedzieć?????? :roll:

...no właśnie mam! :( Po za tym miałem ścięcie z kierownikiem (jakoś nie nadajemy na tych samych falach) i mam kiepski humor - bynajmniej nie to jest powodem kiblowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...