Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie :)

 

Dopisuje się do grupy, co prawda jestem dopiero w trakcie załatwiania działki, projekt jeszcze w fazie wstępnej akceptacji (http://www.mgprojekt.com.pl/domki/jamnik2/index.php) ale zdeterminowani jesteśmy, żeby zacząć budowę w przyszłym roku :) a ponieważ budujemy się w Krakowie więc się dołączyć wypadałoby a nie tylko podczytywać :)))

 

pozdrawiam wszystkich budujących i planujących

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie :)

 

Dopisuje się do grupy, co prawda jestem dopiero w trakcie załatwiania działki, projekt jeszcze w fazie wstępnej akceptacji (http://www.mgprojekt.com.pl/domki/jamnik2/index.php) ale zdeterminowani jesteśmy, żeby zacząć budowę w przyszłym roku :) a ponieważ budujemy się w Krakowie więc się dołączyć wypadałoby a nie tylko podczytywać :)))

 

pozdrawiam wszystkich budujących i planujących

:)

 

 

Witaj ,witaj ! :D :D :D

 

Ja też zaczęłam od "podczytywania " ,ale się w końcu ujawniłam i zostałam ciepło przyjęta .Teraz się więc rewanżuję tym samym w stosunku do tych co to pierwszy raz. :wink:

Napisz gdzie masz działeczkę i uśmiechnij się do ZbyszkaP, aby umieścił Cię na mapce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaczęłam od "podczytywania " ,ale się w końcu ujawniłam i zostałam ciepło przyjęta .Teraz się więc rewanżuję tym samym w stosunku do tych co to pierwszy raz. :wink:

Napisz gdzie masz działeczkę i uśmiechnij się do ZbyszkaP, aby umieścił Cię na mapce .

 

no to ja też się ujawniam :)

 

Witam wszystkich.

Podczytuję od jakiegoś już czasu ale nie chciałem się odzywac do momentu zakupu (podp. umowy) działki co ma się stać w najbliższym tygodniu.

Działka w Kozierowie (gm. Michałowice).

Projekt D29a - Z cokołem (http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=41&IdKolekcji=)

Jeśli ktoś buduje/wybudował taki dom w okolicy będę bardzo wdzięczny za kontakt.

Zmiany:

1) poszerzenie garażu + dod. pomieszczenie nad garażem

2) balkon z tyłu domu

3) zlikwidowanie wykusza.

O zmianach wewnątrz na razie nie mówię, bo to w końcu mejl na dzień dobry.

Ekipy budowlanej do st surowego jeszcze brak (szukam)

 

Zatem dzień dobry :)

 

 

ps. wczesna godzina posta = syn Jakub (śliczny - polecam) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek-st,

 

Nareszcie ktoś z mojej gminy, prawie sąsiad:-) My budujemy w samych

Michałowicach, ale nie dalej jak wczoraj przejeżdżałem przez Kozierów,

całkiem ładnie tam jest.

 

Nie pomogę Ci w zadanej przez Ciebie kwestii, bo buduję inny dom

(już wykopane, we wtorek lejemy podbetonkę)

 

Mogę natomiast służyć radą, jak sprawnie przejść przez etap papierowy,

w gminie, starostwie itp.

 

Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widze, ze teraz nadszedl czas "ujawniania sie" zatem idac z duchem czasu... :p

Zglaszam swoj akces do grupy krakowskiej. Mam nadzieje, ze na wiosne uda sie ruszyc z budowa.

Na szczescie mam juz pozwolenie na budowe (to byla walka :lol: ) i wlasnie jutro powinna dojsc decyzja z Agencji Rynku Rolnego, ze nie chca mojej dzialki (kupowalismy ja jako rolna).

Projekt Morwa z Archetonu (http://www.archeton.pl) (z paroma przerobkami). Dzialka znajduje sie w Przybyslawicach (na granicy z Garliczka - kierunek na Skale).

Uff na dzien dobry moze wystarczy.

pozdrawiam serdecznie

wojmon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu pierwszy raz (szczerze to moje pierwsze forum w życiu). Przeczytałam kilka postów i niestety nie mam się czym pochwalić. Nie mam pozwolenia, ani wybranego projektu, nawet jeszcze nie mam działki. Ale pewne jest, że będziemy z moim chłopakiem budować dom w Niepołomicach. Bardzo zależy mi na znalezieniu firmy budującej pod klucz. Może ktoś z forowiczów zna namiary na jakąs solidną firmę. Będę bardzo wdzięczna. No i mam nadzieję, że z czasem będę mogła się pochwalić, że już coś się ruszyło. Mój e-mail: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowy narybek bardzo serdecznie.

Bumbelek - w Niepołomicach jest w tej chwili budowanych sporo szeregówek i pojedynczych domow wystarczy sie przejechac i porozmawiac z wlascielami i wykonawcami. Niestety konkretnej firmy nie polece bo az takiego przekonania do zadnej nie mam zebym za nich reczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek-st,

 

Nareszcie ktoś z mojej gminy, prawie sąsiad:-) My budujemy w samych

Michałowicach, ale nie dalej jak wczoraj przejeżdżałem przez Kozierów,

całkiem ładnie tam jest.

 

ano ładnie :)

My akurat na końcu Kozierowa (na granicy gminy) ale za to mamy pod nosem działkę z takiem spadkiem, że juz mogę zaprosić na zimowe zawody w zjeździe na dętce.

 

Mogę natomiast służyć radą, jak sprawnie przejść przez etap papierowy,

w gminie, starostwie itp.

Wielkie dzięki - z pewnością zgłoszę się w tej sprawie z kilka dni (jak podpiszemy umowę na działkę).

Byłem kilka razy w gminie i spotkałem się z życzliwym podejściem więc mam nadzieję, że złośliwości nie będzie (obym miał rację, tfu tfu ...).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...