Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właœnie przestały wyć....

Żbik jest piękny, szukałam tam kiedyœ działki, ale była ciut zbyt pochyła jak dla mnie :roll: W ogóle okolice mamy przepiękne, zwłaszcza na rower...ja ostatnio mało jeżdżę, bo mam malca (13 miesięcy), a wczeœniej córka była za duża na siodełko, za mała na swój rower (5 i pół obecnie). Jesieniš zamierzamy kupić jej jakiegoœ fajnego dwukołowca, Małego na krzesełko i siup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MAJKA,

lata całe 8) :wink:

 

tez się do tego sklepu z kamieniem wybieram. Interesuje mnie zwirek i kamień na skarpę, na skalniak. Czy on jest czynny w sobotę?.

U mnie buduje sie (teść) drewutnia na 20 m3 drewna, pod koniec miesaca planowaney jest montaz rusztu na balustray zewnetrznę, ogrodzenie od ulicy (walczę z Architekturą ) no i wyrównanie i kształtowanie terenu, trawe chyba zasieję na wiosne ( spryskałem w poniedziałem Roundapem o czekam jak zadziałazeka mnie jeszcze :roll: :lol: . W srodku połowica planuje wykończyc ostatecznie kuchnie, i mnie :roll: (szyba pod szafkami, stół i krzesła, firanki i lampa- w takiej kolejności). Zamierza też przebudowac (po roku !!!!! :o :roll: :x - biedny mój teść) kominek i wykończyć ma go ostatecznie Forest ( na razie sie nie odzywa-pewnie zapracowany chłop :wink: ) Jestem ciekaw ile z tych planów wyjdzie?!. Zobaczymy w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez się do tego sklepu z kamieniem wybieram. Interesuje mnie zwirek i kamień na skarpę, na skalniak. Czy on jest czynny w sobotę?.

 

Hehe, to jest "sklep" na wielkim placu, gdzie wszystkie oferowane kamienie są poukładane grupami w idealnym porządku.

Otoczaki pogrupowane rozmiarami w olbrzymich koszach.

Aż przyjemnie tam połazić i pooglądać :)

 

Tu sterta zielonkawych, tam żółtych, jeszcze dalej czerwonych kamieni.

A są i tęczowe łupki.

 

A wszystko to należy do rodzinnej firmy, którą prowadzą ojciec z synem.

 

Taki porządek od razu wzbudza zaufanie do firmy :)

 

Z pewnością pracują w sobotę, gdyż mieszkają obok, ale lepiej zadzwonić. Kontakt jest chyba na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

 

buduje pod Wieliczka, wiec chyba dobrze trafilem... :lol: .

mozna sie zapisac do GK :wink: ?

dzialke mam w Zabawie (mozna pomyslec "non-stop impreza" :D, pewnie bedzie jak rusze z budowa).

jestem na etapie oczekiwanie na uprawomocnienie sie PnB (powinno sie to stac 11.09).

projekcik z Muratora C110 (Dom za rogiem). teraz zalatwiam przylacza (woda - projekt juz jest, prad - bede rozmawial w przyszlym tygodniu).

prad musze miec na wiosne, wtedy chce ruszyc z budowa.

Tyle wprowadzenia :lol: .

 

Teraz konkrety. Jestem na etapie poszukiwania ekipy z kierownikiem lub firmy do budowy chalupki.

 

Anetko, a jak szukałaś ekipy?

 

 

Ekipe polecali znajomi, ktorym wybudowali dom. Polecal nam ich tez nasz architekt, mamy nadzieje ze i u nas sie sprawdza, bo strasznie chcialabym zamieszkac juz w swoim domu :).

 

anetta_p - czy mozesz podeslac namiary na Twoja ekipe?

 

Buduję w Kłaju koło Niepołomic mam super ekipę która szybko i bez problemów zbudowała mi dom do stanu surowego otwartego!!!!

 

Aga-K - czy mozesz podeslac namiary na Twoja ekipe?

moze Ty robertto dostales info od Aga-K, bo widze w postach, ze tez o to pytales?

 

 

Jesli ktos inny ma namiary na sprawdzona ekipie/firme, prosze o kontakt.

 

moj adres: [email protected] lub na priva

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zna składu z kamieniem w Krakowie- Południe (Skawina, Libertów itp.)?? :o :roll: :D

 

Bo jak już się wybierzemy do Krzeszowic, to obowiązkowo trzeba zajrzec do Zbika 8) :wink: i cała sobota z głowy :D

 

ale ja będę dopiero od 15stej :( :( :( Może kamieniarz dłużej pracuje :D

Obejrzycie budowę tarasu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...