Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich małopolskich inwestorów .

Widzę ,że ostro szykujecie się na wiosnę (cholera ,a co my tu mamy w tej chwili -zimę ? :o )

więc i ja ruszyłam w teren .Postanowiliśmy kupić i przetrzymać do WIOSNY dachówkę .Creaton na dachówkę z glazurą finesse daje rabat 28 % ,więc chyba warto się pokusić .Rozważam też kupienie pustaków np. w lutym (może też na jakiś rabat się załapię ).

Czy Wy też rozmyślacie o takiej strategii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze styropianem i folią ma się rozumieć.

Czyżby tanio??

 

Tanio - to rzecz względna - na pewno znajdzie się ktoś kto położył wylewki za połowę tej ceny :wink: . Jak dla mnie - to bardzo dobre ceny jesli ekipy sprawdzone.

Dzięki za informacje!

Mam o czym dyskutować z moimi tynko/wylewkarzami :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Kaszojadku

Zamierzasz ocieplać wełną czy styropianem? Bo jak styropianem to chyba

rzeczywiście trochę drogo, jak wełną to raczej nie. Ode mnie chłopaki

chcą 130PLN/m2 za wełnę 12cm, tynk mineralny, farbę itd z robocizną.

 

 

dzięki za odpowiedź.

 

no to kolejno:

1. właśnie skończyłem tynki wewnętrzne cementowo-wapienne - na moje oko są ok, ale jeszcze ściągnę fachowca żeby je obejrzał. 19 zł za metr ze wszystkim

 

2. Mam ofertę na wylewki robocizna 14 zł/metr + 4 zł/metr jeżeli z papą termozgrzewalną

 

3. Oferta na tynki: wełna 14 na silikacie z pierwszej grupy kolorystycznej 130 zł/metr z posprzątaniem terenu w tym robocizna 44 zł (ale tu może coś utłukę) - póki co rozglądam się chociaż po informacji od Ratkoviza może lepiej dać sobie spokój i cieszyć się z tego co się ma. Tyle że cena wełny jest z dzisiaj. A ja i tak nie mam jej gdzie składować, więc pewnie będzie ciut drożej, jak wiosną odpalę z robotą.

 

Jeżeli możecie wyrazić swoją opinię na temat cen z pkt 2 i 3 to poproszę.

 

pozdrawiam i idę lulu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

oj trzeba chyba towarzystwo rozruszać..... :wink:

szukam solidnego wykonawcy bramy wjazdowej przesuwnej i furtki oraz brukarza do kostki granitowej. Możecie kogoś polecić??

jutro pochwalę się szybą w kuchni :roll: :p 8)

 

Witam z mroźny poranek :D .

Piotrek dawaj tę szybę, bo już nie mogę się doczekać :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego linka znalazłam, jak już mieliśmy zrobiony projekt indywidualny: http://www.biurobudowlane.pl/projekty/ . Cena jest niesamowicie przystępna, 1000 - 3000 zł.

 

Myśmy dali 5.700 w biurze na Zabłociu, ale nie dosyć że się spóźnili z jego oddaniem o 6 tygodni, to był spaprany i nie możemy się teraz doczekać na poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

oj trzeba chyba towarzystwo rozruszać..... :wink:

szukam solidnego wykonawcy bramy wjazdowej przesuwnej i furtki oraz brukarza do kostki granitowej. Możecie kogoś polecić??

jutro pochwalę się szybą w kuchni :roll: :p 8)

 

Jeśli chodzi o kostkę granitową to w mojej wiosce widziałam niezlych speców i ogłądałam zdjęcia z ich wyczynami z kostką granitową - faktycznie robią cuda.

Mojej sąsiadce też niezły kawał podjazdu pięknie zrobili - chyba jeszcze są - wynajmowali dom na przeciwko mojejkuzynki - jak chcesz dowiem się o ich namiary i ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o kostkę granitową to w mojej wiosce widziałam niezlych speców i ogłądałam zdjęcia z ich wyczynami z kostką granitową - faktycznie robią cuda.

Mojej sąsiadce też niezły kawał podjazdu pięknie zrobili - chyba jeszcze są - wynajmowali dom na przeciwko mojejkuzynki - jak chcesz dowiem się o ich namiary i ceny.

 

Jeżeli można, to ja też poproszę...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o kostkę granitową to w mojej wiosce widziałam niezlych speców i ogłądałam zdjęcia z ich wyczynami z kostką granitową - faktycznie robią cuda.

Mojej sąsiadce też niezły kawał podjazdu pięknie zrobili - chyba jeszcze są - wynajmowali dom na przeciwko mojejkuzynki - jak chcesz dowiem się o ich namiary i ceny.

 

Jeżeli można, to ja też poproszę...

 

pozdr

 

Renciu,może i ja się uśmiechnę do Ciebie o te namiary ,kto wie czy się kiedyś nie przydadzą .Chociaż mój przyszły majster mówił ,że zrobi bruk ,ale ja wolę mieć coś w zanadrzu .

Z góry bardzo dziękuję . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jeżeli ktoś ma doły na działce i chce je zasypać to ja chętnie oddam humus z mojej działki.

 

 

Witaj buka

 

Jak dużo będziesz miała tego humusu?

Prawdopodobnie będę musiała wyrównać teren działki ,gdyż wszyscy sąsiedzi podnieśli swoje domy ,aby zlikwidować mały spadek działek .

Byłabym zainteresowana ,jeżeli to jest humus .

Moja działka jest piaszczysta więc planuję dosypać dobrej jakościowo ziemi .

Jeżeli masz taką ,to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merit, myślę, że tego humusu trochę będzie. Sąsiadka, od której kupiliśmy działkę, po wybudowaniu swojego domu, rozprowadziła humus, który jej został po działce, na której będziemy się budować. Więc mam dwie warstwy ten pierwotny i ten naniesiony.

Na priva wyślę ci mój nr tel i nr gg to szczegółowo się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba w kuchni w kilku odsłonach!!! :roll: 8) :p

 

http://foto.m.onet.pl/_m/4eb7ef72fa58818410d00bf61c940376,5,19,0.jpg

po wykończeniu drugi róg

http://foto.m.onet.pl/_m/d36d6d81476f3104b4ef6f8a869f9079,5,19,0.jpg

bez wykonczenia

http://foto.m.onet.pl/_m/de910de8411fe989b73b2a47435cfe55,5,19,0.jpg

pod oknem

http://foto.m.onet.pl/_m/75fa34838a0493c03cb4ee3590f47d16,5,19,0.jpg

szyba (zbrojona)+śruba

:wink:http://foto.m.onet.pl/_m/2e53ce823845a0ec6272a341e4b8de2f,5,19,0.jpg

 

wiecej na albumie :roll:

UFF ..strasznie wolno dzisiaj chodzi net :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...