Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kgadzina, ten rząd ma być kolejny, a nie równoległy :grin: chcemy teraz kupić sadzonek na 100m a mamy ogrodzenia do obsiania łącznie 300m/.Tak to jest, jak się szybciej pisze niz myśli :grin:

 

Nie wiedziałam, że mężczyzną jest się dla kogoś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Majko. Zamelduję wcześniej niespodziewaną inspekcję mirabelek - najwyższy czas zmienić o nich zdanie. Z Marii pomocą :grin:

 

Kochana żoneczka już przed chwilą dzwoniła kiedy wracam, bo mam po drodze kupić na obiad - zgadnij co? Serki homogenizowane! Dziś piątek, więc na obiadek będą kluski ciastowo-serowe gotowane na wodzie, podawane na słodko. A zupka - chyba z trupka (albo z kubka). No cóż jak już pościć to na całego. :grin:

 

Tak więc zwijam się pomaleńku. Może Rich i Frankai się odezwą? W końcu u nich jest dopiero ranek!

Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kgadzina - a odezwą się, ale trochę później. Dziś najpierw poromansowałem przez MSN z ..., potem zdawałem jazdę, potem załatwiałem wydanie prawka i rejestrację samochodu (to jedyne się nie udało), więc jeszcze muszę poudawać trochę zaangażowanie w pracę :wink: Wiecie co? Ja chcę trochę pozap... a tu nici. Nic to może się doczekam trochę ruchu w interesie. Pytanie co lepiej mieć ruch w interesie, czy interes w ruchu? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zostałem sam :wink: W kwestii męskości polecam dialog z "Dnia świra":

- Czy byłby pan tak uprzejmy i pomógł mi zdjąć bagaże?

- Nie !!!

- Słucham?

- Po prostu - nie !!!

- Mi kto pomaga?

- Jest pan mężczyzną chyba?

- Ale ja jestem za pełnym uprawnieniem kobiet. Gorącym zwolnnikiem jestem. A pani jest przecież w pełni uprawnioną kobietą?

- Pan za to chyba nie jest w pełni męzczyzną.

- Widzicie w nas mężczyn w pełni, przypominaćie sobie tylko jak trzeba wynieść śmieci, kontakt naprawić, zwolnić miejsce w tramwaju, autobusie. Nie jestem już w pełni mężczyzną, bo nie ma już takiej potrzeby. Pani jest w pełni mężczyzną za to"

Nie wiem jak Wam, ale mi ten się bardzo, bardzo podoba. I nie chodzi mi o ten powyższy tekst (nawiązujący do Waszej dyskusji), ale o całość bzdurnego pokazania bolączek naszego obecnego życia.

 

Majka - głupie pytanie - co to są mirabelki? Bo może źle kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai, mirabelki to małe, żółte śliweczki /wielkości jak czereśnie/.

Nie napisałeś, kto to jest według Ciebie prawdziwy mężczyna, cytaty mnie nie zadowalają. Nie sprowadzać proszę tematu tylko do relacji mężczyzna - kobieta.

Pięna jest u nas pogoda, pewnie wszyscy na budowach, a ja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy na budowach. :smile: Lecz tez i nie w pracy :razz:

To musi byc straszne, pracować w soboty :sad: Tak długo walczono o wolne soboty przecież.

 

Jak mozna nie wiedzieć, co to są mirabelki :eek:

Jednak ja popieram (jako blokowiec) opinię na temat wielkiego

smietniska wokol drzew mirabelkowych.

Os, much i ... całej masy przeroznych rzeczy :sad:

 

Frankai, odpowiadam na ostatnie pytanie - i jedno i drugie :razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My pracujemy w wolne soboty, aby Ci co je mają wolne, mogli coś u nas załatwić :grin:

Ale już zamykam, jadę do domu, dzisiaj urządzamy urodziny Ani i imieniny Michała. Jedne spóźnione, drugie za wcześnie :grin: Do tego Tomek też się dopomina, że miał imieniny :grin:

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitbull - to zależy. Japończycy potrafią. Nasłuchałem się trochę o Japończykach od kolegów z pracy.

Majka - dobrze mi się kojarzyło ze śliwkami, ale chyba tylko ze słyszenia. Żółte małe kojarzę, ale większe niż czereśnie i chyba nie nadają się na żywopłot. Może w naszej części takie nie rosną :grin: Swego czasu szykowało się Konsylium Forumowe dla potwierdzenia tego, że jestem mężczyną, ale nie doszło do niego :wink: A dzieci będą się bawić w doktora :wink:

Gajka - no no - siedzi w tobie diabełek. A tak w ogóle, to kontakt przez Internet nieźle ludzi wyluzowuje i można się dowiedzieć całkiem ciekawych rzeczy w kwestii relacji kobieta-mężczyzna. Ja ostatnio miałem ciekawą pisaną pogawędkę na MSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...