Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

LUDZIEEEEEE

W poniedzialek bede miala prad! Po osmiu miesiacach bojow z Enionem! Chyba sie opije ze szczescia

 

niektórzy to w czepku urodzeni 8) :lol:

gratulki :D

Chyba dziurawym ;-)

 

e tam dziurawym. Taka piekna chata i nawet prąd już /qrna zabilabym drani :evil: masz :p

 

widać twój dom z drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie że się pochwale naszymi 32 arami z lotu satelity :)

 

Jeśli to ta posiadłość oznaczona dymkami, też ją znalazłam na Google Earth:

 

http://img375.imageshack.us/img375/746/przemek2ko2.jpg

 

http://img100.imageshack.us/img100/4497/przemekqw7.jpg

 

Mam nadzieję, że się nie gniewasz? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIEEEEEE

W poniedzialek bede miala prad! Po osmiu miesiacach bojow z Enionem! Chyba sie opije ze szczescia

 

niektórzy to w czepku urodzeni 8) :lol:

gratulki :D

Chyba dziurawym ;-)

 

e tam dziurawym. Taka piekna chata i nawet prąd już /qrna zabilabym drani :evil: masz :p

 

widać twój dom z drogi?

 

Widac, choc to od drogi 50 metrow jakies. Ale juz niedlugo bo na wiosne mam zamiar brzozki sadzic. One szybko rosna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie że się pochwale naszymi 32 arami z lotu satelity :)

 

Jeśli to ta posiadłość oznaczona dymkami, też ją znalazłam na Google Earth:

 

Mam nadzieję, że się nie gniewasz? :oops:

 

a za cóż miałbym się gniewać :) byłaś blisko, moja niestety nie jest jeszcze tak ładnie zagospodarowana :(, ale faktycznie leży w pobliżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIEEEEEE

W poniedzialek bede miala prad! Po osmiu miesiacach bojow z Enionem! Chyba sie opije ze szczescia

 

Tylko nie próbuj się z tym jakimś tam prądem już po świętowaniu tego szczęścia za blisko spoufalać, coby Ci krzywdy jakowejś nie wyrządził. :p

 

A z drugiej strony to masz chyba niezwykle spokojne usposobienie, ja bym po takim czasie ich tam chyba wystrzelał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIEEEEEE

W poniedzialek bede miala prad! Po osmiu miesiacach bojow z Enionem! Chyba sie opije ze szczescia

 

Tylko nie próbuj się z tym jakimś tam prądem już po świętowaniu tego szczęścia za blisko spoufalać, coby Ci krzywdy jakowejś nie wyrządził. :p

 

A z drugiej strony to masz chyba niezwykle spokojne usposobienie, ja bym po takim czasie ich tam chyba wystrzelał :evil:

 

Herbata moze byc z pradem. Po lazeniu po wszystkich urzedach juz sie nauczylam ze - jak mawiala moja babcia - z duza dupa sie wszedzie zmiescisz, ale z duza geba niekoniecznie ;-)

Nie bylo tak zle, bo ten kochany sasiad dal prad.

Ale juz bede miala swoj la la la la la

A tak swoja droga w jakim kraju my zyjemy? Czytam na forum i widze te wszystkie usmieszki i szczescie plynace w wpisow, jak tylko uda nam sie cos zalatwic - a to pozwolenie na budowe, a to prad, a to jescze inne gowniane papiery. Przeciez to powinno byc normalnie i od reki prawie zalatwiane. Przeciez nikt do cholery nam laski nie robi i nic za darmo nie daje. Budujemy sami, za ciezko zarobione pieniadze, czesto kosztem jakis tam wyrzeczen, a panstwo nam laske robi.

Co za kraj, szkoda gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może też nieśmiało lub bardziej śmiało zapisuję się do grupy....

Mam nadzieje, że i ja znajdę tutaj sąsiada. Będziemy się budować na końcu krakowa - os. Łuczanowice.

