Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pit,

 

niestety ja mieszkałem w drugim rzędzie i balkon miałem w strone Wysłouchów, czyli nici ze słuchania Mszy z mieszkania. Proboszcz b. dziwny ( ciekawe czy jeszcze jest), to i rzadko tam bywaliśmy ( ale chrzest obu chłopaków musiał byc tam ) wole Podwawelskie lub mój parafialny (teraz) Kobierzyn :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit,

 

niestety ja mieszkałem w drugim rzędzie i balkon miałem w strone Wysłouchów, czyli nici ze słuchania Mszy z mieszkania. Proboszcz b. dziwny ( ciekawe czy jeszcze jest), to i rzadko tam bywaliśmy ( ale chrzest obu chłopaków musiał byc tam ) wole Podwawelskie lub mój parafialny (teraz) Kobierzyn :wink: 8)

 

 

 

Poitrek,

 

Mam możliwość oglądania Twoich postępów w budowie skalniaka na własne oczy.Czasem jadę z Klinów obok Twojej posiadłości .Poznałam po balkonie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

piekny dzień sie zrobił , choc rano było zimno u mnie o 6.00 -2 , kto da wiecej :wink:

 

Merit - dzisiaj rano poszalałem troche w Obi przy Wielickiej, bo duza przecena 50-80% i nakupiłem troche roslinek (cisy, jałowce, tuje, okrywowe, wierzbę Oshi..... I już dość powiedziałem sobie na ten rok, bo wpadne w jakis amok zakupowo-ogrodniczy :p :lol: 8)

Myśle ,ze w sobote wszystkie znajda się w ziemii :wink:

do zobaczenia ich "by the way" :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

piekny dzień sie zrobił , choc rano było zimno u mnie o 6.00 -2 , kto da wiecej :wink:

 

Merit - dzisiaj rano poszalałem troche w Obi przy Wielickiej, bo duza przecena 50-80% i nakupiłem troche roslinek (cisy, jałowce, tuje, okrywowe, wierzbę Oshi..... I już dość powiedziałem sobie na ten rok, bo wpadne w jakis amok zakupowo-ogrodniczy :p :lol: 8)

Myśle ,ze w sobote wszystkie znajda się w ziemii :wink:

do zobaczenia ich "by the way" :lol: :p

 

A duze te roslinki??? Bo u mnie na dzialce na razie (oprocz owocowych) stercza smetnie jakies badyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Muszę przyznać że trochę się tu zaniedbuję - ale wiecie jak jest w nowej pracy nie mogę siedzieć na necie i tym bardziej że wszystkie monitory są tak ustawione że jak szefostwo wchodzi to wszystko widzi.

Więc nie mogę sobie pozwolić na pisanie w czasie pracy.

Postaram się zaglądać jak najczęściej popołudniu albo wieczorami jak tylo dzieci pozwolą.

 

Pozdrowionka - chyba wdepnę do OBI tym bardziej że mam blisko. Przydałoby się jaki drzewo albo krzaczka wsadzić na swej ziemi.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Muszę przyznać że trochę się tu zaniedbuję - ale wiecie jak jest w nowej pracy nie mogę siedzieć na necie i tym bardziej że wszystkie monitory są tak ustawione że jak szefostwo wchodzi to wszystko widzi.

Więc nie mogę sobie pozwolić na pisanie w czasie pracy.

Postaram się zaglądać jak najczęściej popołudniu albo wieczorami jak tylo dzieci pozwolą.

 

Pozdrowionka - chyba wdepnę do OBI tym bardziej że mam blisko. Przydałoby się jaki drzewo albo krzaczka wsadzić na swej ziemi.... :wink:

 

 

Powiedz szefostwu ze ogladasz strony internetowe w ramach podwyzszania kwalifikacji zawodowych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

piekny dzień sie zrobił , choc rano było zimno u mnie o 6.00 -2 , kto da wiecej :wink:

 

Merit - dzisiaj rano poszalałem troche w Obi przy Wielickiej, bo duza przecena 50-80% i nakupiłem troche roslinek (cisy, jałowce, tuje, okrywowe, wierzbę Oshi..... I już dość powiedziałem sobie na ten rok, bo wpadne w jakis amok zakupowo-ogrodniczy :p :lol: 8)

Myśle ,ze w sobote wszystkie znajda się w ziemii :wink:

do zobaczenia ich "by the way" :lol: :p

 

 

Trzymam kciuki za pogodę ,bo to już ostatni dzwonek na sadzenie roślinek . :D

Kupowanie roślinek uzależnia ,a jeśli się ma naturę kolekcjonera ,to już po "ptokach".Byłam posiadaczką niezłej kolekcji ,a jak sprzedałam dom ,przed wydaniem go nowym właścicielom ,powykopywałam co cenniejsze egzemplarze .Teraz główkuję jak je przezimować , nie mogę ich posadzić na nowej działce ,bo nie ogrodzona . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupy budujące z Krakowa i okolic.Jestem tu po raz pierwszy,ale pewnie nie ostatni. Powoli brnę przez gąszcz formalności i z utęsknieniem czekam na pozwolenie. Wniosek złożyłem miesiąc temu. Może jestem optymistą, ale gdyby się udało uzyskać pozwolenie w tym roku to chciałbym zapytać bardziej doświadczonych, czy warto na zimę zaczynać coś robić. Myślę o stanie zerowym. podobno w tym roku ma ne być zimy :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również budujących z Krakowa i okolic. Też jestem świeżym forumowiczem, budowę zaczynamy lada moment. Marian, dobrze, że nie jestem sam :-) stan zerowy spokojnie powinieneć zrobić. przeszkodą jest tylko deszcz, przymrozki - raczej nie. my zaczynamy "teraz", tzn za parę dni (mam nadzieję, czekamy na koparkę) i chcemy zrobić przed zimą stan surowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, no to trzymajmy nawzajem kciuki ;) Jesteś i tak lepszy od nas o kilkanaście dni, bo my odebraliśmy pozwolenie wczoraj, a jeszcze musi swoje odczekać.

Też chcemy zacząć zaraz na początku listopada, by postawić stan zerowy :)

 

To tryzmam kciuki za nowych budowniczych. Nie ma nic lepszego niz budoanie domu! Nawet po urzedach uwielbiam chodzic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie temat już był poruszany, ale nie znalazłem w moim przypadku odpowiedzi. Chodzi o przyłacze energetyczne przed uzyzskaniem pozwolenia na budowę. ZE wydał wrunki na przyłacze dla celów budowy i drugie docelowe. Przed rozpoczęciem prac budowlanych chciałbym zapewnić na działce prąd. Technicznie no problem, bo słup mam na działce. Tylko nie wiem, czy ZE może wyprzedzająco wykonać przyłącze ( oczywiście w jakiejś zamykanej skrzynce !). Jeśli ktoś zna tmat, to proszę o rozjaśnienie mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...