Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej,

dawno nie odwiedzałam GK, a tu :o tyle nowych budów!

U mnie wylane ściany piwnic, murują ściany nośne i kominy piwnic.

Walczę z bankiem o kredyt, i chyba wreszcie zaczynam zwyciężać!

8) Na razie ekipa sprawuje się dobrze, choć nie obyło się bez utarczek na temat drenażu. Tyle w skrócie.

 

Pozdrawiam, szczególnie nowych forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitania dla nowych budujących :D

Ja dzisiaj zaczęłam 2 tygodniowy urlop - ale oczywiście spędzę go na budowie lub przy róznym załatwianiu dodatkowych spraw.

 

Dzisiaj wpłaciliśmy firmie I transze na budowę. Tak a propos - kosztirys mamy na stan surowy otwarty, z wylanymi schodami, dachem, czyli robocizna i materiały na 100 tys. - jak oceniacie?

 

Teraz zaczynam zgłoszenia na przyłącza. Mam do Was prośbę - musimy zrobić projekt przyłącza energetycznego. Czy macie może namiary na kogoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam pierwszy dzień pracy po urlopie za sobą a na dzieńdobry mialam taki duży pasztecik który pewnie potrwa do końca tygodnia.

Wogóle jakiś szewski poniedziałek - mój mąż dzis w pracy sie dowidział że już nie ma pracy - także jest wesoło - człowiek jedzie na urlop ,odpoczywa a po powrocie kubeł zimnej wody na łeb :cry:

 

 

 

HELP!!!! - jakbyście słyszeli że potrzebny przdstawiciel handlowy albo np. magazynier dajcie znać!!!!!!

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Chcemy zrobic przylacze wody na nasza dzialke (wszelkie pozwolenia za nami ufff ;)), czy ktos moze polecic jakas ekipe? (gmina Zabierzow)

 

I nastepne pytanie. Ile czekaliscie na wydanie pozwolenia na budowe. My zlozylismy na samym poczatku sierpnia, a strasznie nam pilno, bo ponoc za miesiac maja wejsc Plany zagospodarowania przestrzennego i wtedy nasze Warunki Zabudowy 'biora w leb'. Myslicie, czy jest sens wydzwaniania o przyspieszenie wydania Pozwolenia na budowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam namiarów na ekipę do budowy garażu wolnostojącego dwustanowiskowego. Prace na jesień lub wiosnę. Jeżeli ktoś ma namiary na sprawdzonych fachowców prosze o informacje. Budowa kolo zielonek pod krakowem.

 

Z gory dziekuje za pomoc.

 

olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rencia, przeglądajcie oferty, jest ich mnóstwo:

 

http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/0,0.html

 

 

Wiem że w gazetach i w internecie jest mnóstwo ofert tyle że połowa z nich jest na dzieńdobry do odstrzału bo nie chodzi o przedstawicielstwo handlowe a o akwizycję. Nie to żebyśmy nie szukali w ten sposób a i owszem tak , jednak kraków jest pod tym względem zaściankowy i istnieje takie powiedzenie jak nie masz znajomych którzy ci załatwią pracę to nie masz pracy........ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rencia - podeślij mi jakieś dodatowe info o mężu. Najlepiej profil dotychczsowej pracy. W Banku gdzie pracuję istnieje sieć sprzedaży - mogę zapytać.

 

Do Anetta_p - my jesteśmy na tym amym etapie. Załatwiamy teraz wodę, kanalizę i prąd. Dzisiaj nawet jedziemy do wodociągów do Zabierzowa. To co mogę podpowiedzieć to z nimi pogadaj. Jest tam niejaki Pan Klass(a) który załatwia wszystko od początku do końca. Poza tym jest pracownikiem wodociągów :wink:

A pozwolenie na budowę - papiery przyjęli nam 1 czerwca, nieprawomocny wpis odebraliśmy 24 lipca a prawomocny 22 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w gazetach i w internecie jest mnóstwo ofert tyle że połowa z nich jest na dzieńdobry do odstrzału bo nie chodzi o przedstawicielstwo handlowe a o akwizycję.

 

Renciu, jeśli pracodawca oferuje samochód służbowy i komórkę, to na pewno poszukuje przedstawiciela handlowego.

Poza tym można uściślić poszukiwania, szukając ofert pracy dla magazynierów.

Chciałam pomóc, bo mój syn w ten sposób właśnie znalazł kilka lat temu bardzo dobrą pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renciu, szukając firmy budowlanej, natrafiłam na tę: http://domartic.pl/, która ma nam zrobić wycenę prac budowlanych.

 

I przy okazji zobaczyłam, że poszukują pracowników: http://domartic.pl/praca :)

 

 

Dzięki wielkie !

 

Od wczoraj zaczęliśmy z mężem wyławiać oferty pracy i wysyłać aplikacje - zobaczymy czy będzie odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...