Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie .

 

Renciu,Tobie urlop dobrze zrobi .Odpocznij i wracaj z nowymi siłami .A będą Ci pewnie potrzebne.

 

JustynaMaja -propozycja nie do odrzucenia.Takie spotkanko prędzej czy pózniej się odbędzie .Takie mam przeczucie.Jak się już po tych urlopach zjadą wszyscy chcący się spotkać .

 

Słoneczko-spóznione dzięki (wiesz za co).Mnie osobiście już szlag trafia na to co w kraju się dzieje .Wszyscy ,wszystko olewają ,nikomu nic się nie opłaca ,nikomu się nic nie chce .W zasadzie niewiele można im zrobić ,ale czasem mała awanturka pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja dalej mam gruz na zbyciu. Ela, moze chcecie? niedaleko macie do mnie :)

u mnie remont sie wlecze strasznie, mam miesiąc opóźnienia i wszystko rozpaprane. Tydzień mordowałam sie z montazem drzwi , tzn ja z pseudomontażystami. Niestety, bedzie mi musiał poprawiać znajomy (na ich koszt oczywiście), bo panowie nie dali sobie rady :evil: :evil: :evil: . Wylewki schną i nie wiadomo kiedy bedzie można położyc podłoge. :evil: :evil: :evil: . uf, ale mam piekny urlop :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jeśli ktoś wam będzie oferował agregat prądotwórczy firmy EINHELL typ STE 5500 nr seryjny A1519 - to musi być mój.

MIałem z piątku na sobote włamanie na budowie.

Złodziejaszki wycięli dziurkę w ogrodzeniu - siatce - powyginali - zdewastowali - bo widać im ciężko szło (partacze) drzwi od garażu blaszaka, weszli do środka i wynieśli agregat prądotwórczy.

 

Trudno - raz z górki - raz pod górę - :cry: :cry: :cry:

Policja, po obejrzeniu miejsca zbrodni - stwierdziła - "ale wie pan - my to nie kryminalni, to nie jest tak jak w filmie"

 

 

a tak wyglądał - gdyby ktoś z was widział:

 

http://www.qes.pl/prywatne/obrazki/agregat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich z GK.

Mamy zamiar wystartować w Modlniczce (gm. Wlk.Wieś) - działeczka już jest :) Projekt - prawie...

Przed nami poszukiwanie wszelakich wykonawców :roll:

 

Pozdrawiamy,

 

Sąsiedzi ?????? :)

 

A w którym dokładnie miejscu w Modlniczce ?

 

Co do wykonawców, to jak chcesz mieć dobrych i w dobrych cenach to roczne wyprzedzenie na rezerwację terminu wcale nie jest za mało. No i materiały załatwiaj w zimie...

 

pozdr

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jeśli ktoś wam będzie oferował agregat prądotwórczy firmy EINHELL typ STE 5500 nr seryjny A1519 - to musi być mój.

[/img]

 

Kurcze, przykrość wielka ...

 

Sprawdź na allegro i ebay - mówię zupełnie powaznie.

 

pozdr

Darek

 

dzieki ... bede szukał, choc szanse mam mizerne

wiecie jak ciężko jest bez prądu na budowie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jeśli ktoś wam będzie oferował agregat prądotwórczy firmy EINHELL typ STE 5500 nr seryjny A1519 - to musi być mój.

 

Jest na Allegro, ale ma inny numer seryjny, choć też jest z Krakowa:

http://www.allegro.pl/item120066243_agregat_pradotworczy_einhell_ste_5500_230_380v.html

 

Ja bym natychmiast pisała maila do Allegro, aby obserwowali czy się Twój nie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jeśli ktoś wam będzie oferował agregat prądotwórczy firmy EINHELL typ STE 5500 nr seryjny A1519 - to musi być mój.

 

Jest na Allegro, ale ma inny numer seryjny, choć też jest z Krakowa:

http://www.allegro.pl/item120066243_agregat_pradotworczy_einhell_ste_5500_230_380v.html

 

Ja bym natychmiast pisała maila do Allegro, aby obserwowali czy się Twój nie pojawi.

 

Dzieki SŁONECZKO. niestety - nie mój. Ale dzieki.

 

Radze sobie jak mogę, bo budowa musi trwać - nie moge przeciez w środku sezonu przerwać z takiego powodu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani,

 

poratujcie namiarami na dobrych malarzy.

 

pozdrawiam

 

 

czy mieszkacie w niepomalowanych domach?

 

Sami malowaliśmy :D .

 

my też :D

 

My też :lol: , kominek chyba też sami obudujemy bo tak wyjdzie najtaniej, a narazie jesteśmy na etapie poszukiwania tanich wczasów na wrzesien. Mamy ochotę wybrac się do Grecji, a tu akurat pożar i nie wiem czy nie skończy się na Bułgarii. Czy moze Ktoś się orientuje za ile najtaniej można polecieć na tydzien na wczasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...