Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przemi - bardzo fajny projekcik, prosty i niewycudowany. Wielkim plusem bedzie pewnie tez koszt budowy - nie wyjdzie drogo, bo nie ma co wyjsc drogo.

Ja bym jednak stawiala na dom drewniany - ale ja jestem zakrecona na punkcie bali.

Poza tym w srodku domek jest podobny do mojego (odbicie lustrzane prawie) i powiem ci ze jest strasznie funkcjonalny. W srosku nie zmieniajcie nic!

Pozdrawiam i milego budowania. A papierologia tez nie jest taka straszna jak ja maluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek1

Gdzie jest sołtys jeszcze nie wiem .

Moja działka znajduje się ok 200m od szkoły - wjazd drogą szutrową - w kształcie litery s , może kojarzysz.

Działka 8a, 93 tys PLN :o

Dowiadywałem się w inwestycjach w Wieliczce i kanaliza ma być w ciągu 2-3 lat.

Liczyłem że moze ktoś wie cos konkretniej.

Za dodatkowe info odnośnei mediów będe wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemi - bardzo fajny projekcik, prosty i niewycudowany. Wielkim plusem bedzie pewnie tez koszt budowy - nie wyjdzie drogo, bo nie ma co wyjsc drogo.

Ja bym jednak stawiala na dom drewniany - ale ja jestem zakrecona na punkcie bali.

Poza tym w srodku domek jest podobny do mojego (odbicie lustrzane prawie) i powiem ci ze jest strasznie funkcjonalny. W srosku nie zmieniajcie nic!

Pozdrawiam i milego budowania. A papierologia tez nie jest taka straszna jak ja maluja

 

Dzieki Madd fajnie słyszeć że to nie najgorszy wybór od kogoś kto już mieszka na podobnym rozkładzie. Ten sam projekt mieliśmy w technologii drewnianej, ale wychodziło nam to drożej niż murowany, nasza ekipa wyceniła stan surowy otwarty wraz z materiałami i robocizną na 77 000zł przy dachu krytym blachodachówką więc chyba faktycznie nie najgorzej, startujemy jak zejdą sniegi - przyjnajmniej taką mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorące pozdrowienia dla Grupy Krakowskiej :D Chętnie też się do Was dołączę! Na wiosnę ruszam z murami - mam już fundament. Chętnie poznam sąsiadów - szczególnie z okolic Wieliczki. Buduję 3km od Wieliczki w stronę Gdowa. Jakoś nie mogłem się jeszcze zabrać do założenia dziennika, ale nadrobię jak znajdę dłuższą chwilę ! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorkaS została dodana do mapki GK.

 

Dziekuje ślicznie, tylko jest jeden mały problem. W granicach administracyjnych Krakowa mnie nie ma, poza tez nie za bardzo widze siebie. Gdybys był taki miły i przy okazji jeszcze raz zerknął na mapkę, byłabym bardzo Ci wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako nowy grupowicz

 

mam plan ruszyc na wiosne z budowa w Naramie (okolice Michalowic - polnoc Krakowa). Wszystko prawie ustawione, ale...

 

- ekipa jest - ta od murow - bo ta od dachu wlasnie sie wywinela - jak to teraz czeste - tlumaczenie wyjazdem za granice itp.

 

... dlatego bardzo prosze o namiar na kogos sprawdzonego do dachu- termin najszybciej lipiec 2007. Z gory dzieki

 

WOjtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...