Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A możesz mi podać www do nich

 

Niestety nie mam przy sobie wizytówki - ale z tego co kojarzę to chyba mają tylko adres email'owy bez strony internetowej.

 

Jak dotrę do domku to po południu prześlę Ci dane na priva.

 

Witaj.

 

Czy ja też mogę prosić? :D

Dziękuję z góry.

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kki -

czyli krakowski klub inwestrek! :D

 

Faceci nam zazdroszczą ,bo takiego nie mają ! :(

Sądzę ,że mamy trochę więcej zalet (jako inwestorki ma się rozumieć) ,niż te ,które wymienił Ali.

 

Justyna Maja -

ja też mam pecha ,okazało się muszę załatwić wz i pozwolenie na przebudowę kabla 15 kW ,który przebiega częściowo nad moją działką .

A niech to ... :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kki -

czyli krakowski klub inwestrek! :D

 

Faceci nam zazdroszczą ,bo takiego nie mają ! :(

Sądzę ,że mamy trochę więcej zalet (jako inwestorki ma się rozumieć) ,niż te ,które wymienił Ali.

 

Jak juz (prawie) mamy Klub Inwestorek to moze jakies koszulki klubowe zrobimy zebysmy sie mogly w urzedach rozpoznawac? ;)

Razem bedzie razniej, w koncu kupa jest najlepsza formacja obronna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rencia - dlaczego masz zostawić lanie fundamntu na wiosnę? :o My wczoraj byliœmy u naszego szefa budowlańcow i ustalilismy, że 28-go zaczynajš. Wg kosztrysu, umowy i jego zapewnień na koniec paŸdziernika mamy dom pod dachem!!!!

 

Kobietki Inwestorki krakowskie - to może jakieœ babskie spotkanko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani w Urzędzie powiedziała, że ktoœ nie odebrał zwtotki w zwišzku z tym od daty zwrotu dodaje 14 dni + 7 dni na ewentualne zażalenia co daje 21 sierpnia. 2 tygodnie w plecy!!!!!!!!!!!!!

A co za tym idzie ekipa trochę wkurzona, po 21 sieprnia trzea jesczze odczekac 7 dni - zgłoszenie rozpoczęcia prac a i kredyt nie zostanie wczesniej uruchomiony.

Nic nie wychodzi :cry:

 

Spróbuj dowiedzieć się w Urzędzie kto nie odebrał zwrotki i skontaktuj się z nim. Często jest tak, że pod oficjalnym adresem nie ma nikogo, ale sąsiedzi Ci powiedzą gdzie znaleźć delikwenta, bo wiedzą gdzie pracuje, albo gdzie naprawdę mieszka.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani w UG powiedziała, że teraz to już nie ma znaczenia bo oni otrzymali zwrot i od tego dnia liczš te 14+7. Data 21 sierpnia już jest "podobno" zaklepana. Bynajmniej tak się z nami umówiła Pani Kierownik, że tego dnia będzie prawomocne postanowienie, od razu opeiczętujš nam dziennik, dostaniemy papiery dla kierownika i zgłoszenie rozpoczęcia prac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...