Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Majka & Kaszojadek - Strop też oczywiście jest w kosztorysie (nawet rozpisany na kilka etapów - zbrojenie, lanie , etc). czy w takim razie kwota wydaje sie ok ??????

 

Ps. Jak zrobić scianki działowe na poddaszu bez stropu nad parterem ????? :lol:

 

Pzdr

 

Witaj,

 

Spoko, jak się ekipa dobrze przyłoży, to da się :)

 

- widziałem płyty systemu W70 położone zbrojeniem do góry, mimo że teoretycznie się nie da (specjalnie profilowane zamki płyt)

 

- widziałem jak chłopcy przy remoncie leciutkiej hali wypruli belki podwalinowe usztywniające m.in. konstrukcję między przęsłami. I się bardzo dziwili że ktoś ma jakies obiekcje: przecież się nie zawaliło...

 

- u mnie w mieszkaniu w bloku parapet na długości 1,40 ma 7 cm różnicy poziomów do podłogi - da się ? da się :):):)

 

To i ścianki działowe da się podwiesić do więźby :)

 

A co do ceny, to jeżeli wykonawca jest sprawdzony, to wg mnie jest OK.

Ale może jeszcze skomentuje Twoją ofertę ktoś bardziej oblatany w cenach,

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja jeszcze raz zapytam, bo poprzedni post zatonął między prośbami o kropki na mapie :D Pytanie brzmi: czy ktoś z Was korzystał z usług budowlanych firmy DomArtic?

Szukałam na forum, ale nazwa pada tylko w kontekście sprzedaży projektów gotowych. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

z żoną planujemy się budować w Pękowicach za Zielonkami, dlatego proszę o przyjęcie do grupy krakowskiej :)

 

Proszę również o podpowiedzi w zakresie projektu - mianowicie zdecydowaliśmy się na indywidualny projekt i właśnie otrzymaliśmy wstępną koncepcję. Mamy swoje uwagi, ale są one głównie teoretyczne, proszę spójrzcie na skany i podpowiedźcie co powinniśmy zmienić.

 

Wielkie dzięki

 

link

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=93023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo !

 

Witam wszystkich Państwa rozpoczynających i kończących swoje domy w Krakowie i okolicach .

Planuję remont i nadbudowę przedwojennego domu położonego w Płaszowie.

Może ktoś z Kolegów ma sprawdzonego kierownika budowy (takiego który oprócz brania pieniędzy służy radą i pomocą inwestorowi) i ekipę która taki remont może przeprowadzić.

 

Gorąco pozdrawiam !

Rysiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupe Krakowska

Jako ze buduje pod Krakowem a w Zabierzowie dokladniej bardzo prosze o przyjecie mnie do grupy :-) ale prosze tez o zyczliwosc jesli bede szukala kiedys jakiegos fachowca czy ekipe. Nie umiem wklejac zdjec ale moze pojme ta trudna sztuke. Odezwijcie sia jacys przyszli sasiedzi to moze jako wpisowe kiedys jakis gril ????

Pzdr OczkoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Nazywam się Mariusz i wraz z moją żoną Iwoną (vel Isiaczkiem) budujemy się w Brzezowej koło Dobczyc, choć tak naprawdę jest to centrum Kornatki. Taki paradoks:). Dom kupiliśmy w stanie surowym zamkniętym, choć myśleliśmy o budowie od fundamentów. Ale to była miłość od pierwszego wejrzenia... W obecnej chwili trwają prace wewnątrz budynku. wylewki, ocieplenia, instalacje. Mam nadzieję, że gdy się ociepli będę mógł przystąpić do budowy szamba i w związku z tym moje pierwsze pytanie. Jaką firmę byście polecili? Będę wielce zobowiązany za informację.

 

Acha i proszę o kropka :)

 

A oto i domek:

 

http://img176.imageshack.us/img176/9117/obraz292qb3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, witaj

 

to będziesz mieszkał niedaleko Agackiej. Nie wiem, jak wam starzy Gk-owcy, ale mnie jej brakuje na Forum, wpisów w Dzienniku budowy, humoru itp. Byłem kiedys u niej, jeszcze na etapie stanu otwartego.

potwierdzam, te okolice są przepiekne ( z widokiem na zalew).Ale w zimnie to trzeba miec tam super auto ( 4x4 ) 8) :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych w GK pozdrawiam serdecznie.

:D :D

Dawno mnie tu nie było chociaż staram się czytac na bieżąco co u was słychac.

Widzę że kilka budowniczych prosi Zbyszka P o dopisanie do mapki czy i ja mogę się pięknie uśmiechnąc i prosic o dopisanie?

:oops: Budowa w Rzozowie koło Skawiny. Niech i tam przybędzie kropek bo coś ich mało :roll:

 

Pozdrawiam

Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kilka budowniczych prosi Zbyszka P o dopisanie do mapki czy i ja mogę się pięknie uśmiechnąc i prosic o dopisanie?

:oops: Budowa w Rzozowie koło Skawiny. Niech i tam przybędzie kropek bo coś ich mało :roll:

 

To ja moze doloze jedna w okolicy (oczywiscie za laskawym sprawstwem Zbyszka P :) )

Mozna prosic o kropeczke w Gaju? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, witaj

 

to będziesz mieszkał niedaleko Agackiej. Nie wiem, jak wam starzy Gk-owcy, ale mnie jej brakuje na Forum, wpisów w Dzienniku budowy, humoru itp.

 

Mnie też Gekonka barkuje :( Prosiłam, błagałam mailowo, ale zawzięła się okrutnie i wrócić nie chce :(

Co takiego się stało? Bo ani pary z gęby też nie puszcza. Taka honorowa jest :)

 

Może jakoś wspólnie udałoby się nam namówić Agę do powrotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...