Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oświetlenie - pochwalcie się


mk3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ulkap

powiem szczerze - nie wiem o których lampach mówisz. nad wyspą poza okapem nic nie wisi :/ rulony to optique z chorsa

 

Chodziło mi o ... okap :-) Tzn. myślałam, że to dwie lampy. Nie zwróciłam uwagi na to, że pod spodem jest płyta. He he :-) Ale tak czy inaczej mam już pomysł na lampę sufitową w kuchni więc dzięki za inspirację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilko dwa zwisy razem obok siebie?????????? Czy po obu stronach umywalki? Masz jakieś propozycje, przykłady? Wiesz masz rację czarny nawiązywałby do obudowy wanny. A co sądzisz o pomyśle na toaletkę? Na stronie Projekt łazienki wizualizacje" dziewczyny trochę mnie zaniepokoiły.Kojarzy im sie to z biurkiem.Moze zajrzysz na tę stronę .Co o tym sądzisz??/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojarzy im się z biurkiem bo jest fotel i pusty blat. przestanie się kojarzyć jak zostanie odpowiednio zaaranżowane (szczerze mówiąc ten fotel jest masakryczny). tutaj oświetlenie będzie kluczowe - nie możesz użyć żadnej lampki która by się kojarzyła z biurem czy gabinetem. pytanie w czym się chcesz przeglądać. bo imho w tym lustrze z tyłu będzie ciężko. o ile dobrze rozumiem wizualke.

 

tak, dwa zwisy obok siebie a nie po obu stronach umywalki. jako przeciwwaga do twojego zamierzenia lampki stojącej na toaletce. ten projekt jest bardzo symetryczny. jeśli byś dała centralnie nad umywalką to prawa strona by ucierpiała. a tak góra lewa i dół prawy się ładnie zrównoważą. tak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na to jak na lato - sama chciałam pantona do toaletki tylko sie toaletki nie dorobiłam :D

 

co do toaletki to najpierw odpowiedz co z tym lustrem

 

P.S. staraj sie nie pisać trzech postów jeden po drugim bo widzę że admin za Tobą chodzi i sprząta :) - wystarczy wyedytować swój poprzedni post i dopisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie przez chwilę ale wróciłam ;-) Efilko Lustro jest tak jak i po stronie umywalki nad tą niska szarą ścianką w celu powiększenia optycznego łazienki. Jest daleko od osoby siedzącej ale nie ma ono mieć funkcji lusterka typu"powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie" ;-) Myślałam raczej o dodatkowym lusterku stojącym na blacie toaletki.No ale oświetlenie jest niezbędne..... A lampki typu Nocna nie oświetlą twarzy wystarczająco... Chyba, ze jakaś z regulowanym kloszem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilko a co to za lampa ?????????? Fajna! Taka surowa, industrialna....Pasowałaby do tej cegły charaktekiem ;-) Tylko czy przez to jej ramię nie będzie właśnie przypominać biurkowej? Ja znalazłam coś takiego http://www.studioindygo.pl/images_original/LM556_600.jpg Tylko jakie zwisy do niej??? też okrągłe? A może ta która proponujesz nad umywalką zamontować ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta moja daje w miare rozproszone światło przez to że jest na żarówkę linestrę - tym reflektorkiem to sobie buzi nie oświetlisz poprawnie. oczywiście najlepsza byłaby taka z ukrytym źródłem światła - odbijająca światło od ściany. ale takiej nie masz szansy mieć przy ścianie z lustra. stąd moja propozycja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...