Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiatam wszystkich :D

Właściwie pierwszy raz piszę na forum. Wcześniej przeglądałam tylko posty bo od paru lat jestem zainteresowana budową domku. No i wreszcie chyba dojrzałam do tematu :)

Zaczynam od uzbrojenia działki i zbieram informacje na temat studni głębinowej. Czy możecie się podzielić doświadczeniem i podać mi namiary na sprawdzone firmy?

Sama szukałam i koszty w Łodzi trochę wzrosły od zeszłego roku (ze 100-150/m do 250/m!!!)

Chcę wybudowac studnie już za miesiąc więc czekam niecierpliwie na odpowiedzi.

Nie zawiedźcie mnie :D

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 884
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
ekipa z podlasia 100zl za metr z własnym materiałem wykonuja równiez studzienki rewizyjne 500zl polecam z tego co sie zorientowałem to chyba jedzą i kopia po całej polsce :D

 

 

 

Diego80 , bardzo proszę o namiar na ekipę

Z góry dziękuję Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza studnia ma 22 m, rura fi 110, 3 filtry + studzienka kanalizacyjna + pompa z rynku na czas bydowy - całośc 3 tyś. Robili chłopaki z podkarpackiego ( robią dużo w okolicy Aleksa ) czas 2 dni bo musieliśmy załatwic agregat , jeśli masz 380V i dobrą glebę to może i w 1 dzień zrobią. Polecam.

 

Matea , bardzo proszę o namiary na firmę , mam problem z wodą przy tradycyjnej studni , lustro wody opada poniżej 10 m i hydrofor nie pociągnie i dlatego szukam ekipy do studni wierconej .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
A w okolicach Katowic to jakieś chore ceny. To co znalazłem to 350 - 500 zł/mb. A potrzebuję wiercić w Tychach. Czy ktoś może mi polecić jakąś ekipę, która nie zdziera skóry? Bo dziwne jest to, ze w okolicach W-wy, które zawsze są droższe, wiecenie studni jest znacznie tańsze niz na Śląsku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam,

 

poszukuję namiarów na solidną i niedrogą ekipę, która mogłaby wykonac studnie w okolicy Wadowic. Ceny, o których czytam w waszych wypowiedziach zaskoczyly mnie, poniewaz kilka firm do ktorych dzwonilam, ceny maja znacznie wyzsze. Najwazniejsze, zeby firma byla solidna i sprawdzona.

Czy ktoś może mi pomóc?? Sprawa bardzo pilna!!!!

 

Pozdrawiam

Ruta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice wrocławia 150 zł za m, średnica 150mm

 

Czy moge poprosić namiary na te ekipy z okolic Wrocławia? Albo jakieś inne ekpiy z kraju, co bedzie sie im chciało do Katowic (Tychów) dojechac a skóry nie będą zdzierali.

Bo pewnie taniej bedzie zaplacić za transport niz wynajmowac tych z okolic Katowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy nasz wymarzony domek w i okazało się że nie ma wody! Nie wiem czy jest to wina tego suchego lata czy tu tak zawsze, w każdym bądż razie studnia wyschła i już 2 miesiące z przerwami nie ma kropli wody :cry: Jedynym wyjściem jest studnia głębinowa, tyle że w naszych okolicach ceny zaczynają się od 350zł/m. Myśleliśmy,że to norma do momentu kiedy nie przeczytaliśmy Waszych wypowiedzi. Błagamy o pomoc, może ma ktoś namiar na ekipę, która wierci studnie na śląsku w "ludzkich" cenach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...