Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brak nadmiaru czasu - znam to doskonale :D Biegałem po urzędach w Myślenicach wcześnie rano jak je tylko otwierali, żeby zdążyć do pracy w Zabierzowie :D Ale generalnie jak widzę to trochę $$ mi w kieszeni zostało, poza tym trudno było nie skorzystać z pomocy rodziny :D

 

--Grzesiek

 

jak sie ma rodzine z odpowiednimi uprawnieniami to i pewnie nie ma sie co zastanawiac:) poza tym sam projekt zagospodarowania dzialki z moich poszukiwan najtaniej chciano zrobic za 800pln wiec 400zl za zalatwienie wszystkich formalnosci to kwota do zaakceptowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie całą Grupę Krakowską i przyszłych sąsiadów ze Skawiny!

 

Na wiosnę 2007 r. planujemy z mężem rozpoczęcie budowy naszych "czterech ścian"- projekt Archonu "Dom pod jemiołą 3". Jesteśmy na etapie załatwiania kredytu :o i szukania potencjalnych hurtowni materiałów. Czyli najprzyjemniejsze już za nami i zaczynają się prawdziwe problemy - jakie cegły, gdzie kupić więźbę, zrozumieć ENION. Swoją drogą do wszystkch decyzji powinny być dodawane tłumaczenia :)

Pozdrawiam wszyskich, którzy już mają to za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam grupe krakowską.

My tez mam nadzieje zaczniemy budowe w przyszłym roku w powiecie myslenickim. Teraz szukam geodety i architekta bo jestesmy na samym początku....

Moze ktos ma namiary ? Pieknie prosze :lol:

 

polecam "atrium" w myślenicach. Maja normalne ceny i zalatwiaja wszystko do PnB w cenie planu zagodpodarowania dzialki

 

dzieki

Jutro mam spotkanie z architektem zobaczymy co mi powie (tzn co on załatwia i za ile :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorkaS witam sąsiadów /my budujemy się w Skotnikach /niestety jaśli chodzi oWZiZT to nienajlepsze wieści ,czekaliśmy prawie rok.Ale może teraz się coś poprawi?

 

Witaj sąsiedzie :)

Co do wzwt chyba sie nic nie zmieniło... Obiecują nam obecnie w przyszłym wrześniu. Chyba po to byśmy sto razy mogli przemyśleć potencjalny projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku czy byłbyś tak miły i dorzucił nas do swojej mapkl? Mamy nadzieje w przyszłości zacząć budowę w Kostrzu, tak mniej wiecej w połowie drogi między Dębnikami i Tyńcem, na północ od Tynieckiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt do którego podawałem link kilka postów wcześniej jest tylko dla powiatu myślenickiego. Ale kiedyś słyszałem - jak byłem na etapie szukania działki - że w gminie Zabierzów było też coś dofinansowywane dla kolektorów słonecznych z funduszy UE. Szczegółów niestety nie znam.

 

--Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...