Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Siatka ogrodzeniowa powlekana czy tradycyjna?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

BYły wyższe ale są droższe... nie powiem Ci o ile bo ja tylko zapisywałem 1,5m. Jak dasz podmurówkę to w sumie powinno wyjść z 170cm i może to wystardzy dla psa ?

Większość moich sasiadó (w tym jeden z owczarkiem niemieckim) ma 150cm więc ja nie chce odstawać.

 

Pajęczyne znalazłem w Googlu...:

"Pajęczyna" Zakład Produkcyjny - J. Firek & L. Kwaśniak

32-087 Zielonki 518 tel./fax 285-06-32

oferujemy: siatkę rabitza, drut wiązałkowy, siatki ogrodzeniowe ocynkowane

siatki ogrodzeniowe kolorowe powlekane tworzywem, kompleksowe usługi ogrodzeniowe, fachowe doradztwo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dasz podmurówki to pod siatką przejdzie co poniektóry mniejszy zwierz (chodzi o małego pieska, lisa, zająca itp. co do kotów, kun, łasic, nornic i kretów to podmurówka ich nie zatrzyma i tak sobie poradzą. O dużych psach dużo już pisano wyżej). Ponadto, jeśli będziesz chciała mieć "dywan" z trawy to całą kompozycje w przypadku braku podmurówki będą psuły, kilkudziesięcio centymetrowe źdźbła trawy "wkręcone" w ogrodzenie. Usunąć je będziesz mogła tylko ręcznie "sztuka po sztuce" od czasu do czasu przechodząc na grunt sąsiada :wink:, a po kilku tygodniach cała czynnośc od nowa.

Pozdrawiam.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkopać można. Tylko:

1) Szybciej siatka skoroduje

2) Trudniej będzie usuwać wysokie źdźbła trawy

3) Zwierzątka jak będą chciały przejść to się tylko troszkę głębiej podkopią

4) Estetyka na styku siatki z glebą nie styka

5) Jeżeli masz 210 mb ogrodzenia to i tak siatka na podmurówce jest najtańszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...