Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie!

te ceny Piotrze to z materiałem u elektryka, wod-kan-gaz jeszcze liczy.

Czy myślicie , że postawienie lodówki przy tylniej ścianie kominowej jest złym rozwiązaniem, przy użytkowaniu kominka? przecież tam jest izolacja? Ja mam rodo 5 a w projekcie lodówka jest podobnie tylko po drugiej stronie

Własnie zamówiłam okna 24 02 montaż, juz nie mogę sie doczekać!

pozdrawiam

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie, w jakiego koloru macie dachy na Waszych Rodo??

Może ktoś wrzuci jakąś fotkę swojego dachu?

W tym tygodniu chcę kupić dachówkę cementową i nie mogę się zdecydować na kolor. Wybór w sumie mam niewielki bo postawiłem na Braasa romańską Cisar a występuje ona tylko w trzech kolorach-ceglastym,kasztanowym i grafitowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wezmę tą kasztanową.W piątek idę kupić.

PS.Najbardziej odpowiada mi kolor ciemno-czerwony ale nie występuje on niestety przy powłoce Cisar :-?

 

Fakt kolorystyka trochę uboga. My też sie zastanawialiśmy nad tą powłoką Cisar, ale kształt nam się nie bardzo podoba. No i tez pewnie mielibysmy problem z kolorem. Jak byśmy brali to tą kasztanową, bo nam czerwienie sie nie podobają. Bo my tacy troche wybredni jesteśmy :lol: Brązy i grafity to nasze kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie do wojtka69 i pawła68. Macie może fotki łazienki na dole. Chodzi mi o ościanę po stronie schodów. Jestem ciekawa jak to wygląda " na żywo". Może ktoś jeszcze jest na takim etapie budowy , ze może zrobic fotkę . Z gory wszystkim dziekuje.

Pozdrawiam

 

poszło na emaila.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ja mogę tez prosić o te zdjęcia łazienki?

Chętnie oczywiście też przyjmę inne zdjęcia z rodo5 którego to jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem - póki co samego projektu :)

mail: [email protected]

 

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja proszę o zdjęcia i z góry również bardzo dziękuję

Witam,

 

Czy ja mogę tez prosić o te zdjęcia łazienki?

Chętnie oczywiście też przyjmę inne zdjęcia z rodo5 którego to jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem - póki co samego projektu

To są fotki jednej tylko ściany w łazience na parterze. Tej od strony schodów- a raczej na schodach_jak umnie.

Jesli chcecie to nie ma sprawy, ale są mało kręcące.

pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,

czy Ty zrobiłeś sobie dodatkowe pomieszczenie pod schodami z wejściem z łazienki czy po prostu powiekszyłeś łazienkę? I jakie to w ogóle ma wymiary? Bo my właśnie chcemy zrobić sobie pod schodami dodatkowe pomieszczenie na pralnie. Jest szansa żebyś zrobił zdjęcie, które przedstawiałoby całe to pomieszczenie?

 

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...