Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam grupę

Z projektu wynika że ściana pomiędzy garażem a domem powinna być ocieplona 5 cm styropianu. Z fotografii na forum na razie nie zauważyłem abyście tak robili. Jednak różnica temperatur pomiędzy garażem a np. łazienką będzie spora. Tynkarz radzi mi nie tynkować stropu w garażu i tejże ściany tylko od razu ja ocieplić . Poradźcie czym się kierowaliście przy tym elemencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam grupę

Z projektu wynika że ściana pomiędzy garażem a domem powinna być ocieplona 5 cm styropianu. Z fotografii na forum na razie nie zauważyłem abyście tak robili. Jednak różnica temperatur pomiędzy garażem a np. łazienką będzie spora. Tynkarz radzi mi nie tynkować stropu w garażu i tejże ściany tylko od razu ja ocieplić . Poradźcie czym się kierowaliście przy tym elemencie.

 

Czesc,

Ja w garazu nie tynkowalem sufitu i tam ma byc styropian. Jezeli chodzi o sciane pomiedzy domem a garazem ... to szczerze powiem ze mi to umknelo :oops: . W garazu mam dwa grzejniki, takze zawsze bedzie mozna podgrzac w najwieksze mrozy. Teraz jeszcze nie mieszkamy, mam nastawione c.o. na podtrzymanie temperatury i najcieplej jest wlasnie w pokoju nad garazem, a strop mam teriva z pustakow keramzytowych.

 

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

czy ktoś z Was wyceniał ostatnio okna do rodo..? jesli tak- to prosze powiedzcie- z jakimkosztem mniej-więcje trzeba sie liczyc dla pcv.. i jak cenowo wyhcodzi p2 w porównaniu z p4..?

interesuje mnie orientacyjna cena za "taaaaką" ilośc okien.. wybieram się do kilku firm na wyceny- i chciałabym wstepnie wiedzieć, na ile "wywoławcza" będzie oferowana cena;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prośbę do wszytkich wybudowanych, którzy pozbyli się dolnego pokoju i słupa. Ja również chcę powiększyć salon. Czy ktoś może przesłać mi skan stropu Teriva wraz z zestawieniem elementów. Mój adres [email protected] z góry dziękuję.

 

Czesc,

 

Postaram sie znalezc ten szkic, ale to zmiana z grupy "cieżkiego kalibru" i radze aby to bylo zrobione przez twojego kierownika budowy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was wyceniał ostatnio okna do rodo..? jesli tak- to prosze powiedzcie- z jakimkosztem mniej-więcje trzeba sie liczyc dla pcv.. i jak cenowo wyhcodzi p2 w porównaniu z p4..?

interesuje mnie orientacyjna cena za "taaaaką" ilośc okien.. wybieram się do kilku firm na wyceny- i chciałabym wstepnie wiedzieć, na ile "wywoławcza" będzie oferowana cena;)

 

Okna Oknoplast - Platinum - białe koszt ok. 18 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam.

Jutro odbieram PnB.

Zaczynam w na początku czerwca.

 

Do Cyberbronek.

Tak wiem że zmiana stropu lanego na terivę to zmiana z górnej półki. Oczywiście mój KB będzie ustalał zmiany z ekipą budowlańców na bieżąco. Prosiłem o skan stropu żeby ustalić ilości i długości belek stropowych, pustaków oraz miejsc w których należy wykonać belki poprzeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...