Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Kobietki!

 

Widzę ,że coś u nas drgnęło .Nic tak ludzi nie jednoczy jak wspólna sprawa.To mi się podoba :odważne ,przebojowe i wiedzące czego chcą .Tak wyglądają na tym forum inwestorki .Przynajmniej z grupy krakowskiej. Oj czuję ,że powstaną niezłe domy!!! :D

 

Renciu!

Absolutnie nie pozwól aby dopadały Cię złe chwile i podłe nastroje.Wiem bardzo dobrze jakie to uczucie.Trochę w ostatnich czasach miałem dołków ,zwątpień i rozterek .Znalazłam ,nie wiem skąd ,jakąś siłę i wyzbierałam się do "kupy".

Wszystko się ułoży po Twojej myśli ,zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w pochmurny dzionek. Czyżby to już był koniec lata?

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Ja również od jakiegoś już czasu czytuję forum ale nie miałam odwagi się ujawnić. Właśnie walczę z projektem wjazdu i resztą papierologii i chyba niedługo stracę nadzieję :( Plany były piękne, mieliśmy zacząć w lipcu ale dzięki pomocy architekta, chyba nie uda nam się w tym roku nawet zacząć. Szkoda gadać. Uff, chyba nie myślałam o tak pesymistycznym wstępie- sorry. Będziemy budowali w Krakowie- Skotnikach. Potrzebuję b.pilnie namiarów na solidnego, szybkiego i w rozsądnej cenie projektanta drogowego. Pozdrawiam gorąco .

 

Wieniu,

witam Cię serdecznie na forum :D i cieszę się bardzo, że się ujawniłaś :D .

Mam nadzieje, że bedziesz tutaj częstym gościem.

 

Przykro mi, że nadal walczysz z papierkologią. Myślałam, że już zaczęłaś budowę.

Ja niestety nikogo takiego nie znam, ale może ktoś inny.

 

Hej ludziska - znacie kogoś od dróg? Pomóżmy Wieni, bardzo proszę!!!!

 

Pozdrawiam Cię Wieniu bardzo serdecznie i mam nadzieję, że ktoś Ci pomoże.

Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@g zaglądnij do mojego dziennika to zobaczysz - a ostatnio wogóle mam huśtawkę nastrojów i wszystko mi się wydaje do du.... :roll:

 

Renciu poczytalam, poczytalam i postanowilam tez zalozyc dziennik :D

Nie bede sie Wam tutaj zalic tylko tam...

 

Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze i szczesliwie kupisz dzisiaj swoja dzialeczke. Jak "Babiniec" trzyma kciuki to sie musi udac!

Od razu mala rada (przetestowalam ostatnio): jakis tydzien po podpisaniu aktu notarialnego wybierz sie do ewidencji gruntow i zapytaj czy nie daloby sie jakos przyspieszyc aktualizacji bo potrzebujesz do pozwolenia na budowe... Bez tego sie w obowiazujacym miesiacu nie mieszcza :( Ja ostatnio poszlam, poprosilam i juz po tygodniu mam wyciag na ktorym jestem wpisana jako wlasciciel gruntu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobietki!

 

Widzę ,że coś u nas drgnęło .Nic tak ludzi nie jednoczy jak wspólna sprawa.To mi się podoba :odważne ,przebojowe i wiedzące czego chcą .Tak wyglądają na tym forum inwestorki .Przynajmniej z grupy krakowskiej. Oj czuję ,że powstaną niezłe domy!!! :D

 

Merit az spuchlam z dumy jak nas tak pochwalilas :D

Po raz pierwszy w zyciu poczulam sie inwestorka

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko niestety jeszcze nie finalny - muszę jeszcze poczekać na odpowiedź z agencji mienia rolnego. Ale w zasadzie to już dawno mówię że to "moja działeczka"

 

Agencja nie ma pieniedzy na wykupy gruntu wiec jesli nie kupujesz 10ha za 100tys to mozesz spac spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że w grupie krakowskiej przybywa Pań Inwetorek. No i dobrze. Kobiety w niektórych sprawach są bardziej nieustępliwe i nie popuszczają.

 

pozdrowienia dla grupy krakowskiej. Pomimo iż jest ciemno i pochmurno dzień jest fajny do pracy.

 

ja swoją działkę niedawno kosiłem bo jakieś chwasty się na niej pojawiły. Obok mnie budują się juz domy, więc myślę że plan starty na wiosnę 2008 będzie dobry, bo wtedy dokładnie będe wiedzieć gdzie się sąsiedzi ulokowali ze swoimi domami a poza tym może już będzie gotowa kanalizacja i nie będę musiał inwestować w szambo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali, nie wiem czy nie lepszym wyborem jest szambo. Dzisiaj jest mnóstwo preparatów utylizacyjnych, a wywóz nie jest drogi i odbywa się rzadko.

Gdybym miała wybór, wybrałabym jednak szambo.

 

Mamy kanalizację i za ścieki płacimy dwa razy tyle, co za wodę, która i tak w gminie Zielonki jest chyba najdroższa w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Krakowską :)

 

Czy możecie mi polecić firmę sprzedającą kominki ? Potrzebuję wkład i obudowę, instalację juz mam rozprowadzaną.

 

 

Majka spodobała mi się obudowa Twojego kominka, więc (jeśli to nie tajemnica) czy mogłabyś mi podać ile Cie kosztowała ? I jak Ci się układała współpraca z Forest Natura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Joanko :D

 

my mamy kominek CTM /z płaszczem/ kupowalismy pare lat temu w Womarze.

Teraz jest duzo firm sprzedających, obawiam się, że czeka cię przegląd wszelkich watków kominkowych na forum.

Obudowa - robocizna 2500zł, materiał drugie tyle.. Współpraca godna polecenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Właśnie jestem świeżo po przeglądnięciu wątku "Kominki nasze" i niestety im więcej kominków oglądam, tym bardziej nie mam pojecia, który mi się najbardziej podoba :D Najgorsze, że podobają mi się zarówno te z cegły i te marmurowe czyli zupełnie inna bajka.

 

My chcemy mieć zwykły kominek z rozprowadzeniem powietrza po pokojach. Myślałam o wkładzie Tarnawa.

 

a tak przy okazji to pochwalę się że mieszkamy juz we własnym domku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Też mnie to czeka, tzn kominek z DGP ale to dopiero w przyszłym roku, póki co, jutro murują mi Schiedle... A propos, pytanko do praktyków: będę miał 2 kominki w domu-górny z DGP, a dolny zwykły w "pokoju rozmyślań"; czy w ten drugi komin można jeszcze coś wpiąć (np kiedyś jakiś piec na pellety czy inny ekogroszek-kto wie co nam bracia ze Wschodu zgotują z gazem?). :-? :-? :roll:

 

Będę bardzo wdzięczny za opinie.

Pozdrawiam

 

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...