Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Termokominek - źródło ciepła?


Tazar

Recommended Posts

Cześć - przeczytałem w lutowym Muratorze dodatek o termokominkach. Autor pisze w nim iż są one w stanie ogrzać dom o kubaturze 400 m3. Mój dom(parterowy z poddaszem mieszkalnym) według projektu ma 131m2 powierzcni użytkowej (186 całkowitej). Jak zatem obliczyć kubaturę "grzewczą domu", tzn czy mam liczyć powierzchnię użytkową razy wysokośc, czy całkowitą?

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Tazar dnia 2003-01-30 08:08 ]

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Tazar dnia 2003-01-30 08:08 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Drogi Krzysiu W. Reprezentujący firmę Makroterm, dawno nie spotkałem się z tak nachalną i odpychającą reklamą własnego wyrobu, jak realizowana przez ciebie na tym forum. Twoje Turbokominki to badziewie nie warte złamanego grosza. Najpierw czekałem 4 m-ce na dostawę, później miałem w salonie dmuchawę od miałówki a teraz wydmuchnęło uszczelkę i mam malowanie całego domu. A o serwisie i gwarancji nawet nie ma co pomażyć. Żałuje jak jasna cholera, że nie kupiłem innego kominka z płaszczem wodnym jakiegoś renomowanego producenta (np.CTM). Jak tak dalej pójdzie makroterm przed następną zimą będzie na złomie.

Ludzie nie dajcie się naciągnąć na tą strychninę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...