Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 884
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Az się boję powiedzieć, że mam zamówiną stdnię rurową po 50 zł za metr, "prawdziwa glębinówka kosztuje 100 z metra i wtedy pompa jest zatopina w pobliżu dna. studnia którą zamówilem jest plastikowa filtr też (płatny dodtkowo ok 100 zł) Na moim terenie studnie robil ten sam wykonawca mają glębokość (te tańsze) od 12 do 45 metrów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesada, bardzo dobrą studnię można wywiercic za wiele taniej ale chyba wyczuli kasę i naiwniaka. gratuluje dobrych dalszych wyborów.

 

 

Acca5,

Widziałem w Twoich innych postach, że robiłaś studnię. Czy możesz mi dać namiary na studniarzy. Może faktycznie jestem naiwniak (a nie chcę być :D )

 

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Trochę się pozmieniało od zeszłego roku.

W tym roku temat powrócił bo mamy nowego sąsiada i teraz we trzech chcemy wiercic - coby taniej było.

Tylko że firmy bzikuja - od zeszłego roku z 200/m weszli na 380/m , a inny fachowiec wymyślił że jeździ na miesce ze swoim profesorem od geologi i robią sprawdzenie które kosztuje 2000zł.

Znalazłem też takiego który przyjechał i zapytał się mnie w którym miejscu chcę mieć studnię - zdziwiony zapytałem czy nie jest istotne położenie cieków itp. na co fachowiec odparł że trzeba wybrać najlepszą dla siebie lokalizację, potem się w tym miejscu pomodlic i można wiercić, zapytałem sie czy jak nie bedzie wody to za tą jego robotę wystarczy na zapłatę "Bóg zapłać" - i chyba się obraził bo się odwrócił na pięcie i powąchałem spaliny z auta.

A tak na marginesie - paru w tym wątku wypowiadało się iż mają namiary na dobre firmy - powysyłałem zapytania o dane i - CISZA, to po co pisac że się ma namiary jak się ich nie chce udostępniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa z podlasia 100zl za metr z własnym materiałem wykonuja równiez studzienki rewizyjne 500zl polecam z tego co sie zorientowałem to chyba jedzą i kopia po całej polsce :D

 

 

DIEGO80 czy miałbyś namiary na tę ekipę?? Jeżeli tak to byłbym bardzo wdzięczny, z tego co się orientowałem to bez problemu można na podlasiu znaleźć ekipę za 140-150 rura fi 160 dopłata tylko za pompę i ewentualnie obudowę. Wszyscy tez proponują odwiert próbny to koszt wielkości ok 400 zł i jeżeli się okaże, że jest woda to wtedy wiercą i nie kasują tych 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny ktore podajecie sa jakies makabryczne. W okolicach Warszawy za glebinowke placi sie 100pln/m. A jesli lustro wody jest dosc wysoko ( do 7m) to chyba lepiej (taniej) zrobic wiercona pseudo-glebinowke (cienka rura) za 50zl/m. Woda bedzie smakowac dokladnie tak samo... ;)

 

Ceny 380pln/m brzmia jakby to byl odwiert w poszukiwaniu ropy a nie wody ;)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny ktore podajecie sa jakies makabryczne. W okolicach Warszawy za glebinowke placi sie 100pln/m. A jesli lustro wody jest dosc wysoko ( do 7m) to chyba lepiej (taniej) zrobic wiercona pseudo-glebinowke (cienka rura) za 50zl/m. Woda bedzie smakowac dokladnie tak samo... ;)

 

Ceny 380pln/m brzmia jakby to byl odwiert w poszukiwaniu ropy a nie wody ;)

 

Pozdrawiam,

 

To poproszę o namiary na takie firmy. Przyjazd ekipy spod Warszawy wyjdzie taniej niż lokalna (Szczecińska) firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za całość usługi w poprzednim roku płaciłem 600 zł.

Podobno na 10m wiercili.

Woda ok.

W tym roku robił u sąsiadów i chyba jeszcze taniej wyszło.

 

Maciej Flisiński 601-717-254

 

Potwierdzam cenę powyżej. Dzisiaj rozmawiałam z ww. panem. 600 pln za studnię, rura 40 mm do tego pompa po 140 pln, głębokość ok 12 metrów. Studnia z rurą 100 to 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...