Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

On 2003-03-26 08:23, Martula wrote:

Kiedyś ogladałam domy "Bumy" w trakcie budowy na osiedlu Pychowice.Muszę powiedzieć, że nie podobały mi się.Odniosłam wrażenie,że budują z "dykty i papieru".Konstrukcja stalowa(!!!!) obita była jakimiś płytami, które wzbudziły moją nieufność co do warunków ocieplenia.Zaznaczam,że jest to moja opinia i być może się mylę.Warto zapytać o jakość wykonania, tych co już mieszkają.A "Buma" w Krakowie wybudowała bardzo dużo domów m.n. dla TBS Kliny Zacisze.Ja jednak jestem zwolenniczką "murów tradycyjnych". :smile:

 

Rozmawiałam z mieszkańcem Pychowic - jest zadowolony. Ja osobiście na technologię "papierową" bym się nie zdecydowała, ale to ,co w tej chwili proponuje BUMA, to ściany karmazytowe na konstrukcji stalowej, ocieplane wełną mineralną i tynkowane. Odlewają w fabryce gotowe moduły przestrzenne, które potem składają na fundamencie w ciągu 2 dni :smile: . Szacują trwałość tych budynków jako porównywalną do technologii tradycyjnych.

Co o tym myślicie?

pozdrawiam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dawno do sąsiedzkiej grupy nie zaglądałam. Dziś czuję nieodpartą chęć wygadania się. Cały dzień tylko praca i zero pogawędek. A ja uwielbiam odwrotnie.

Tak pogoda jest piękna i tak ciężko się teraz skupić w pracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozmawiałam z mieszkańcem Pychowic - jest zadowolony. Ja osobiście na technologię "papierową" bym się nie zdecydowała, ale to ,co w tej chwili proponuje BUMA, to ściany karmazytowe na konstrukcji stalowej, ocieplane wełną mineralną i tynkowane. Odlewają w fabryce gotowe moduły przestrzenne, które potem składają na fundamencie w ciągu 2 dni :smile: . Szacują trwałość tych budynków jako porównywalną do technologii tradycyjnych.

Co o tym myślicie?

pozdrawiam :razz:

Oczywiście ściany keramzytowe, nie karmazytowe - chyba jestem jeszcze budowlanym dyletantem :wink:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesmialo chcialbym Was Panie poprzec .Kandydat spelnia wszystkie warunki Przynajmniej tak wnioskuje z wypowiedzi tegoz,lecz jest niesmialy wirtualnie .W rzeczywistosci wirtualnej

moze byc grozny jak imie jego.W realnym swiecie jest prawdopodobnie swietny organizator ,pracus ale tylko tyle ile potrzeba ,blysk w oku, ii -151 i od czasu do czasu ucieczka w dobra ksiazke -wtedy zostawcie mnie wszyscy w spokoju.:grin::grin:

pozdrawiam wszystkich -najmlodszych tez

Mam urwanie........zatem tylko zagladam ale conocnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...