 

A gdzie sa Luczanowice? Dojezdza sie ulica Luczanowicka? Bo jezeli tak to przypadkiem nie bierz z tamtej firmy kibla przenosnego. Przekrety totalne. Mialam okolo 10 osob na budowie, a ci od kibla przyjechali rano, kibel zabrali, bo byl 31 lipca. Ale im sie pomylilo bo mieli zabrac kibel 31 sierpnia. Wyobrazacie sobie. 10 osob, w tym 5 przyjezdnych, ktorzy spali na budowie. Wyobrazalam sobie moja dzialke smierdzaca fekaliami. Trzy dni prosilam i blagalam zeby mi ten kibel przywiezli. Na czawarty dzien mi przywiezli - taki tam burdel. Ale rachuneczek wystawili jak za caly miesiac gnoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

my to mamy pecha do meblarzy... juz 2 ekipa nas zwodzi....

czy polecicie jakiegos stolarza/meblarza ktory jest TERMINOWY, i zrobi fajnie meble do pokoju?

Aha robil ktos z Was wizualizacje wnetrz? mysle nad pokojem mojego synka, ale nie wiem gdzie sie udac i czy czy to duzo kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

walcze z ogrodzeniem (połowe podmurówki już mam zrobiona) potrzebuje jeszcze jeden dzień wolny ( urlop) na zabetonowanie reszty. Po przykreceniu desek do słupków nie omieszkam się pochwalic i wydac na oglad forumowy ogrodzenie :lol: :p :D :wink:

 

 

Pracowity z Ciebie człowiek! :D

Nie sądziłam ,że przy okazji robienia skalniaka "machniesz " ogrodzenie :lol:

Jak zobaczyłam brak siatki ,to przez myśl mi przebiegło ,że będziesz robił ogrodzenie .

W takim razie trzymam kciuki :wink:

 

 

Witajcie

 

Merit i Wienia dziekuje za słowa pochwały, które sa na moje serce jak rzeka miodu 8) :p

Jutro zamierzam skończyć reszte podmurówki i potem tylko przykrecenie desek i wyrównanie ziemi w ogrodzie.I koniec z ogrodzeniem w tym roku reszta po zimie.

Pochwalę sie, że pozyskałem b. tanio kostke porfirową jakieś 10-12 ton( z wielickiej) na podjazd do garażu, chodnik do domu + mała architektura w ogrodzie, jak zostanie. No i przez zime szukał bedę spokojnego, niedrogiego i dobrego brukarza na jakieś 30-40 m2 . Jak ktoś ma namiary to sie polecam łaskawej pamięci 8) :p ( Soniki tez 8))

 

Dzień doberek :D wszystkim Grupowiczom :D

 

Piotrek - a co to jest kostka porfirowa?

Z moim brukarzem to jest taki problem, że musiałam Go po prostu błagać (prawie na kolanach :wink: ), żeby u nas ułożył. On robi tylko wielkie inwestycje, autostrady, ulice itp. i takie małe domki jak nasze w ogóle Go nie interesują. Strasznie się cieszę, że się zgodził, ale to tak troche po znajomości :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie,

 

dom pod dachem, teraz cierpliwie czekam na tynki wewnętrzne. Tylko czy się kurcze doczekam ...

 

I tu mam dwa pytania:

 

1. Z Waszego doświadczenia - czy jak wstawię w otwory okienne i drzwiowe ramy z desek i naciągnę na nich podwójną grubą folię to będzie wystarczające zabezpieczenie przed zimnem przy tynkowaniu wewnątrz domu ? Boję się zeby mi tynki nie przemarzły...

 

2. I pytanie nr 2 - macie może jakiegoś speca od kominków którego możecie polecić ?

 

pozdr

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos niemrawo dzis ale skoro sobota to pewnie wszyscy w terenie na budowie:) prosba do szanownych grupowiczow - poratujcie jakims namiarem na ludzi robiacych przylacza wod-kanalizacyjne. Mowie oczywiscie o takich sprawdzonych:)

 

Zajrzyj na białą i czarną listę wykonawców - są tam różne namiary (ale szukaj białych wpisów raczej :wink: )

 

A ja z prośbą do budujących się obecnie - czy ktoś wie, ile może kosztować:

 

ułożenie 1m2 papy termozgrzewalnej na podłogach betonowych + ich przygotowanie (czyli wysprzątanie)?

 

I czy trzeba koniecznie ustrojstwo to kłaść również na parterze nad piwnicą? Mój parter "styka się" z powierzchnią ziemi z 3 stron a z jednej nie. Ale czy to ma znaczenie? Papa jest podobno przeciw podciąganiu kapilarnemu - czyli z dołu w górę, a nie z boku "w bok" .... chyba :lol: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...