Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziekuje bardzo - [powiedział franzkru kłaniajšc się w pas].

Ja Ci się niżej nie odkłonię, bo boję się, żeby mi coś w krzyżach nie chrupnęło :p

 

JA tez chce, ja tez chce - ja w takiej malej wiosce co sie Dubie nazywa mam taki sliczny drewniany domek :-)))

Dodam Cię do mapki w poniedziałek. Teraz muszę się rozpłynąć na dni parę. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefko czy mógłbyś mi dać namiary na tę rewelacyjną firmę z Wieliczki? Wielkie dzięki.

 

Bumbelek, od tej firmy:

http://domartic.pl/ otrzymałam bezpłatną wycenę robót stanu surowego. Niestety są dla nas za drodzy, ale prezentują się solidnie.

 

Znalazłam jeszcze jedną firmę budowlaną w Wieliczce: http://www.wygoda.krakow.pl/domy.htm , ale nie byłam z nimi w kontakcie, gdyż w międzyczasie znalazłam ekipę do budowy naszego domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

pare dni człowieka nie było (ogrodzenie) a tu tyle nowych twarzy. Istny wysyp. !!!

 

witam wszystkich nowoujawnionych 8)

 

walcze z ogrodzeniem (połowe podmurówki już mam zrobiona) potrzebuje jeszcze jeden dzień wolny ( urlop) na zabetonowanie reszty. Po przykreceniu desek do słupków nie omieszkam się pochwalic i wydac na oglad forumowy ogrodzenie :lol: :p :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko a co to za ekipa ? Warta polecenia ? :)

 

Nie wiem, ale kosztorys zrobili szybko i dokładnie.

Napisz do tych firm i zapytaj czy mają rekomendacje :)

 

Witam wszystkich nowych i starych bywalców :D .

 

Słoneczko, czy to znaczy, że Ty już, już zaczynasz budowę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko, czy to znaczy, że Ty już, już zaczynasz budowę? :D

 

Teraz chcielibyśmy zrobić fundamenty, a resztę zacząć na wiosnę.

W poniedziałek geodeta wytyczy miejsce pod dom i przyjedzie stal na całość.

A potem wszystko zależy od pogody :)

 

Smutno mi trochę, bo musieliśmy pożegnać wiśnie i orzecha... I nic to, że posadziłam w zamian młode, owocowe. I tak mi bardzo żal :(

 

Tego orzecha na wprost i 3 wisienek w rzędzie po lewej, już nie ma :(

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/ogrodek_przed_budowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

walcze z ogrodzeniem (połowe podmurówki już mam zrobiona) potrzebuje jeszcze jeden dzień wolny ( urlop) na zabetonowanie reszty. Po przykreceniu desek do słupków nie omieszkam się pochwalic i wydac na oglad forumowy ogrodzenie :lol: :p :D :wink:

 

 

Pracowity z Ciebie człowiek! :D

Nie sądziłam ,że przy okazji robienia skalniaka "machniesz " ogrodzenie :lol:

Jak zobaczyłam brak siatki ,to przez myśl mi przebiegło ,że będziesz robił ogrodzenie .

W takim razie trzymam kciuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie i spieszę donieść, że mam wreszcie POZWOLENIE NA BUDOWĘ !!!! tylko jeszcze muszę poczekać, aż się uprawomocni. Z budową jednak ruszamy dopiero na wiosnę.

 

Piotrek1

 

Powtórzę za merrit, że pracowity z Ciebie człowiek. Jak już się uwiniesz z ogrodzeniem i rozwiną się roślinki na skalniakach, to na pewno będzie pięknie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...