Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

u nas praktycznie sciany parteru zakończone. Chłopaki wzięli sie za taras i schody przed wejściem. Szczerokość schodów przy wejściu wydaje mi się ok, ale mam wątpliwości co do szerokości tarasu :roll: Mianowicie szerokość według projektu to 170 cm. Wczoraj oglądaliśmy wykopki pod taras i taaaakie to wąskie. Szerokość od strony wykusza to 300 cm i od tamtej strony wygląda to nieżle. Czy Wy poszerzaliście swój taras?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, Krzysiek, jest co u Was podziwiać :-)

Ja dopiero zaczynam w przyszłym tygodniu...

 

A co do tarasu: ja na etapie wyboru projektu zwróciłem uwagę, że te 1,70 m będzie nieco za mało i poszerzyłem o tyle co po boku, czyli mam 3x3 m.

Za to nie wyciągałem tarasu aż na koniec wykusza, tylko uciąłem go wcześniej, przed wykuszem.

 

mój taras

 

A Wy z czego zamierzacie robić taras?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Lolek :)

 

Dyskutujemy, mierzymy i stwierdzamy, że powiekszymy taras z przodu. Nasz też nie będzie się kończył za wykuszem tylko przed, ale nie robimy go na prosto jak Ty zrobisz tylko ścinamy tak jak jest oryginalnie w projekcie. Ładnie to wygląda, bo mamy już zarys w postaci "ław tarasowych" i nam się podoba :lol: Też mieliśmy w zamiarze zrobić na prosto, ale nasz projektant (a potem budowalniec też) zasugerował po skosie, że tak ładniej wygląda. Wiadomo jak co wygląda to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje :wink:

 

Lolek, jak tylko zaczniesz pokazuj efekty :) Powodzenia!

 

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gorąco...

 

Chciałabym - chcielibyśmy dołączyc do "klubu rodo" ;-)

Co prawda jestesmy jeszcze w dzungli..bo dopiero zakupilismy działeczkę , teraz papierologia...ale pomalutku szukamy projektu .My będziemy budowac w Mnikowie

 

Rodo 5 zostało nam podsunięte przez panią projektant z Archonu i rzeczywiście bardzo przypadł nam do gustu.

Mamy ogromną prośbę - otóż z tego co zauwazyliśmy kilka rodo w pobliżu Krakowa wyrosło :D ...hmm...czy ktoś z Was,drodzy forumowicze mógłby nam go "namacalnie" pokazać? Bylibyśmy ogromnie wdzięczni.Być może to wpłynęłoby na nasza końcową decyzję co do wyboru projektu...Czasami papier nie oddaje całego uroku rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco!!

Właśnie zakupiłem projekt domu w rododendronach 5 (to już drugi zakup projektu w firmie archon, pierwszy jaki zakupiłem był dom w rododendronach 2, lecz niestety po przemyśleniach stwierdziłem ze jest zbyt mały. Po kontakcie z Archonem i uzgodnieniu dali mi zniżke 40% na zamiane projektu ale nei w tym rzecz) po przeczytaniu zwracam się z proźbą o kilka zdjęc z WNĘTRZA domu. z zewnątrz widziałem na poprzednich stronach tego forum. Naprawdę bardzo zależy mi na tych zdjęciach. Jakby co podaje maila : [email protected] z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam już w grupie budującej w okolicach Torunia, niestety brak odzewu, więc zapytam też tutaj. Poszukuję osób, które budują swoje Rodo 5 w Mierzynku pod Toruniem. Dom stan surowy otwarty z dachem. Jechaliśmy tamtędy któregoś dnia i wpadliśmy normalnie na Rodo 5 :o Nie mogliśmy sie napatrzeć, niestety właścicieli nie było więc nie pozwoliliśmy sobie na łazęgowanie po czyimś domu. Popatrzyliśmy sobie tylko z zewnątrz. Ale to dla nas już baardzo dużo :D Może tutaj ktoś się ujawni, chętnie byśmy odwiedzili tych miłych inwestorów w celu pooglądania domu http://forum.tkk.pl/engine/images/smiles/newblush.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasik!!! ogromne DZIĘKI!!!!!!!!!!!

 

sprzedaliśmy dzieciaki dziadkom i teraz gospodarujemy czasem i z chęcią wpadlibyśmy na oględziny!!!!!

 

 

Jeżeli masz problem z fotkami to mi prześlij,proszę na e-maila - zmniejsze je i wstawię ...za oczywiście autorskim pozwoleniem :wink:

[email protected]

napewno wiele forumowiczów tym ucieszysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasik 30, pięknie to u Ciebie wygląda! Gratulacje:)

My mamy w tej chwili skończoną więźbę dachową, niestety co chwilę pojawiają się problemy: cieśla zrobił za krótkie krokwie nad domem (nie spojrzał chyba w projekt!), nad garażem jest ok, a murarze zapomnieli nam zostawić miejsce na rolety nad oknami na górze. Musielismy wstrzymać zamówienie okien, murarze muszą coś wymyślić...

Cieśla też dzisiaj poprawia swój bład. Niby jestesmy codziennie na budowie, omawiamy z fachowcami wszystko, a tu co chwilę coś się wali. Chyba przechodzimy małe załamanie...

Postaram się wkleić kilka fotek na forum

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...