Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Melduje się i ja bo powoli sie u was zadomawiam :)

 

RENCIA wielkie gratulacje!! No i boćka życzę też :lol:

 

M@G no to fajnie będziemy bliskimi sąsiadami bo ja w Libertowie a po której stronie Zakopianki masz zamiar sie budować i jeszcze jedno masz już ekipę bo ja mam z tym mały problem, ostatnio usłyszałam pierwszy wolny termi za dwa lata :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powtarzam pytanko czy ktoś zamierza budować lub buduje w gminie mogilany??

 

Ja sie buduje w gminie Mogilany zaraz za Libertowem Gaj/Brzyczyna na mapce jestem gdzies obok - wlasnie od 2-dni walczy z ziemia taka wielka kopara na gasienicach i robi WIELKA dziure ;).... w koncu !!

Odnosnie drogi, bede przesowal droge na odcinku jakies 40m i mam ja zamiar zrobic tak:

wybrac ze 30 cm podsypac tluczniem lekko uwibrowac potem na to ulozyc siatki zbrojeniowe i wylac beton na jakies 10 cm w odcinkach 3m w deskowaniu. metoda sprawdzona i nie taka droga m3 betonu to z pompa jakies 180-200pln za kubik co przy szerokosci drogi 3,5 metra daje zuzycie betonu 0,35 m3 czyli calosc sie powinna zamknac w 100pln za metr biezacy drogi. Nie mam zamiaru zostawiac "utwardzonej" bo potem zadyma od kazdego auta jak zloto. Do mnie na dzialke jest tak zrobiona droga (ponoc ma tylko 10 cm podsypki a ma juz 10 lat i jest jak zloto, jest tez kawalek "utwardzonej i tam za kazdym przejazdem auta jest taka zadyma ze sasiadom w zebach zgrzyta jak oddychaja ;)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :o :o :o

 

to ja dzisiaj pierwszy jestem,

a gdzie reszta GK się podziała ...???? :roll: 8) :p :wink:

 

 

Jestesmy jestesmy. Z tej wielkiej radosci ze mieszkam w nowym domku postanowielam zrobic pierwsze pranie. No i wsadzilam do pralki chlopa kurtke. A wraz z nia wszystkie dokumenty. Moje prawo jazdy tez. I tam sie piora teraz...

 

z wirowaniem? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :o :o :o

 

to ja dzisiaj pierwszy jestem,

a gdzie reszta GK się podziała ...???? :roll: 8) :p :wink:

 

 

Jestesmy jestesmy. Z tej wielkiej radosci ze mieszkam w nowym domku postanowielam zrobic pierwsze pranie. No i wsadzilam do pralki chlopa kurtke. A wraz z nia wszystkie dokumenty. Moje prawo jazdy tez. I tam sie piora teraz...

 

z wirowaniem? :lol:

 

Z wirowanie. Ale bez krochmalenia. Smialam sie ze moze po takim praniu chlopu na zdjeciach zmarszczki znikna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastrzegam się - mamy trzyletniego zbója (córeczkę kwoli wyjaśnień - ale i tak robi za chłopaka a nawet dwóch) no to może za rok albo dwa jakiś bociek wyląduje na naszym dachu i przyniesie chłopczyka.

 

Pozdrowionka - nie pierwsza ale może i nie ostatnia? :wink:

 

W koncu bedzie mial na czym wyladowac :lol:

Moze stad sie to powiedzonko wzielo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@G no to fajnie będziemy bliskimi sąsiadami bo ja w Libertowie a po której stronie Zakopianki masz zamiar sie budować i jeszcze jedno masz już ekipę bo ja mam z tym mały problem, ostatnio usłyszałam pierwszy wolny termi za dwa lata :o

 

Witam Sasiadke :) Tez szukalam dzialki w Libertowie ale nie udalo sie... wywialo nas w koncu ciut dalej.

Ja mam dzialeczke po lewej stronie Zakopianki jadac od Krakowa, a Twoja gdzie?

Ekipy wlasnie szukamy, na razie jestesmy na etapie "objezdzania" budow znajomych i zbierania namiarow na ekipy. Projekt sie robi, a jak juz bedzie gotowy (za tydzien - dwa) to zaczynamy negocjacje [ale ze mnie niepoprawna optymistka ;) ]

Namiarow mam troche wiec jak juz wybierzemy ekipe to reszta sie moge podzielic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTUR jak ostatnio rozmawiałam zpanią architekt z gminy mówiła że już wszystko jest podpisane itd itp i teraz tylko muszą odczekać 30dni aż się uprawomocni no i miało się to stać na początku października więc na dniach zostanie ogłoszony.

 

M@G całkiem niedaleczko, moja po prawej (patrząc z Zakopianki w prostej lini za kostką brukowa :lol: ) OK to wybieraj szybko i prześlij mi namiar na resztę z małą adnotacja którą polecasz najbardziej :wink: - tylko pocichutku na maila bo ktoś mi ukradnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lenny

witam wszystkich,

jestem nowy na tym forum, wpadlem tutaj przypadkowo i bardzo sie ciesze bo byc moze bedzie ktos w stanie mi choc troche pomoc a i wiele ciekawych informacji mozna tu znalezc :)

Tak wogole to nie wiem, czy pisze we wlasciwym miejscu gdyz strasznie duzo postow tutaj i ciezko cos znalezc w szukajce...

w czym rzecz:

otoz, przymierzam sie do kupna dzialki w okolicach Krakowa zeby na niej wybudowac swoj domek ;) Problem w tym, iz nie za bardzo orientuje sie w jakiej lokalizacji szukac. Planowalem cos 10-15km od Krakowa w strone albo Niepolomic albo Myslenic, ale dokladnie nie znam tych rejonow. Czy sa jakies miejscowosci, w ktorych powstaja jakies ciekawe nowe osiedla domkow jednorodzinnych w tych okolicach? czy raczej to jest tak, ze nowe domki sa 'porozrzucane' w roznych miejscach. Myslalem zeby szukac wlasnie czegos w okolicy swiezo budowanych innych domkow, bo wiadomo fajnie miec jakis sasiadow a nie pola dookola nie mowiac juz o bezpieczenstwie :)

Czy ktos moglby cos doradzic ewentualnie skierowac mnie do wlasciwej czesci forum z takimi pytaniami?

 

z gory serdecznie dziekuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...