Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

poratujcie jakims namiarem na ludzi robiacych przylacza wod-kanalizacyjne

 

sprawdzony i polecany przez ludzi na forum p. KULA tel. kom. 501 416 830, tel. do biura: 12/2680016

(biuro mieści się w budynku Solway, wejscie od strony centrum handlowego, ul. Zakopiańska)

 

a tak przy okazji "góral od okien" będzie mial dużo wycen do przygotowania! :D faktycznie, rzeczowy z niego czlowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

juz 80% ogrodzenia gotowe zostały tylko o 5 przęseł do wypełnienia deskami :p i będzie piknie :wink:

Merit - jak się prezentuje ?!

 

SONIKA Gośka tez wybrała wczoraj nowego i chyba bedzie zbrojona, choc róznica w cenie z hartowaną to tylko 200 zł :o , mnie sie bardziej podoba zbrojona. Jutro jadę do Ikei po panele alu nad szybe ( do zawieszania haczyka), krzesła i stolik. tylko jeszcze trzeba pomalować dokładnie przed połozeniem szyb sciany w kuchni . I na początek grudnia bedzie chyba wszystko gotowe. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dawno mnie tu nie było, a jak się zjawiam to od razu po prośbie

 

Jest taka akcja organizowana przez firmę DANONE (zgłoszenia do końca roku) na modernizację placu zabaw.

Firma Danone remontuje 10 placów zabaw w Polsce (spośród zgłoszonych) na swój koszt.

Potrzebne jest minimum 50 głosów (zgłoszeń) oddanych na konkretny plac, by była szansa na zakwalifikowanie danego placu.

Wszystkie informacje na stronie Danone http://www.danonki.pl/index_place_zabaw.php?id=czc0bWs5M2JwMjIyNA%3D%3D

 

Proszę "zagłosuj na plac zabaw" w Czarnochowicach. Jest bardzo zdewastowany, do widać na umieszczonych tam zdjęciach.

Liczę na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIELONA,

 

b. dobry pomysł z tym placem zabaw. Ile razy jade do siostry żony i szwagra to go mijam. Przyznam się,że oddałem 2 głosy jeden na Czarnochowice a drugi gdzie chodza moje dzieci jak sa u dziadków.Ale się u Ciebie zmieniło po ponad 2 latach jak bylismy. Jeszcze bez Pawła :roll: a raczej z Pawłem tylko ,ze w brzuszku :wink:

pozdrowienia dla mąża i dzieci :lol: :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIELONA,

 

b. dobry pomysł z tym placem zabaw. Ile razy jade do siostry żony i szwagra to go mijam. Przyznam się,że oddałem 2 głosy jeden na Czarnochowice a drugi gdzie chodza moje dzieci jak sa u dziadków.Ale się u Ciebie zmieniło po ponad 2 latach jak bylismy. Jeszcze bez Pawła :roll: a raczej z Pawłem tylko ,ze w brzuszku :wink:

pozdrowienia dla mąża i dzieci :lol: :p :wink:

 

Cześć Piotrek

Powiem Ci, że jestem trochę zdesperowana. Mój synek namawiał swoich kolegów w szkole, żeby zajęli się tym tematem i okazało się, że dzieci owszem chętnie by się pobawiły na nowym placu, ale głosować w internecie im się nie chce bo ... "i tak z tego nic nie wyjdzie"

Pozdrowienia dla całej Twojej rodzinki ...

Twój Paweł ma już 2 lata???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

jestem trochę zdesperowana. Mój synek namawiał swoich kolegów w szkole, żeby zajęli się tym tematem i okazało się, że dzieci owszem chętnie by się pobawiły na nowym placu, ale głosować w internecie im się nie chce bo ... "i tak z tego nic nie wyjdzie"

[...]

 

Myślałem, że takie podjejście do życia przychodzi duuużo później :o

 

Ja zagłosowałem, może się uda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

jestem trochę zdesperowana. Mój synek namawiał swoich kolegów w szkole, żeby zajęli się tym tematem i okazało się, że dzieci owszem chętnie by się pobawiły na nowym placu, ale głosować w internecie im się nie chce bo ... "i tak z tego nic nie wyjdzie"

[...]

 

Myślałem, że takie podjejście do życia przychodzi duuużo później :o

 

Ja zagłosowałem, może się uda :wink:

 

widziałam, że jakiś plac w Hucie ma 1980 głosów. Więc chyba komuś sie chce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

jestem trochę zdesperowana. Mój synek namawiał swoich kolegów w szkole, żeby zajęli się tym tematem i okazało się, że dzieci owszem chętnie by się pobawiły na nowym placu, ale głosować w internecie im się nie chce bo ... "i tak z tego nic nie wyjdzie"

[...]

 

Myślałem, że takie podjejście do życia przychodzi duuużo później :o

 

Ja zagłosowałem, może się uda :wink:

 

Dzięki Sail

 

Ja zakładam, że nawet jak się nie uda, to wiele osób zastanowi się nad samym problemem i może wspólnie coś wymyślimy.

Zastanawiam się jak w tą akcję wciągnąć gminę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę "zagłosuj na plac zabaw" w Czarnochowicach. Jest bardzo zdewastowany, do widać na umieszczonych tam zdjęciach.

Liczę na waszą pomoc.

 

Zagłosowałam :) I mogę jeszcze zapuścić temat na forum GW, jeśli chcesz :)

 

Dzięki, jeszcze muszę zrobić akcję w Czarnochowicach wśród ludności, żeby wiedzieli, że coś się dzieje. (nie tylko w internecie), choć mam nadzieję, że dotrę tą drogą również do ludzi, którzy tu mieszkają. Najlepszy przykład, że AnetaM tą drogą się dowiedziała.

Dzięki Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

jestem trochę zdesperowana. Mój synek namawiał swoich kolegów w szkole, żeby zajęli się tym tematem i okazało się, że dzieci owszem chętnie by się pobawiły na nowym placu, ale głosować w internecie im się nie chce bo ... "i tak z tego nic nie wyjdzie"

[...]

 

Myślałem, że takie podjejście do życia przychodzi duuużo później :o

 

Ja zagłosowałem, może się uda :wink:

 

widziałam, że jakiś plac w Hucie ma 1980 głosów. Więc chyba komuś sie chce :roll:

 

Można głosować co 24 godziny.

Akcja zbierania głosów trwa do końca grudnia 2006.

Spośród zgłoszonych placów wybierane jest 10 (3 spośród miejscowości poniżej 25 000 mieszkańców, 3 - powyżej 25 000 mieszkańców i 4 spośród miejscowości powyżej 200 000 mieszkańców)

Dzięki Majka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...