Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dofinnansowania do alternatywnych zródeł energii może byc w każdej gminie wystarczy tylko zebrac grupe chetnych do inwestycji , złożyć wniosek w gminie a ta musi rozpisać przetarg. To w uproszczeniu jak w rzeczywistości bedzie wkrótce bedę wiedział. ---- łaski nie robią są to unijne pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dofinnansowania do alternatywnych zródeł energii może byc w każdej gminie wystarczy tylko zebrac grupe chetnych do inwestycji , złożyć wniosek w gminie a ta musi rozpisać przetarg. To w uproszczeniu jak w rzeczywistości bedzie wkrótce bedę wiedział. ---- łaski nie robią są to unijne pieniądze

 

Czy jest ktoś chętny do wniosku o dofinansowanie pomp ciepła z gminy jerzmanowice przeginia?

 

Może macie jakieś linki do stron rządowych, żeby o tym poczytać.

 

Szukam na razie bez powodzenia informacji na temat dofinasowania do budowy drogi gminnej (jak to załatwić żeby powstała droga asfaltowa -?)

i dofinansowania do odnawilanych źródeł energii.

 

może ktoś wie, słyszał - ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja zaczynam na wiosnę. Czekam na pozwolenie. Siedlec okolice Krzeszowic. To na razie tyle.

 

Pozdrawiam

Tomek

No to bedziemy sasiadami. A ladnie tam, ladnie.

Panie w urzedzie w Krzeszowicach sa w porzadku w miare. Kto ci buduje?

 

Prawdopodobnie L. Nowotarski - jestem 12 domem na 2007.

Oj ładnie - trochę tylko pod górkę ale ... naszczęście odśnieżają. A tobie kto budował i jeśli możesz powiedzieć za ile to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja zaczynam na wiosnę. Czekam na pozwolenie. Siedlec okolice Krzeszowic. To na razie tyle.

 

Pozdrawiam

Tomek

No to bedziemy sasiadami. A ladnie tam, ladnie.

Panie w urzedzie w Krzeszowicach sa w porzadku w miare. Kto ci buduje?

 

Prawdopodobnie L. Nowotarski - jestem 12 domem na 2007.

Oj ładnie - trochę tylko pod górkę ale ... naszczęście odśnieżają. A tobie kto budował i jeśli możesz powiedzieć za ile to będę wdzięczny.

 

to ja również witam sąsiada :D

Na Błoniach się budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fundamenty stawial mi facet, ktorego z czystm sumieniem moge polecic bo jest swietny - termonowy, dokladny no i za rozsadna cene. Nazywa sie Staszek Madeja i mieszka w Radwanowicach.

 

A czy ten fachowiec buduje tylko w najbliższych okolicach? czy też zapuszcza się czasem nieco dalej w realizacjach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Marszowice koło Kocmyrzowa

:D

pozdrawiam

 

No to witam prawie sąsiada.

W sprawie dotacji proekologicznych to miła Pani w gminie stwierdziła, że gmina przez ostatnie dwa lata miała fundusz jedynie na wywóz eternitu :wink:

POŚ-ów nie będą wspomagać bo inwestują w kanalizację, a o pompach ciepła nawet nie słyszeli.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Własnie zakupiłem działkę w Śledziejowicach i zamierzam sie tam wybudować.

Może ktoś z grupy buduje się w okolicy i wie cos na temat kanalizacji, tzn kiedy można liczyć że temat się ruszy.

I jeszcze jedno - gdzie załatwiac sprawy przyłączy (gaz,prąd,woda).

W Wieliczce ? Będę wdzięczny za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się pochwalić bo praktycznie decyzja zapadła :)

miał być w technologii drewnianej bo chodzi o szybkość realizacji, ale zaprzyjaźniona i spawdzona ekipa zobowiązała się nas wcisnąć na początek przyszłego roku i postawić go dość szybko, więc będzie jednak tradycyjnie. Zdecydowaliśmy sie na taki projekt

http://www.domek.net.pl/mur_nieduzy/mur_nieduzy_front.htm

z niewielkimi zmianami typu podniesienie ścianki kolankowej, wcielenie garderoby na poddaszu do łazienki i zrobienie małej piwniczki na wino pod pomieszczeniem gospodarczym i łazienką na dole, zamknięcie kuchni i likwidacja jednego okna na dole i dwóch połaciowych.

Na razie trwa papierologia . . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...